Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

am citit-o si eu asta ieri. e belea ma unde ajunge. acu traficantu cu toata ca se da de gol, poate da posta in judecata pt neglijenta. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-7334-0-38387300-1327782278_thumb.jpg

Stare tehnică:

 

Are probleme cu alimentarea, o mică defecțiune la mecanismul de direcție, că nu ține linia dreaptă, Âşi merge cam înfrânată.

Cutia de viteze e blocată în marÂşarier. Este înmatriculată în Europa, cu numere provizorii, se mai poate circula cu ea maxim o lună.

 

Istoric:

 

Este fabricată acum 2000 de ani, sub licență romană. A fost avariată în repetate rânduri. Prima dată a fost condusă de niÂşte ciobani, dar au mai călărit-o Âşi alții. A fost reparată numai cu piese second hand, aduse de pe la turci. O perioadă a fost condusă bine de niÂşte nemți, Carol I Âşi Ferdinand, dar apoi a încăput iarăÂşi pe mâna unor idioți care au băgat-o prin toate gropile.

Exteriorul a fost vopsit în 1989, dar interiorul este încă plin de rugină. A mai avut câteva reparații capitale, în 1600, 1859 Âşi 1918, dar a mai Âşi pierdut o parte din piese.

 

Combinații:

 

Predau leasingul, mai sunt de plată la ea câteva zeci de rate FMI. Accept Âşi variante de schimb cu o țară similară din Africa, oricât de mică ar fi dar să funcționeze.

 

De ce o vând:

 

Sincer să fiu, o vând că m-a lăsat în drum Âşi nu mă pricep la ea. Plus că îmi consumă cam mult, Âşi ca s-o repar mă costă cât nu face. Oricum, eu n-am permis de conducere pentru categoria asta de țară, aÂşa că să o conducă cine s-o pricepe. Dacă nu o vrea nimeni, o dezmembrez Âşi o vând pe bucăți (ca flota). E păcat de ea, vă spun. Sper să o ia cineva care Âştie să o aprecieze.

 

Cu voia dumneavoastră,

Ultimul pe listă,

 

Traian Basescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...