Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stimati angajati, va rugam sa recoltati si sa predati fiecare la departamentul Resurse Umane 2 ml de sange si 2 gr kktt, deoarece dorim sa stabilim daca aveti munca in sange sau va kkti pe ea. CONDUCEREA

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Have you ever wondered why A, B, C, D, DD, E, F and G are the letters used to define bra sizes?

If you have wondered why, but couldn't figure out what the letters stood for... It is about time you became informed!

{A} - Almost Boobs...

{B} - Barely there.

{C} - Can't Complain!

{D} - Damn!

{DD} - Double damn!

{E} - Enormous!

{G} - GEEEEzus Christ!

{F} - Fake

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca a mai fost postat, eu azi am primit link-ul si mi s-a parut tare funny:

 

Jamie Witham R1 Test Ride

http://youtube.com/watch?v=-lPBgtRLmIE

 

 

De asemenea si asta, tematica pentru azi:

http://www.ultradesign.ro/vadim/friday/

Editat de Khael
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ohohoho, multumesc de info, iau la atac torrentii deseara :ok:

 

Intre timp, spalati-va si voi monitoarele: http://work.xshaped.com/monitorclean/monitor_cleaner.swf

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp, spalati-va si voi monitoarele: http://work.xshaped.com/monitorclean/monitor_cleaner.swf

 

Thanks!! Super adevarat. De cand ne tot roaga sefu' sa ne stergem monitoarele si noi nu "compilam" :ok:)

Daca ai si un "keyboard cleaner" ne-ai rezolvat problemele in firma!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am transmis cererea la account manageri, ei sunt responsabili cu diversele minunatii cu care ne spameaza cu atat drag zilnic, poate poate s-o face ceva. :ok:

 

Va mai pot oferi azi, in schimb, Simfonia Izbirii, in speranta ca nu a mai fost :eek:

post-8378-1192795201_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un cuplu decide sa-si petreaca concediul pe o plaja din Caraibe , la acelasi hotel unde si-au petrecut luna de miere acum 20 de ani.

 

Datorita unor probleme de serviciu , sotia n-a putut calatori cu sotul ei , ramanand sa-l ajunga din urma cateva zile mai tarziu.

 

Cand sotul a ajuns acolo , s-a cazat la hotel , si observa cu uimire ca in camera era un calculator conectat la internet , atunci sotul a decis sa-i scrie un e-mail sotiei sale , dar a gresit o litera din adresa si fara sa-si dea seama e-mailul a fost trimis la alta adresa. E-mailul ajunge din greseala la o vaduva care tocmai a venit de la inmormantarea sotului sau , si citind mailul respectiv a lesinat instantaneu.

 

Baiatul vaduvei intrand in camera , si-a gasit mama lesinata fara cunostinta langa calculator , pe al carui ecran se putea citi:

 

" Draga mea sotie , am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale , dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta , vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de linistita si relaxanta asa cum a fost a mea!

 

PS: Te rog nu-ti lua multe haine cu tine , deoarece aici este o caldura infernala!"

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am transmis cererea la account manageri, ei sunt responsabili cu diversele minunatii cu care ne spameaza cu atat drag zilnic

 

Cuvantul in sus pentru asta, dar ce sa facem. Greu cu ei, mai greu fara ei. Weekend placut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lectie

Un urs batran il invata pe unul tanar:

- Omul trebuie atacat in asa fel incat sa aiba timp sa te vada si sa reactioneze.

- De ce?

- Sunt mai gustosi dupa aceea, nu mai au rahat in ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tragic incendiu a distrus astăzi, în jurul amiezii, biblioteca personală a patronului de la Steaua, Gigi Becali. Ambele sale cărți au fost mistuite de flăcări, prejudiciul neputând fi estimat în momentul de față, dar urmând a fi stabilit ulterior. Purtătorul de cuvânt al omului de afaceri a declarat că acesta este cu atât mai afectat, cu cât nici nu apucase s-o coloreze pe cea de-a doua. Vom reveni cu amănunte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Va mai pot oferi azi, in schimb, Simfonia Izbirii, in speranta ca nu a mai fost :(

la dracu ma ca asta merge cantata....ia ca mi-ai dat de lucru in seara asta :ok: geniala simfonie :)

 

PS: la dracu, greu e cu notele astea miscatoare :eek: o transpun static, adica, inghet pozitiile :( anunt cand reusesc :D

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uhm.. nu.. :eek: Dragut, nu stiu cat de adevarat, dar dpmdv nu prea are ce cauta la Fun..

Asta macar e demn de admiratie, omu' are skill.. Asta si

sunt chiar simpatici, in schimb..

 

No offence, da' povestile astea chiar nu ma impresioneaza cu nimic.. Poti fi OM si fara proverbe chinezesti, povesti induiosatoare si alte asemenea.. plus ca primesc prea multe chestii de-astea pe mail, messenger, telefon et caetera.. :D

:ok:

John

[/quo

Fiecare cu parerea lui..no offence...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tragic incendiu a distrus astăzi, în jurul amiezii, biblioteca personală a patronului de la Steaua, Gigi Becali. Ambele sale cărți au fost mistuite de flăcări, prejudiciul neputând fi estimat în momentul de față, dar urmând a fi stabilit ulterior. Purtătorul de cuvânt al omului de afaceri a declarat că acesta este cu atât mai afectat, cu cât nici nu apucase s-o coloreze pe cea de-a doua. Vom reveni cu amănunte.
cat de adevarat... din pacate. :ok: ai uitat sa spoui ca cele doua carti aveau 3 pagini. impreuna?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...