Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un tragic incendiu a distrus astăzi, în jurul amiezii, biblioteca personală a patronului de la Steaua, Gigi Becali. Ambele sale cărți au fost mistuite de flăcări, prejudiciul neputând fi estimat în momentul de față, dar urmând a fi stabilit ulterior. Purtătorul de cuvânt al omului de afaceri a declarat că acesta este cu atât mai afectat, cu cât nici nu apucase s-o coloreze pe cea de-a doua. Vom reveni cu amănunte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tragic incendiu a distrus astăzi, în jurul amiezii, biblioteca personală a patronului de la Steaua, Gigi Becali. Ambele sale cărți au fost mistuite de flăcări, prejudiciul neputând fi estimat în momentul de față, dar urmând a fi stabilit ulterior. Purtătorul de cuvânt al omului de afaceri a declarat că acesta este cu atât mai afectat, cu cât nici nu apucase s-o coloreze pe cea de-a doua. Vom reveni cu amănunte.

LOL asta chiar se pricepe la benzi desenate :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca a mai fost postat, eu azi am primit link-ul si mi s-a parut tare funny:

 

Jamie Witham R1 Test Ride

http://youtube.com/watch?v=-lPBgtRLmIE

De asemenea si asta, tematica pentru azi:

http://www.ultradesign.ro/vadim/friday/

Man nu stiu dac se te injur sau sa-ti multumesc!!!!!!! Era sa ne sufocam de ras io si soata mea . Tare de tot drive testul ala. Maxima sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna telefonul. Ridica receptorul tatal a trei fete: -Tu esti, broscuto? se aude o voce de barbat. -Nu. Eu sunt proprietarul lacului ! - raspunde tatal.

 

- Mai Bula, ce ati facut azi la chimie?

-Am preparat materiale explozive.

-Si miine ce program aveti la scoala?

-Care scoala?

 

In avion, dupa ce s-au oprit motoarele la 10.000 de metri altitudine:

- Stimati pasageri, va rugam sa ramaneti pe locurile dumneavoastra, pentru a usura identificarea... Multumim

 

Doi tineri pe o banca in parc,intr-o noapte cu luna.

- A cazut o stea, zice ea. Pune-ti in gand o dorinta.

- Mi-am pus, sopteste el.

- Si ce mai astepti? :ok:

 

Tin sa le multumesc tuturor prietenilor care mi-au trimis e-mail-uri inlantuite pana la aceasta data. Deoarece gratie amabilitatii voastre: 1. Am incetat sa mai beau Cola de cand am descoperit ca dizolva tartrul de pe peretii vasului de WC ! 2. Nu ma mai duc la cinema de frica sa nu ma asez pe un ac de seringa infectat cu SIDA ! 3. Put deoarece nu mai folosesc deodorant care poate sa-mi provoace cancer ! 4. Nu mai stationez cu masina in parcare deoarece mi-e frica ca cineva imi va inmana un esantion de parfum pentru a ma droga ca dupa aceea sa ma jefuiasca ! 5. Nu mai raspund la telefon deoarece mi se poate solicita sa formez un numar lung si stupid urmand sa primesc o factura infernala cu apeluri in Uganda, Singapore sau Tokyo !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un barbat cu sotia lui, acasa.

Barbatul in prima seara : n-ai vrea, nevasta, sa ne jucam de-a big brother ?

Sotia :stii, sunt obosita, azi am stat la servici toata ziua...poate

maine...

 

Barbatul a doua seara : ce zici, ne jucam de-a big brother ?

Sotia :stii, azi am facut mancare, am adus copii de la scoala...sunt obosita...hai s-o lasam pe maine

 

Barbatul a treia seara : ei, ce zici...azi ne jucam de-a big brother??

Femeia : ok...azi ne jucam..

Barbatul : AI 3 MIN SA PARASESTI CASA...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cele 5 lucruri importante pentru o relatie de succes:

1. Este important sa gasesti o femeie care sa tina in frau gospodaria, care stie sa gateasca si care are o slujba banoasa.

2. Este important sa gasesti o femeie care te face sa razi, care te intelege si cu care poti sa vorbesti si sa te asculte.

3. Este important sa gasesti o femeie pe care te poti baza si care nu te minte.

4. Este important sa gasesti o femeie care este buna la pat si care face sex cu placere si de cate ori vrei.

5. Este important ca aceste 4 femei sa nu se cunoasca intre ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

comentarii relativ la un articol despre cresterea pretului benzinei in america si ce masuri poate lua soferul de rand.

 

European guy :

As an experiment why don’t your readers try imagining gas costing $10 a gallon and whether that would effect your choice of car, number of journeys and style of driving. Bla bla bla...

 

American guy:

The European Union has 490 million people living on 4.3 million km^2 for a population density of about 114 people/km^2. The U.S. has 301 million people living on 9.8 million km^2 for a population density of about 31 people/km^2. European women have a fertility rate of 1.5 children born/woman. U.S. women have a fertility rate of 2.1 per woman.

Now doesn’t it stand to reason that larger families living with smaller density would need larger vehicles and drive farther?

I’m not trying to make the case that the U.S. shouldn’t reduce driving and fuel consumption and utilize more fuel efficient vehicles, but please stop with the accusations

 

European guy:

...Now, to the maths - and I hope you understand this bit - the size of the car does not make a difference to the journey time! This view that because you have a big journey you need a big car is wrong.

2nd, by your stats US families have 0.6 extra children than Europeans - I fail to see why you need a vehicle the size of a Yukon to transport half an extra child. Although with US obesity rates the way they are maybe you’re correct…

Editat de sharpe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se zice ca odata un popa si un rabin se ciocnesc cu masinile si au un accident foarte urit. Reusesc ei cu chiu cu vai sa iasa dintre fiare. Rabinul il ia pe popa de brat si ii spune:

-Parinte, ar trebui sa-i multumim lui Dumnezeu cu cerul si pamantul ca am scapat teferi!

-Asa este, ai dreptatate Sfintia Ta!

-Uite, spune rabinul, ca sa celebram acest gest maret de la Dumnezeu, hai sa inchinam un pahar de vin, din sticla pe care sper sa o mai gasesc intacta in portbagaj.

-Hai, zice popa.

Scoate rabinul sticla din portbagaj, mai scoate si doua pahare, le umple si ii da unul popii. Inchina ei paharele, spun cate o rugaciune dupa care duc paharele la gura. Popa soarbe paharul dupa care se holbeaza la rabin si il intreaba:

-Pai ce faci Sfintia ta, nu bei?

-Nuuuuu, astept sa vina politia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se zice ca odata un popa si un rabin se ciocnesc cu masinile si au un accident foarte urit. Reusesc ei cu chiu cu vai sa iasa dintre fiare. Rabinul il ia pe popa de brat si ii spune:

-Parinte, ar trebui sa-i multumim lui Dumnezeu cu cerul si pamantul ca am scapat teferi!

-Asa este, ai dreptatate Sfintia Ta!

-Uite, spune rabinul, ca sa celebram acest gest maret de la Dumnezeu, hai sa inchinam un pahar de vin, din sticla pe care sper sa o mai gasesc intacta in portbagaj.

-Hai, zice popa.

Scoate rabinul sticla din portbagaj, mai scoate si doua pahare, le umple si ii da unul popii. Inchina ei paharele, spun cate o rugaciune dupa care duc paharele la gura. Popa soarbe paharul dupa care se holbeaza la rabin si il intreaba:

-Pai ce faci Sfintia ta, nu bei?

-Nuuuuu, astept sa vina politia!

 

super tare bancu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O femeie care vroia sa isi vanda masina , scrie pe o hartie numarul de telefon si il pune pe geamul din spate al masinii. In timp ce era pe strada, primeste un telefon:

- Alo ,da!! Cine este??

- Aici e politia, suntem in spatele dvs., opriti pentru ca nu aveti voie sa raspundeti la telefon in timp ce conduceti!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...