Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Tiganu merge cu tiganca la doctor.

 

Intra tiganca in cabinet si doctoral ii spune sa se dezbrace ca sa o consulte.

 

O consulta doctorul de sus pana jos si ii zice:Doamna ,aveti Laringita si Cistita……”

 

Iese tiganca afara si tiganul o intreaba:

 

“Hai fa, ce ti-a spus doftorul !

 

“Tigane,mi-a zis ca ii largita dar cinstita”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2110

  • Penetru

    1900

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

A aparut o noua versiune de Nero: burning rooms, versiune numai in italiana .......

 

Intr-adevar asa e! Am reusit sa fac rost de kitt-ul de instalare.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intra in spital 3 motociclisti grav raniti dupa ce au avut accident. Dupa operatie merge doctotul la fiecare sa-l intrebe ce a patit. Il intreaba pe primul:-Cum ai avut accidentul?-Pai domnule doctor am acasa o motocicleta tare si m-am dus cu 200 km/h, am vazut o blonda m-am uitat dupa ea si primul stalp a fost a meu.Doctorul ii spune sa nu se mai uite dupa femei cand conduce. Merge la al doilea.-Tu ce ai patit?-Domnule doctor am acasa o motocicleta super tare, m-am dus cu 250 km/h am vazut o blonda primul pom a fost a meu.Doctorul ii spune din si lui sa nu se mai uite dupa femei in timp ce conduce. Al treilea.-Tu cum ai avut accidentul? -Pai domnule doctor, am acasa un jaf de motoreta si cand i-am vazut pe astia doi cu ce viteza trec pe langa mine am crezut ca eu stau pe loc si m-am dat jos sa vad ce are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concurs de indemanare: cine poate in timp de 7 minute sa calce o camasa, sa manance o paine si sa f... o femeie. Neamtul, se apuca cu grija si calca camasa, dupa care vede ca nu mai are timp, musca o data din paine si se scurge timpul. Rusul, se apuca de femeie, o f..., apoi mai are timp sa manance o juma de paine si se scurge timpul. Romanul, o pune pe femeie sa calce camasa si in timp femeia calca, o f..., mancand in acest timp painea. Castigator romanul.Declaratii: Neamtul:Noi asa suntem , muncim si incercam sa facem treaba cat mai bine, apoi daca mai e timp, mancam si daca mai e timp ne distram Rusul :Noi asa suntem. Mai intai ne distram, apoi daca e timp mancam, apoi daca mai e timp muncim Romanul: Noi asa suntem.Daca nu-l f... pe cel ce munceste , nu poti manca o pai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primit de la o unguroaica pe mess:

Cine a scris "O brad frumos"?

Ungurii, ca daca erau romanii, era "Un brad

frumos"…

norocosule!

 

OT: se duce rusul la muzeul de istorie naturala. Vede o broasca in formol. Pandeste momentul si rapid da pe gat formolul. Mai merge asta, da de un sobolan in formol. La fel pandeste si gal gal, pe gat formolul. Dupa juma de ora de baut formol din borcanele, intaratat incepe sa urle:

-Cracadil niet??? Cracadil niet?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

norocosule!

 

OT: se duce rusul la muzeul de istorie naturala. Vede o broasca in formol. Pandeste momentul si rapid da pe gat formolul. Mai merge asta, da de un sobolan in formol. La fel pandeste si gal gal, pe gat formolul. Dupa juma de ora de baut formol din borcanele, intaratat incepe sa urle:

-Cracadil niet??? Cracadil niet?!?

Presupun ca stii cum sta treaba cu unguroaicele, de ma faci norocos. :cheers: :bounce: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un rocker ajunge dimineata acasa beat manga, si da peste maica-sa in bucatarie.

- Mamaaaaaaaaa! Mi-e raaaaaauuuuu...

- Ce sa-ti dau dragul mamii ca sa-ti treaca?

- Pune-mi o manea, sa vars! :burnout: :cheers: :bounce: :P :P

 

--- Mesaj completat în 10 Nov 2007 11:47 -------------

- Aveti probe sa sustineti ca inculpatul era beat, cand l-ati gasit in mijlocul strazii?

- Da, onorata instanta, raspunse politistul. Acesta incerca sa infasoare sul linia alba continua desenata pe asfalt, cu intentia vadita de a o fura si a o duce acasa.

 

 

 

 

 

Daca ai putea sa alegi, ce ai prefera sa ai, Alzheimer sau Parkinson?

- Parkinson, pentru ca e mai bine sa versi jumatate din halba de bere decat sa uiti unde ai pus-o!

 

 

 

Un barbat ajunge la nevastasa acasa cu un puradel:

- Ce faci barbate cu puradelul asta aici?

- Pai m-am dus la bar si am cerut un rom mic!

 

 

 

Q: Ce face un tigan dupa ce deschide calculatorul?

A: Cauta in recycle bin.

 

 

Care este asemanarea dintre o femeie care conduce si o piersica?

....R:amandoua se culeg din pom

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un roman stabilit in SUA se intoarcea in fiecare an in Romania, tragea un chef monstru cu prietenii, iar la plecare ii lasa fiecaruia cate un plic cu cate 100 de dolari. Un an, doi, 3, 4.... In al v-lea an cand a venit a chefuit ca de obicei, le-a lasat bani si a plecat. Cand au desfacut plicurile, prietenii sai au exclamat:

- Mai sa fie, dar aici sunt numai 50 de dolari! Ce s-o fi intamplat?

Unul care stia despre ce e vorba le spune:

- Pai fiu-sau a intrat la facultate si acum il costa sa-l tina acolo!

- Mama lui! Si face lucrul asta pe banii nostri???

 

--- Mesaj completat în 10 Nov 2007 15:58 -------------
-Ce intelegi prin vid???

-Imi umbla prin cap dar nu stiu sa ti-l explic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa' chef de bancuri n-am, da' here goes:

 

Doua blonde discutau:

- Am auzit ca ti-ai luat masina!! Ce culoare e, tu??

- Ai vazut vreodata un asfintit? Ai vazut culoarea frunzelor toamna??

- Da!!

- Eh, e la fel, doar ca e neagra..

 

OT: Denis, as vrea ca moderatorii sa-ti interzica accesul pe acest topic.. esti iritant!! Baga bancuri, poze, sau filmulete fun, si n-o sa se mai supere nimeni ca arati (in acelasi post) cat de mult ti-a placut cutare sau cutare chestie!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:multi-multi-smaili:

Et tu, Sharpe?? :burnout:

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tatal intra in camera fiicei sale si gaseste o scriosoare pe pat. Avand deja ganduri negre, desface totusi scrisoare si citeste:

 

Dragi parinti,

Cu parere de rau va anunt ca eu am fugit cu noul meu prieten. Am aflat ce inseamna adevarata dragoste si el este un dragut cand gonim goi cu motorul cu toate piercing-urile, cicatricele, tatuajele care ii acopera tot corpul! Dar nu e numai asta. Sunt insarcinata si Ahmed zice ca vom trai fericiti in rulota lui din padure. Vrea sa avem multi copii, ceea ce stiti ca imi doresc si eu.

Am invatat ca marijuana nu face rau nimanui asa ca o crestem pe langa casa pentru el si prietenii lui care ne aduc toata cocaina pe care ne-o dorim. Intre timp ne rugam sa se gaseasca leacul pentru SIDA, in asa fel incat sa se faca si Ahmed bine. Sa stiti ca merita! Nu va faceti griji in ceea ce priveste banii. Ahmed a aranjat ca eu sa joc intr-un film pe care il fac prietenii lui Leroy si Jamal in pivnita. Deocamdata castig 50 $ pe scena, dar pot sa iau inca 50$ bonus daca sunt cu 3 barbati si un bonus de 100 $ daca se foloseste un cal. Ahmed a zis ceva si despre niste caini, asa ca am mai multe posibilitati. Mama, sa nu-ti faci griji pentru mine, de acum am 15 ani si stiu sa am grija de mine. Dupa cum vezi eu si Ahmed ne-am gandit la toate! Intr-o zi o sa trecem in vizita pe la voi sa va cunoasteti nepoteii. Ahmed chiar se gandea sa-si puna un atas la motor ca sa putem veni cu toti o data!

Va pup pe amnadoi

Fiica voastra, Maria

....................

PS. Tata, am glumit......... sunt la vecini, ma uit la TV.

Voiam doar sa iti arat ca sunt si lucruri mai rele in viata decat SA PIARDA ROMANIA IN MINUTUL 90 DIN NOU!!!

Editat de Denis MBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carmel si amantul-care era cel mai bun prieten al sotului ei-sunt in pat cand suna telefonul. Carmel raspunde:

-Da? Ma bucur asa de mult ca m-ai sunat ! E adevarat?...Grozav!... Ma buvur ca te simti atat de bine...Suna nemaipomenit ce spui...Si eu, multumesc.

Carmel inchide telefonul.Amantul ei o intreaba:

-Cine era?

-Sotul meu.Tocmai mi-a spus ce timp superb are in excursie si cat de tare se distreaza cu tine.

 

 

Medicul:

-Vinovat de boala ta este alcoolul.

Pacientul:

-Multumesc, bine ca nu e vina mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...