Sari la conținut

Idei Numere Preferentiale


almid
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 300
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut

am auzit de la un vecin ca s-au scos de curand numerele preferentiale (din cauza ca au fost ceva scandaluri pe tema asta)

stie cineva ceva despre chestia asta, ca as vrea sa-mi pun nr preferentiale.

ms

Nu văd de ce ar opri această optiune, atâta timp cât se fac bani din asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

ma bag sieu cu : B 38 JOR - inversul lui 83 ( anul meu de nastere) JOR de la Iordache sau cum ii pacea profei de franceza sa spuna Jordache

B 910NUT - de la IONUT

 

ma bag sieu cu : B 38 JOR - inversul lui 83 ( anul meu de nastere) JOR de la Iordache sau cum ii pacea profei de franceza sa spuna Jordache

B 910NUT - de la IONUT

 

apropo de numere preferentiale, stie cineva daca ai vandut masian si ala care a cunmparat-o nu a inmatriculat-o inca ( de vre-o 3 ani) cum naiba pot sa imi iau numerel inapoi? tinand cont ca ala merge acum pe numel meu cu masina, si sau a vandut-o sau nici nu mai este in circulatie :-s, si eu am numerele blocate:( si ala cu JOR vreau sa-l pun pe motor daca stie cineva ce si cum rog sa ma ajutati.

 

da stiu ca e de acum 6 luni nu a mai raspuns nimeni pe forumul asta dar ma gandesc ca poaet stie careva ceva:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astea sunt cam de prost gust sincer :) Imi aduc aminte de vremurile cu XX 69 SEX si ce mai erau.

 

Eu acum sper sa prind CT 51 ABU :) Are ceva legatura cu numele, desi la masina ar fi aratat ceva mai bine si nu in formatul asta mic pt moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ziceti la un ducati ar da bine sa fie ceva de genu NT-88-SBK sau ce credeti ca ar da bine pe un 748. NFS pare de coca, as pune si DUC,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata...azi ridic CT 51 ABU :banana: Seamana un pic cu Sl ABU si de cand voiam numarul asta dar nu aveam chef sa schimb numerele pe la masina sau moto veche fara sa fie nevoie, doar asa de plictis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ducati ar da bine NT990POP, de la POPO scris invers :laugh:

din cate vad nu pari decat un ca-cat cu cu figuri de :fetita: care se baga in seama la oala cu C-a-c-a-t. recomandarea mea ar fi sa te duci sa cauti pe cineva sa te plimbe cu motocicleta ca se vede ca nu ai treaba cu motociclismul. cand o sa ai motocicleta sau cand o sa te crezi motociclist revino pe forum, pana atunci cauta un Chat de asta te pufultzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-45283-1295730406_thumb.jpg

Posesor de Yamaha si mare fan Rossi la vremurile acelea...ce mergea mai bine?! :lol: Numarul la baza este DB 46 GOL, dar cu putina banda reflectorizanta a iesit "GO!". Pana acum am scapat de Politie, sper ca si in continuare.

asta e cel mai tare numar! clar .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...