Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai hai cu caprioara ... ca asa ne minti de 2-3 sapt

 

pai Cerbul circula nestingherit prin traficul urban. aseara a fost sa se intalneasca cu cei din specia lui

/index.php?showtopic=225194

 

am trecut si pe la rond cand am venit spre casa, dar nu era nimeni pe acolo. se pare ca Dihorii vostri se baga sub pamant cand da vreo poloaie, Cerbul merge falnic indiferent de conditii. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai Cerbul circula nestingherit prin traficul urban. aseara a fost sa se intalneasca cu cei din specia lui

/index.php?showtopic=225194

 

am trecut si pe la rond cand am venit spre casa, dar nu era nimeni pe acolo. se pare ca Dihorii vostri se baga sub pamant cand da vreo poloaie, Cerbul merge falnic indiferent de conditii. :)

 

si ce se discuta la intalnirile de fezeristi ? cum sa faceti sa va luati motorete adevarate ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce se discuta la intalnirile de fezeristi ? cum sa faceti sa va luati motorete adevarate ? :rock:

 

SICTIR! :cheers:

 

se discuta in general de ce motocicletele astea cu plastic pe ele si chinuitoare la condus sunt atat de scumpe :) si nu sunt bune de nimic :(

 

hai, cand iti inmatriculezi DRZul?

 

BTW, voi pe unde va spalati fiarele prin cartier? dupa ploaia de aseara, Cerbul arata a leopard acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care mai e viata pe aci??? in mai putin de o luana semnez si eu condica pe acolo, cu tot cu motoreta :)

pisi, tot pe forum esti?? am eu impresia sau ... luni incepi bac'ul?:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SICTIR! :agree:

 

se discuta in general de ce motocicletele astea cu plastic pe ele si chinuitoare la condus sunt atat de scumpe :crack: si nu sunt bune de nimic :crack:

 

pentru ca dau rusinica la motoretele sub forme de capritze :lol:

 

hai, cand iti inmatriculezi DRZul?

 

sper ca saptamana viitoare, italienii incompetenti la maxim au trimis actele printr-un curier deosebit de lent: de miercuri dimineata pana vineri la ora 14:00 curierul ajunsese din italia in ungaria.... :crack:

 

BTW, voi pe unde va spalati fiarele prin cartier? dupa ploaia de aseara, Cerbul arata a leopard acum.

 

eu la marius (subti) la garaj o spal sambata sau duminica, o aranjam frumos cu polish, cu un pic de WD40 pentru luciu...iese bine :lol:

treci pe la rond si vorbim!

 

da pisi luni incep bacu....... si sunt p forum cam tot timpu k il tin deschis in browser :hurt:

 

bafta la BAC pisi....dai si tu un cico pentru mine si calul meu cand il iei :lol:

 

care mai e viata pe aci??? in mai putin de o luana semnez si eu condica pe acolo, cu tot cu motoreta :hurt:

pisi, tot pe forum esti?? am eu impresia sau ... luni incepi bac'ul?:hurt:

 

cum zici tu, dar eu tot iti trec absente !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JhOn, vezi ca la 30 de absente esti exmatriculat.

 

hai ca in seara asta vin si eu pe acolo, dar mai intai tre' sa trec pe la ai mei. am fost aseara cu nunti si alte balarii, iar acum ciorbe de potroace. vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu la marius (subti) la garaj o spal sambata sau duminica, o aranjam frumos cu polish, cu un pic de WD40 pentru luciu...iese bine :crack:

treci pe la rond si vorbim!

 

 

 

bafta la BAC pisi....dai si tu un cico pentru mine si calul meu cand il iei :crack:

 

 

 

@macintosh :hmmm subtzi s ocupa d spalat moto ...... sau numa pt friends?? k as cam avea si eo nevoie......

 

 

 

sa fie....... abia astept sa termin si cu rahatu asta d bac....... :crack: tineti`mi pumnii :agree:

Editat de bikeritza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm subtzi s ocupa d spalat moto ...... sau numa pt friends?? k as cam avea si eo nevoie......

 

pai el o cam face ca e baiat bun, dar ma gandeam ca poate aranjam ceva sa-l ajutam si pe el si pe pitic cu service-ul.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata la lume.

I'm back..

Sper ca nu sunt exmatriculat pentru absente:D

Am o problema..iar..din nou..la motoreta... :crack: .....s-a rupt cablu de acceleratie...

De unde pot cumpara unul?

Vlad...iti cumpar cbr-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,sunt nou pe forum,eu stau vis-a-vis de mc'donalds morarilor,pe langa biserica de lemn mai exact,pt. cine stie,deci stau intre titan si pantelimon :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata la lume.

I'm back..

Sper ca nu sunt exmatriculat pentru absente:D

Am o problema..iar..din nou..la motoreta... :crack: .....s-a rupt cablu de acceleratie...

De unde pot cumpara unul?

Vlad...iti cumpar cbr-ul

ia zi mosule ti ai facut cablul? cand tragem o plimbarica ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intalniti-va in fata la antilopa , la gura aia de metrou . e benzinaria aproape , puteti lua cips :crack: si alte alea .

 

 

pai se aduna lume pe acolo?

 

buey, am trecut acum pe la rond, adica pe la 10 fara ceva. nu era nimeni cunoscut, si de suparare am dat cu motorul de pamant!!! am luat un colt de bordura si... se duse. :crack: nu s-a strambat decat un pic spre interior schimbatorul de viteze. 'tu-i gura mă-sii de neatentie. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai se aduna lume pe acolo?

 

buey, am trecut acum pe la rond, adica pe la 10 fara ceva. nu era nimeni cunoscut, si de suparare am dat cu motorul de pamant!!! am luat un colt de bordura si... se duse. :crack: nu s-a strambat decat un pic spre interior schimbatorul de viteze. 'tu-i gura mă-sii de neatentie. :crack:

 

la ora aia eram in trafic: un chopper (dom' profesor), un naked (alex corlan), o vitezista (tony) si un supermoto :agree: yeeaaaaaah !!!!

 

maine seara (marti seara) ne strangem la rond si mergem in parcare la carrefour (feeria) ca am fost in noaptea asta si.....e treaba :lol:

 

Claudiu NEAPARAT sa aduci te rog aparatul foto ! si ai grija la borduri ca videanu iti intinde numai capcane :crack:)

 

Alex, fa rost de bani si e al tau. momentan este in magazinul de moto al unui prieten, zi-mi daca esti sigur de miscare si-i spun sa scrie pe el vandut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiu NEAPARAT sa aduci te rog aparatul foto ! si ai grija la borduri ca videanu iti intinde numai capcane :crack:)

 

man, s-a mutat Everestul la Feeria?!?!?!? :crack: in seara asta sunt pe deadline si maine am de facut un ciubuc.

 

eu cam evit sa ies cu motorul noaptea, pentru ca nu am faza lunga, semnale pe fata iar faza scurta bate undeva prin copaci si nu prea as vrea sa ma opreasca vreun echipaj, asa, de control.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,stau in zona baicului,dar vin in fiecare seara pa rond ,daca vorbiti despre rondul din fata stadionului ,dar nu cunosc pe nici unul dintre voi ,pe la ce ore si zile va vedeti

 

 

de obicei cam in fiecare seara se aduna lumea pe acolo. da cateva pagini in urma si ai sa vezi niste poze cu motoarele noastre. poate asa, cand treci pe acolo, recunosti pe careva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze de offtopic. unde as putea parca un motor o noapte fara frica de ciorditori in zona pantelimon? nu de alta dar as vrea sa plec cu inventarul complet inapoi acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa te asiguri cu adevarat cel mai apropiat loc sigur cred ca ar fi in pasaj la Obor. e cu plata dar sigur (cred). la blocuri nu cred ca ti poate garanta nimeni. poate doar vre unu care sta la curte. bafta!

 

mergeti diseara pe la strand?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...