Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Distractie pe Cheia... dintr-un alt unghi :blink:

 

Merge Ceberica, dragutza de ea, de-as putea io sa-i dau cat poate ea...

 

Rupe inima-n ea, ca duce mult si bine! Apropo, din unghiul asta e mai interesanta filmarea, next time sa o montezi pe aripa sau semnalizator, ca prinzi si putin din roata :blink:

 

Sorry, eu nu cred ca apar azi, imi montez furca noua

 

Ooo, felicitari! O dai p'o roata inseamna ca..nu? :D

 

In alta ordine de idei, vin si eu dupa ce-mi schimb uleiul. Am mai cooptat pe unul, incepator, ne-am intanlit la Arc :moto:

 

 

PS. Formulez altfel, daca nu-mi dati o placuta de frana pe fata, cat de cat buna, va iau la bataie.. :rusinica:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adidas, pai daca pui problema asa ... cu bataie ... am eu niste placute pe care le-am dat jos de pe Cielo`u care l-am vandut, ti le aduc pe alea , ca sunt singurele care le am :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar am ratat intalnirea..... Se strica motoreta!!! :D S-au suparat rulmentii de la roata din spate si au inceput sa faca scandal..de am crezut initial ca mi-a cazut lantul pe jos.. :rusinica: Am lasat-o in service la recuperare...sper sa o iau maine...

Asta e!! Joia viitoare..

distractie placuta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol moment Gixxule.

Si aileea, daca vii inseamna ca o sa fie si fetele prezente diseara, cel putin una :moto:

 

Deja m-am obisnuit cu programul meu brambura...Apropo,6 insi? :rusinica: Joia aviatoare sa va vad mai multi..DA!? :blink: :blink:

 

Vorbim cand ne vedem... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da ma Gixxule , doar 6, sau ma rog 7 insi parca, daca a auzit lumea ca tu nu vii .... nu au mai venit ... asa cand vii tu ... le e frica sa nu vina :rusinica:

Noi sa fim sanatosi si sa mai avem vreme ... poate o punem si noi de o plimbare in afara orasului ... asa de sfarsit de sezon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da ma Gixxule , doar 6, sau ma rog 7 insi parca, daca a auzit lumea ca tu nu vii .... nu au mai venit ... asa cand vii tu ... le e frica sa nu vina :blink:

Noi sa fim sanatosi si sa mai avem vreme ... poate o punem si noi de o plimbare in afara orasului ... asa de sfarsit de sezon.

 

:rusinica: Fuck m-am inrosit,sper totusi sa nu ma ingalbenesc :blink: O iesire,unde,cand...cum? Eu ma bag...daca se mai incalzeste putin :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nush cine e Lugi asta si p unde il gasesc? sau e un brand? ce model ai? h4? h7? sau ceva d genu asa..iti merge si pe faza scurta si p faza lunga ?

 

DA si eu tot de la el mi am pus si am fost multumit 2 saptamani, dupa care nush de ce dar nu mai merge faza scurta. Si nici prea primitor n a fost cand l am sunat sa ii spun care e problema mi a zis sa ma duc acolo dar nu maine ca are treaba, nici poimaine ca e duminica ...pe luni asa daca e. (nu Luigi, electricianul (costel parca))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HONDA CBR 600 F4i, fs 2002, pc35

Sunt interesat de Amortizoarele fata pentru Honda 600 f4i din 2002, semnale si ambele carene in conditii foarte bunee sau noi daca stiee cineva un pret bun, …… ca am distrus frumusete de motor, 0766524166

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...