Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ ecko: ca sa intaresc spusele colegului excitat... nu are sens sa risti mai ales daca nu te pricepi ... si cei care se pricep in genere fac treaba asta la service

 

Pai... la orice service si/sau numai de moto? service-uri auto sunt pe la noi, pe o raza de 50 km, insa doar moto nu prea...

Se pricep si mecanicii ceilalti de la auto?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai... la orice service si/sau numai de moto? service-uri auto sunt pe la noi, pe o raza de 50 km, insa doar moto nu prea...

Se pricep si mecanicii ceilalti de la auto?

 

pai ideea este ca se da jos roata spate la care tre sa reaseze lantul placute tot...deci clar nu se pricep cei de la auto..trebuie sa cauti moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se face drum de 200 - 300 km dus-intors, ma bag si eu.

 

Si eu ma bag maine la o plimbare de genu daca e ....

 

@alx31 : sa imi dai si mie nr tau de tel ca nu il am .

Mesaj completat

Care iese azi la o plimbare sau la un Amckart?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ideea e ca eu nu "ma dau", ca nu am avut ocazia pana acum sa intru pe amckart pt ca imi lipseau ghenuncherele. Si acum ca mi-am scos motoru din service si am si cu ce sa ma dau ... nu am cu cine .

Clasic , nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ideea e ca eu nu "ma dau", ca nu am avut ocazia pana acum sa intru pe amckart pt ca imi lipseau ghenuncherele. Si acum ca mi-am scos motoru din service si am si cu ce sa ma dau ... nu am cu cine .

Clasic , nu ?

 

:unsure: Evident! Daca nu ramaneam in pana de cash bagam un Brasov macar :polite: Daca e ceva vb la tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ideea e ca eu nu \"ma dau\", ca nu am avut ocazia pana acum sa intru pe amckart pt ca imi lipseau ghenuncherele. Si acum ca mi-am scos motoru din service si am si cu ce sa ma dau ... nu am cu cine .

Clasic , nu ?

Iti dau eu genunchiere :D

 

Evident! Daca nu ramaneam in pana de cash bagam un Brasov macar :crack: Daca e ceva vb la tel

Hai bre lasa Brasov, hai pe Amkart...va fac poze... :unsure: Vreau sa vad si eu cum e si cum se dau oamenii ;)

 

le: imi vine sa ma sui pe pereti de plictiseala, nu va inchipuiti cum e fara motor de 3 zile...intru in sevraj curand :polite: offf abia astept sa imi gasesc ce vreau.

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

xcitule eu ma bag la un amkart :crack: se mai gasesc amatori?

Mesaj completat

offf abia astept sa imi gasesc ce vreau.

 

ti-ai vandut motorul? :unsure: pai si ce vrei sa iti iei :polite:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow buna treaba, pai bafta la cautari si sa faci cea mai buna alegere. :unsure:

 

 

XCITULEEEEEEEEEEEEE!!! unde esti? :crack: zi facem amkartul ala sau nu? :polite:

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow buna treaba, pai bafta la cautari si sa faci cea mai buna alegere. :polite:

 

 

XCITULEEEEEEEEEEEEE!!! unde esti? ;) zi facem amkartul ala sau nu? :crack:

merci frumos...sa fie!

Chiar asa Xcite, convinge-l si pe Gixx si hai :D (poate ma luati si pe mine :unsure: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lol. Pai la 15 trebuie sa imi iau viitoarea sotie de la munca. Poate bagam un amckart mai pe racoare ca sincer nu prea imi surade ideea de echipament la ora asta :unsure: . Pe Gixx si Alex , e usor ... ii sun .... dar ravenitza , cu tine cum facem daca e ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ia Gixx vreo fata, poate se indura sa ma ia si pe mine :unsure:

Mesaj completat

LE: tocmai am vorbit cu Gixx, noi ne ducem inainte: eu, Gixx, Laur si Dya, ne gasiti acolo. Aveti nr lui daca e ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma ai fost CBR'ist sau conservar? :huh:

 

Conservar, ca și mine de altfel. Nu-i o rușine, având în vedere că o conservă transportă mai multe persoane și ceva bagaj în plus. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Huo irascibilule, esti purtatorul lui de cuvant? :rolleyes:

Stiu ca era in dilema cu ce sa mearga. Nu e rusine, cum sa fie, e mult mai confortabil in masina, poti cara diverse chestii, poti dormi in masina, poti... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am calcat o pisica, era in mijlocul drumului, la vanat si era concentrata, eu aveam cred ca 20 km/h si am trecut fix peste ea. Is bucuros ca am salvat soricelul si matza nu a patit nimic :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am calcat o pisica, era in mijlocul drumului, la vanat si era concentrata, eu aveam cred ca 20 km/h si am trecut fix peste ea.

Nici mie nu'mi plac pisicile cu 4 picioare. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...