Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu ati vrea joi, daca ne permite vremea, sa facem intalnirea mai devreme; sa zicem pe la un 18.00 in loc de 19.00? Nu de alta dar pe la 19 e cam intuneric, si cum se intuneca se raceste repede ...

Eu pot veni de la 18 ca am program lejer si daca mai vine altcineva mai devreme ne gaseste acolo .

 

Si SOCCCC :bounce: afara ninge :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si SOCCCC :bounce: afara ninge :P

 

 

Eu vin garantat poa' sa ninga poa' sa ploua ! in ultima vreme am lucrat la un proiect secret ptr care am sa atasez si o picture spre exemplificare.

 

Si SOC: ieri mi-am facut asigurare la moto si de demeneata ninje! Norocos sau nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin garantat poa' sa ninga poa' sa ploua ! in ultima vreme am lucrat la un proiect secret ptr care am sa atasez si o picture spre exemplificare.

Ma alatur si eu ce naiba,am in curte un cross al unui prieten o Husqvarna de 250 cu gume de munte pe ea :P sa luptam cu zapadaaaaaaaaaaaaaaa

 

Si de la mine pentru draga iarna :bounce: fara numar fara numar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti si fete daca aveti careva vreo oglinda de stanga de F4 pe care nu o folositi, chiar si daca are sticla sparta sau e zgariata,etc, dati-mi de stire, ca eu caut de ceva vreme perechea din stanga dar inca nu am gasit-o

sau daca chiar nu gasesc o vand pe asta (de dreapta) si imi cumpar un set de doua... ca m-am saturat de oglinzile astea "sport-tuning-racing-etc-bullshit"

:bounce:

 

eu nu am pocnit-o pe a mea, asa am cumparat motoru' cu niste oglinzi sport, cu prindere doar intr-un surub (de abia le pot regla ca lumea), ca sa nu mai zic ca suprafata oglinzii este pe jumate ca si la o oglinda originala. Eu sunt incepator si am mare nevoie sa vad in spate, asa m-am invatat sa ma uit in oglinzi, dar vreau sa si vad ceva in ele...

mersi oricum

hai primavara! hai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pot veni de la 18 ca am program lejer si daca mai vine altcineva mai devreme ne gaseste acolo .

 

Si SOCCCC :bounce: afara ninge :P

 

tu poti sa vii de la 18. nu ne suparam :) sa faci focul in parcare pana venim. eventual un mic, o bere ceva :lol:

 

 

eu nu am pocnit-o pe a mea, asa am cumparat motoru' cu niste oglinzi sport, cu prindere doar intr-un surub (de abia le pot regla ca lumea), ca sa nu mai zic ca suprafata oglinzii este pe jumate ca si la o oglinda originala. Eu sunt incepator si am mare nevoie sa vad in spate, asa m-am invatat sa ma uit in oglinzi, dar vreau sa si vad ceva in ele...

mersi oricum

hai primavara! hai!

 

 

pai nu cred ca are nimeni oglinzi. sfatul meu e sa iti iei un set nou stanga-dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma da-o naibii de coÂşmăreală cu iarna asta... eu am scuteru praf acum (electrica muci) asa ca plec cu 'onda indiferent de fulgii dobitoacei asteia de iarna. Frack it!

 

Oh... and frack RATB... 2 zile anu asta mi-a ajuns pina in git. :bounce:

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pot veni de la 18 ca am program lejer si daca mai vine altcineva mai devreme ne gaseste acolo .

 

Si SOCCCC :bounce: afara ninge :P

Neutral, tata, poate vin si eu de la 18.00. Sa aduc si lemne de foc? Poate facem si un gratar... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu in ultima vreme am tot avut treaba pe sos. Pipera, si chiar langa politie, visavis este un service si itp si what-ever pentru masini si motorete... Altul nu stiu, ca eu i-am facut itp-ul la rar, cand am inregistrat-o.

 

 

E vorba de Sama, aia care schimba si cauciucuri, nu ai cum sa o ratezi, e dupa United Motors, e mare, galbena cladirea si scrie sama cu rosu.

 

esti fara ocupatie? :bounce: eu personal termin la 6, deci n-am nici o sansa sa ajung. dar sa stii ca ora 19.00 a fost pusa cu cap. si anul trecut pe vremea asta era la fel si nu era o problema sa ne strangem. asa ca daca e vreme buna, eu zic sa ramana ora 19.00 :)

 

Pe mine un 18.30 m-ar avantaja, ca ma asteapta animalul acasa sa il scot. oricum daca nu mai ninge ne vedem acolo.

 

E o simplă fulguială care după ora 12 e istorie, astazi sunt minim 4 grade, ce atâta panică?

 

Vineri mă duc la Bavaria să văd noul SBK de la BMW - S1000RR. :P

 

La ce ora? Ca m-am uitat pe youtube la niste filmulete si descrieri tehnice si mi se pare geniala mobra. Ratusca cea urata (din ciclul hate it or love it) dar e foarte smechera. Si care Bavaria? Asta din Pipera? Daca te duci pe la un 2-3 I'm in.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce ora? Ca m-am uitat pe youtube la niste filmulete si descrieri tehnice si mi se pare geniala mobra. Ratusca cea urata (din ciclul hate it or love it) dar e foarte smechera. Si care Bavaria? Asta din Pipera? Daca te duci pe la un 2-3 I'm in.

 

Păi ziceam că pe la ora 14:00 așa să fiu p-acolo. Tu fiind relativ aproape, ajungi rapid. Da, ma refer la cel de pe DN1, de lângă Selgros. Altul eu nu știu. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi ziceam că pe la ora 14:00 așa să fiu p-acolo. Tu fiind relativ aproape, ajungi rapid. Da, ma refer la cel de pe DN1, de lângă Selgros. Altul eu nu știu. :bounce:

 

Mai e unul in Pipera, cum trecu de maretul pasaj construit acum, dupa Porsche Romania pe partea dreapta, nu stiu daca e doar service sau e si reprezentanta, vad doar mobrele politistilor aduse la reparat. Dar ne auzim pana atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred că ăla-i doar Service-ul lor, la reprezentața de pe DN1 au ciudățenia aia de S1000RR. 190 kg cu 193 CP (la arbore ce-i drept), raport mai mare de 1:1 de putere/greutate. Nice shit! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti si fete daca aveti careva vreo oglinda de stanga de F4 pe care nu o folositi, chiar si daca are sticla sparta sau e zgariata,etc, dati-mi de stire, ca eu caut de ceva vreme perechea din stanga dar inca nu am gasit-o

Uite aici. Primul cod este pentru stanga, al doilea pentru dreapta.

 

Craciun Fericit baieti :bounce:

Ai bagat niste muguri (...de brad)? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... De retinut, daca e cheie cu chip si se merge la Honda, se merge cu toate cheile sa se programeze. Ca si costuri: aprox 100 ron cheia bruta, 30 decupatul si inca ceva programare ( nu mai stiu cat am dat)

 

Am vb acum 2 ore cu cineva de la service-ul Honda ... Costa in jur de 200 ron o cheie cu chip. Intradevar trebuie sa te duci tu cu cheia bruta la Honda. Deci 30 lei cheia bruta + 100 lei chipul + 59 lei manopera service-ului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu maine o sa vin de pe la 18 si va astept ,sa va astept asa? :)

Cum, in slapi? :P

Hai bai termina cu canceroasele alea, niste legume, ciupercute la gratar nu prestezi? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum, in slapi? :P

Hai bai termina cu canceroasele alea, niste legume, ciupercute la gratar nu prestezi? :bounce:

 

 

Ai vazut cumva Notting Hill? Era o tipa acolo care era "fruitarian". Adica ea considera ca fructele si legumele au suflet si nu e bine sa le gatesti ca sufera.

Si se manaca doar fructele care au cazut singure din copac, nu "omorate"

E geniala faza.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut cumva Notting Hill? Era o tipa acolo care era "fruitarian". Adica ea considera ca fructele si legumele au suflet si nu e bine sa le gatesti ca sufera.

E geniala faza.

Pai normal, cine a zis ca e bine sa le gatesti? Se pierd majoritatea substantelor nutritive, enzime, vitamine.. Ideal e sa le bagi crude.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...