Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

maine dimineatza , ora 9 plecare in bulgaria(bem o cola si ne intoarcem) :blbl: ..pana acum suntem 2!care mai vine 0727 647 643!ne intalnim la 9 fara 15 minute la metrou la titan(intrarea din parcul I.O.R.) :D

 

maine dimineatza , ora 9 plecare in bulgaria(bem o cola,facem 2-3 poze si ne intoarcem ;) ) ;) ..pana acum suntem 2!care mai vine 0727 647 643!ne intalnim la 9 fara 15 minute la metrou la titan(intrarea din parcul I.O.R.) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am si eu o intrebare. Stie cineva daca suportul de scarita pe partea stanga(cea cu schimbatorul) se potriveste de la un f4 pe un f3 din 98'? Multumesc!

eu styu ca nu se potriveste...dar daca iti trebuie de f3 spune-mi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu styu ca nu se potriveste...dar daca iti trebuie de f3 spune-mi...

 

Da, pai imi trebuie un suport de scarita stanga. Al meu e zgariat(de un idiot neatent) si as vrea unul intr-o stare mai buna. Ma poti ajuta? Daca da, da-mi un PM cu pretul. Merci mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Sawyer

daca e doar zgariat dc nu il polisezi ?o sa arate ca nou plus ca poti sa-l si vopsesti dupaia

daca e din aluminiu dai cu kit de aluminiu si vopsit

 

Are o zgarietura adanca facuta cu o bucata de metal ascutit in timp ce un jijel trecea pe langa ea in garaj....noroc ca nu a atins altceva. Asadar as vrea una noua ca sa nu ma complic cu polizat si apoi sa ma trezesc ca-i slabesc rezistenta. Are cineva asa ceva la vanzare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are o zgarietura adanca facuta cu o bucata de metal ascutit in timp ce un jijel trecea pe langa ea in garaj....noroc ca nu a atins altceva. Asadar as vrea una noua ca sa nu ma complic cu polizat si apoi sa ma trezesc ca-i slabesc rezistenta. Are cineva asa ceva la vanzare?

Pentru PC 35? (99-00) sau dupa 2000? Pe PC35 sunt sanse f mari sa se potriveasca de la F3 (PC 31) uite-te si tu la un prieten, nu gasesc acuma poze sa compar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine dimineatza , ora 9 plecare in bulgaria(bem o cola si ne intoarcem) :( ..pana acum suntem 2!care mai vine 0727 647 643!ne intalnim la 9 fara 15 minute la metrou la titan(intrarea din parcul I.O.R.)

maine dimineatza , ora 9 plecare in bulgaria(bem o cola,facem 2-3 poze si ne intoarcem :( ) :lol: ..pana acum suntem 2!care mai vine 0727 647 643!ne intalnim la 9 fara 15 minute la metrou la titan(intrarea din parcul I.O.R.)

mwhaha foarte tareeee asa am facut io acu o luna inainte de munca...fix acelasi lucru :lol:) foarte tare amice!

 

daca mergeati pana la munte..ma bagam...asa pana in bg..mi'e cam lene ;)

 

oricum bv pt initiativa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru PC 35? (99-00) sau dupa 2000? Pe PC35 sunt sanse f mari sa se potriveasca de la F3 (PC 31) uite-te si tu la un prieten, nu gasesc acuma poze sa compar.

[/quotte]

 

Pai eu am un F3 PC31 si cineva mi-a oferit una de pe un F4 PC35. Ideea e ca prin poze am incercat sa compar insa trebuie efectiv sa dau jos piesa si sa o incerc la mine. Gandeste-te, o diferenta de cativa mm si imi este inutila. De aceea intrebam! Nu pot sa cer cuiva sa-si demonteze suportul de scaritza pentru ca eu sa-l incerc la mine. Ma gandeam poate cineva a facut deja asta. Si eu ma gandesc ca ar tb sa se potriveasca...dar mai stii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti in Buc poti incerca sa treci pe la Power Motors. Sunt undeva in Giulesti dupa stadionul Rapid la 2 statii. Asta poate ajuta :(

Eu am luat baterie de la ei si sunt destul de ok. Mai vroiam un cric central de F4i. Au masurat 2 insa nu s-au potrivit. Poate ai noroc si gasesti ceva care sa se potriveasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu am un F3 PC31 si cineva mi-a oferit una de pe un F4 PC35. Ideea e ca prin poze am incercat sa compar insa trebuie efectiv sa dau jos piesa si sa o incerc la mine. Gandeste-te, o diferenta de cativa mm si imi este inutila. De aceea intrebam! Nu pot sa cer cuiva sa-si demonteze suportul de scaritza pentru ca eu sa-l incerc la mine. Ma gandeam poate cineva a facut deja asta. Si eu ma gandesc ca ar tb sa se potriveasca...dar mai stii!

pai daca ai motocicleta la dispozitie poti sa masori astfel incat sa te asiguri ca se potriveste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti pe cineva care vinde un F oricare ar fi el din Bucuresti si sa fie bun ... adica de incredere??

 

scuze de off si de faptul ca nu am avut timp sa citesc sa vad daca ati postat deja pe topic vreo info de gen ...

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti pe cineva care vinde un F oricare ar fi el din Bucuresti si sa fie bun ... adica de incredere??

 

scuze de off si de faptul ca nu am avut timp sa citesc sa vad daca ati postat deja pe topic vreo info de gen ...

merci

ce f ai vrea?

am eu un f3....contacteaza-ma pe mess:allyen2006

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, Constitutiei, ora 7, deja ma astept sa veniti iar 3 mobre, ca sunteti neseriosi :( Si de acum incolo sa mutam la ora 6, ca la 7 e intuneric de mult, ce ziceti?

 

PS: cine nu vine e un bulangiu :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, Constitutiei, ora 7, deja ma astept sa veniti iar 3 mobre, ca sunteti neseriosi :lol: Si de acum incolo sa mutam la ora 6, ca la 7 e intuneric de mult, ce ziceti?

 

PS: cine nu vine e un bulangiu ;)

 

 

Shinule, nu fii pufi! Daca ne-am vazut pina acum la 7, hai s-o lasam asha. La 6 mi-e imposibil sa ajung.

Si, DA, chiar ajung azi..dar la 7 :lol:

 

@ Khael: Sar'na pentru oglinda :( Am recuperat-o aseara la Arc :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti pe cineva care vinde un F oricare ar fi el din Bucuresti si sa fie bun ... adica de incredere??

 

scuze de off si de faptul ca nu am avut timp sa citesc sa vad daca ati postat deja pe topic vreo info de gen ...

merci

 

Poate-o vrei pe a mea... :( pot venii oricand in buc... pt ca oricum vin frecvent... daca e s-o vezi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Hebe, sau pe a mea! :lol:

 

Da n-ai vazut ma ce-a scris acolo!?... la conditii..."de incredere" .... tu de ce te bagi daca nu indeplinesti conditile :( :(

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...