Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Pana acum nu intelegeam si ma intrebam "ma da ce-o avea lumea cu Shinu?"

 

Acum incep sa ma lamuresc. Si ref la PM-ul care l-ai trimis prefer sa nu raspund ca ar fi multe lucruri urate care imi vin acum la gura.

 

So everybody else but Shinu, veniti diseara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pana acum nu intelegeam si ma intrebam "ma da ce-o avea lumea cu Shinu?"

 

Acum incep sa ma lamuresc. Si ref la PM-ul care l-ai trimis prefer sa nu raspund ca ar fi multe lucruri urate care imi vin acum la gura.

 

So everybody else but Shinu, veniti diseara?

 

Sure mate, see you there! :blink:

 

Cat despre shinu... lasa-l, asa e el online, he has a very bad online alter ego. :crack:

Editat de Alter Ego
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shinule backoff! Vezi ca iti aduci singur noi antipatii. Sau e nevoie de desen? :crack:

BBL a zis asta"Daca rovinieta=RCA, e un site RCA ieftin, parca, vezi acolo."

Eu am inteles ca el nu stie diferenta rovinieta=rca, my bad.

I-am zis ce e rovinieta, pentru ca am rpesupus ca nu stie ce e.

El m-a luat la p.la ca sa-mi pastrez citatele.

Io-mi bag p.la si de acum fac chat, ca nu se poate aprecia macar o tentativa de informatie utila,

ci se ia la pu.la :)

 

Pana acum nu intelegeam si ma intrebam "ma da ce-o avea lumea cu Shinu?"

 

Acum incep sa ma lamuresc. Si ref la PM-ul care l-ai trimis prefer sa nu raspund ca ar fi multe lucruri urate care imi vin acum la gura.

 

So everybody else but Shinu, veniti diseara?

Deci eu am inteles gresit si ti-am dat un sfat de care nu ai avut nevoie, pentru ca eu te-am subestimat

si tu stiai deja despre ce e vorba. Pentru ca te-ai simtit lezat de presupunerea mea, mi-ai raspuns din topor.

 

Sure mate, see you there!

 

Cat despre shinu... lasa-l, asa e el online, he has a very bad online alter ego. :blink:

Da mah, m-am dedublat :blink: Deci chiar nu inghit sa incerc si eu odata sa dau un sfat bun si sa mi

se zica mai mult sau mai putin direct ca sa-mi vad de treaba. (Incercarea macar si) Facerea de bine, fu.tere

de mama :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BBL a zis asta"Daca rovinieta=RCA, e un site RCA ieftin, parca, vezi acolo."

Eu am inteles ca el nu stie diferenta rovinieta=rca, my bad.

I-am zis ce e rovinieta, pentru ca am rpesupus ca nu stie ce e.

El m-a luat la p.la ca sa-mi pastrez citatele.

Io-mi bag p.la si de acum fac chat, ca nu se poate aprecia macar o tentativa de informatie utila,

ci se ia la pu.la :crack:

 

Ma shinule, tu crezi ca toti au ceva cu tine? Eu sincer vad invers situatia. Si tu incepi sa nu mai ai ceva cu cineva atunci cand te ia la pu.la! Crede-ma ca tonul face muzica, nu versurile! Si gura bate cu.rul! Asa ca uita-te mai intai in oglinda si apoi incepe sa dai cu degetele-n taste. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de ton zic si eu. Ma refer la postul asta:

 

"Shinule. ca posesor a 3 masini si o motocicleta, pentru care platesc taxe (si platesc nu gluma) stiu care e diferenta intre rovinieta si RCA, nu e nevoie sa imi dai citate.

Ma gandeam ca poate la RCA se referea omu'.

 

Asa ca pastreaza citatele pentru tine. "

 

Partea bolduita face diferenta intre discutie civilizata si luat la (cuvant urat) aiurea :crack:

 

Deci nu cred ca are nimeni, nimic cu mine, da' cu comentariu asta, el a avut o atitudine naspa.

Eu cand i-am dat definitia rovinietei, i-am dat-o pentru ca sincer am avut impresia ca face o confuzie,

cand de fapt eu nu intelesesem postul lui.

 

Dar se pare ca intentiile bune se taxeaza, cand sunt ranite orgoliile :blink:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu intelegi ce vreau sa-ti zic... dar las-o asa cum a cazut de data asta. Incearca sa nu o repeti, pentru ca la asta te pricepi prea bine din pacate.

 

Hai, arunc-o la arhiva te rog, si sa continuam cu discutiile legate de CBR-F si nu de cine-i mai rotund si cine nu. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu Exide ETX9-BS, 1 mil si un pic. O am de un an, pana acum nu sunt probleme.

 

Va strangeti diseara? Cu moto?

 

Apar si eu masina, e inca la iernat, si unde o am (la mine in santier)e o mocirla de nu pot sa ies cu ea, desi vremea de afara ma indeamna la pacat.

 

Daca rovinieta=RCA, e un site RCA ieftin, parca, vezi acolo. Undeva la 90-100/6 luni.

 

Am gasit http://www.rca-ieftin.ro/

 

 

Daca tot dai citate, pune-ti ochelarii si citeste mai bine. Vezi partea bolduita (cum zici tu), era un mare DACA, cu referire la ce a intrebat omul. Daca nu te duce creierasul sa intelegi exact ce vreau sa zic (cu toate ca altii au inteles), pastreaza opiniile si citatele pentru tine.

 

Gata, am incheiat cu discutia asta puerila, si celorlalti imi cer scuze. E prima data cand fac asa ceva si sper ca si ultima, dar a intrecut putin masura.

 

Scuze inca odata.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tocmai, ca nu era vorba de rotunjime :crack: Iti dai seama ca n-am postat sa ma dau rotund ca stiu primele

trei litere ale abecedarului.

 

Cat despre lasat cum a cazut, asta inseamna sa pic eu prost pentru o treaba inceputa de altu' plecata de la

o greseala de-a mea cat se poate de nevinovata si lipsita de importanta. Si peste 2-3 luni ma mir de ce zice

unu' din gasca, ca am facut multe scandaluri bla bla.

 

1 nu eu am inceput

2 nu am zis nimic urat despre el

 

So, nu cred ca are rost sa ne suparam pe tema asta. Daca te uiti in urma si restul "certurilor" in care m-am

implicat au fost mici prostii plecate de la neintelegeri si atitudini "vazute" gresit.

 

 

 

Deci pentru ca n-am fost atent, ma faci chior si prost. Nu zic nimic, era doar o observatie.

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai impresia ca daca nu o lasi balta vei schimba parerea (deja formata) a celorlalti despre tine? Eu cred ca nu, ba' din contra le intaresti convingerile. Tu ai gresit cand ai inteles prost ce a zis el si ai postat pe un ton arogant si superior. Aia deranjeaza, crede-ma, si chiar daca ai dat niste informatii utile, sunt ignorate datorita acelui ton. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

strumfule, sa o calaresti sanatos si fericit cand iti vine noua bijuterie. Este dementiala!
stuNfule ti`ai luat alta ?

ahh, incepusem sa ma gandesc daca imi scapa ceva... trebuia tu sa'mi spulberi visul c'o galeata de apa rece. HUO!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O veche vorba :

 

Mai bine taci , si dai senzatia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa spulberi orice dubiu.

 

Sa fiu mai explicit , sa inteleaga lumea la ce ma refer? Sau sa incep sa o scald dubios, sa ma scot ?

Nu de alta da as putea abera in nestire despre un subiect, sau pur si simplu sa ma invart in jurul cozii, sau....

 

:blink:

 

aaaa si mai am una:

 

Daca doi iti zic ca esti beat, du-te si te culca :crack:

:blink:

Editat de george46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu repet.

 

 

IO CU CINE FOOTEZ?

 

...nu ma-mpingeti ca ametesc! :blink:

 

HAI LA TATA :crack: facem noi dragoste ! :blink:

Numa cu lumina aprinsa ca ultima oara m-am saturat numa de luat... :)

 

ACU NU SERIOS... nici un eF-er nu vine la BIKES ON ICE !??!?!

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea era ca in primu meu post tonul s-a vrut neutru, chiar binevoitor. Dar se pare ca am un talent enorm in a parea arogant.. Me stupid and sorry. De acu pun tonu in paranteza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata.

 

Maine plimbare ca nu mai rezist. O scoatem de la iernat. Or sa mai fie cativa baieti din Militari. Nu stiu detalii despre plimbare, o sa fie ad-hoc.

 

Doritorii contact me.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca aveti cu ce iesi la plimbare! Mie imi venea ieri sa plang cand ii vedeam ce fericiti sunt astia pe doua roti! Eu mai am de asteptat putin :lol: Aveti grija cu aderenta si nisipul/praful ramas pe asfalt! :scratch:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...