Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D nu casca , distributia...

 

casca cu rosu din postul #7602...cand ai zis tu ca ai fost in Grecia :D ce model e???

 

of... :D

aaa, pai zii si tu la ce te referi!

casca e Shoei RF-1000 (varianta US a lui XR-1000), modelul "Sever" (2008)

distributia se schimba cand e nevoie, nu imi aduc aminte sa scrie in manual de service ceva despre asta. doar pastilele de la supape se verifica si se inlocuiesc la anumite intervale.

de ce? troncane?

Mesaj completat

In loc de un Fjr mi-as putea lua un Pan si as ramane si fidel marcii

Mai bine iti iei un FibroPAN si o Sana si ai terminat treaba. :D

 

Eu ma gandesc sa-mi iau un SM...si am terminat cu balciul...daca tot se ia lumea de mine ca ce-mi trebe sport daca tot nu merg tare..

Ce tot apleci urechea la ce zice lumea? Tu ia'ti ce simti ca vrei sau, la o adica, poti ramane cu a ta care oricum e super motoreta si iti satisface "za needz" :D

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :D Iete la ce sunt buni prieteniiiiiiiiiiiiiiiii !!!!! Saru' mana sefu, ca nu mai aveam nici o idee despre ce sa poztes. :D 100 post !

 

stai ca mai am si eu 2 si fac 300. cu asta de acum ramane 1 :D

 

 

PS: bai, mi se pare mie, sau raman singurul cu F de pe aici? :D

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata nu, dar si chiar daca as schimba mobra o sa-i pun un F !!!

 

O sa ai singurul F-strom din Romania... :D

Mesaj completat

aaa, pai zii si tu la ce te referi!

casca e Shoei RF-1000 (varianta US a lui XR-1000), modelul "Sever" (2008)

distributia se schimba cand e nevoie, nu imi aduc aminte sa scrie in manual de service ceva despre asta. doar pastilele de la supape se verifica si se inlocuiesc la anumite intervale.

de ce? troncane?

Mesaj completat

 

Mai bine iti iei un FibroPAN si o Sana si ai terminat treaba. :D

 

 

Ce tot apleci urechea la ce zice lumea? Tu ia'ti ce simti ca vrei sau, la o adica, poti ramane cu a ta care oricum e super motoreta si iti satisface "za needz" :D

 

Reteta proprie? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello la toata lumea!

M-am intors din pribegie, am si net :lol: si-am reusit sa ajung la zi si cu topicul (mi-a luat ceva ... )

Asa ca in ordinea numerelor de pe tricou:

- La multi ani tuturor Alexilor si Alexelor (mai bine mai tarziu decat niciodata, nah) :ph34r:

- Nu-mi mai iau RR si revin la nebunia de anul trecut: o enduroaica mica, de 125. Sunt in cautari :P

- Din precedenta => Forever F Power! PTK nu pleaca de mine!

- Cico everybody suna foarte bine! Ramane sa gasim o terasa sa-i multumeasca pe toti :P

 

Am uitat ceva? Nevermind ... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello la toata lumea!

M-am intors din pribegie, am si net si-am reusit sa ajung la zi si cu topicul (mi-a luat ceva ... )

Asa ca in ordinea numerelor de pe tricou:

- La multi ani tuturor Alexilor si Alexelor (mai bine mai tarziu decat niciodata, nah) :ph34r:

- Nu-mi mai iau RR si revin la nebunia de anul trecut: o enduroaica mica, de 125. Sunt in cautari :P

- Din precedenta => Forever F Power! PTK nu pleaca de mine!

- Cico everybody suna foarte bine! Ramane sa gasim o terasa sa-i multumeasca pe toti :P

 

Am uitat ceva? Nevermind ...

 

 

Vezi sa nu ajungi o ciudata care sta la cort fara apa si cu provizii de conserve reci! Am citit pe aici ca daca iti iei enduro...asta te paste! :lol: :P

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N'are ma ce cauta cu enduro de 125 afara din bucuresti, deci nu are cum sa ajunga la cort. Doar daca nu si'l instaleaza prin piata unirii prin boschetii aia, sa vezi atunci ciudata! :ph34r:

 

@pushu: glumesc, fata! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi sa nu ajungi o ciudata care sta la cort fara apa si cu provizii de conserve reci! Am citit pe aici ca daca iti iei enduro...asta te paste! :ph34r: :lol:

 

Pai sa vedem:

- ciudata - check

- stat la cort - check

- provizii de conserve reci - check

Ramane sa rezolv cu lipsa apei si gata! :P

 

@Strumfu': prinde lejer 90-100km/h, deci .... iiuu-huuuuuuu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ziceti sa iesim si noi la o terasa normala ? :P ceva care sa nu includa numele bike in denumirea localului? chiar ar fi frumos doar ca s-ar putea sa facem furori atatia bikeri ,eventual sa fuga lumea de pe terasa :lol:

Mesaj completat

Hai sa venim din timp cu propuneri,eu propun terasa PUB 21 din regie,avem unde parca,consumabile ieftine,aproape la pret de magazin,pizza buna si ieftina,mese multe si le putem si uni,mai ales joia nu este mare inghesuiala pe terasa,nu au muzica asa ca putem vorbi in voie si sa ne intelegem.

 

sper sa veniti si cu comentarii despre terasa propusa :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

distributia se schimba cand e nevoie, nu imi aduc aminte sa scrie in manual de service ceva despre asta. doar pastilele de la supape se verifica si se inlocuiesc la anumite intervale.

de ce? troncane?

 

 

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

 

de poate spune si troncanit :ph34r: ...dar nu se zguduie...se aude ciudat cand mergi cu ea si nu e de la ulei...a bagat si mai gros de 15 fullsintetic dar face si mai urat...a bagat iar de 10 dar are un zogomt pe care inainte nu`l avea...sper sa nu fie pe moarte :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

distributia se schimba cand e nevoie, nu imi aduc aminte sa scrie in manual de service ceva despre asta. doar pastilele de la supape se verifica si se inlocuiesc la anumite intervale.

de ce? troncane?

 

 

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

 

de poate spune si troncanit :ph34r: ...dar nu se zguduie...se aude ciudat cand mergi cu ea si nu e de la ulei...a bagat si mai gros de 15 fullsintetic dar face si mai urat...a bagat iar de 10 dar are un zogomt pe care inainte nu`l avea...sper sa nu fie pe moarte :lol:

 

 

cati km are motoreta si din ce an este?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai gasit pana la urma slaninuta,branza afumata si ceapa pe traseu,sau ai ramas cu pofta si ti-au curs balele mai ceva ca un parau de munte? :ph34r:

 

 

Oi gasit si slana si seapa si nu am balit ca un parau!!!!! :lol:

 

 

Ar fi misto sa gasim un loc in care sa putem sa ne strangem si pe vreme mai nasoala care este aproape de linia de sosire, dar suntem multi si pareri diferite ar trebui sa propunem cateva locatii si apoi sa votam (uninominal :P )!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu propun terasa PUB 21 din regie

 

 

e interesanta propunerea ta, dar ce ai cu terasele cu "bike" in denumire? mie de exemplu otopeniul mi se pare un loc perfect de petrecut o dupa-amiaza sau seara la aer curat. sunt mese mari, incapem lejer 10 oameni la o masa... eu sincer sunt satul de stat prin oras in praf si mizerie. bikers otopeni e locul unde ma simt relaxat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...