Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Scuze ca ma bag si eu aici,dar am o intrebare.

Cu cat mai dau un F1 1990 pc23 cu carenele prastie?!?:laugh: Multumesc anticipat.

 

Pai eu zic sa iti faci pomana cu vreun impatimit al motoarelor care nu isi permite financiar :huh: ,acum lasand gluma la o parte cred ca maxim 500 de euroi mai iei pe ea in cazul in care macar motorul sa mai mearga binisor :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu zic sa iti faci pomana cu vreun impatimit al motoarelor care nu isi permite financiar :huh: ,acum lasand gluma la o parte cred ca maxim 500 de euroi mai iei pe ea in cazul in care macar motorul sa mai mearga binisor :laugh:

 

Pomana nu`l fac,nici eu nu am sa imi iau altu ;)

Sper sa reusesc sa gasesc carene de F1,daca aflii ceva ma anunti si pe mine ? multumesc mult! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pomana nu`l fac,nici eu nu am sa imi iau altu :laugh:

Sper sa reusesc sa gasesc carene de F1,daca aflii ceva ma anunti si pe mine ? multumesc mult! :laugh:

 

Nu cred ca ai sanse sa gasesti carene originale,este o fata pe aici pe forum care stiu ca de mai bine de un an cauta si nu a gasit,eventual poate ai noroc de unele din fibra sa gasesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pomana nu`l fac,nici eu nu am sa imi iau altu :laugh:

Sper sa reusesc sa gasesc carene de F1,daca aflii ceva ma anunti si pe mine ? multumesc mult! :laugh:

Cauta pe ebay carene pentru alt cbr600f(2,3) si vezi cum le potrivesti, desi nu prea merita efortul, un set de carene face cat motorul ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la F 2 la F 3 mai ca poate un pic de munca le mai potrivesti dar la F 1 nu prea cred,modelul de prindere si cadrul este foarte diferit.

 

O alta varianta care sa-i dea cat de cat un aspect placut ar fi transformare in naked(streetfighter)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ai sanse sa gasesti carene originale,este o fata pe aici pe forum care stiu ca de mai bine de un an cauta si nu a gasit,eventual poate ai noroc de unele din fibra sa gasesti.

 

Cam nasoala faza...streetfighter nu o sa arate prea bine. :laugh:

Mesaj completat

Cauta pe ebay carene pentru alt cbr600f(2,3) si vezi cum le potrivesti, desi nu prea merita efortul, un set de carene face cat motorul ala.

 

Asa e faza,ca nu se potrivesc si nu prea are rost sa ma complic..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, o intrebare posesorilor de f2/f3: ati pus vreodata pe ele cauciuc de 180? se aseaza bine pe janta? intra fara sa ''roada'' nimic pe'acolo pe la aripa?afecteaza tare ciclistica? intreb deoarece am gasit unul bun la un pret bun dar vreau sa stiu daca sa-l iau fara sa mi para rau dupa. merci

 

 

Eu am pus 180 pe f3 ca sincer mi se parea prea subtire cel de 160. Nu a trebuit sa fac nici o modificare, cauciucul a intrat fara probleme si pe janta si nu atinge nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am cam degerat azi... da am fost al mai jmecher :laugh: ;) :laugh: :)

 

 

Maine in schimb... cica ninsoare... mai am un drum in seara asta dar, il iau pa "al mic" ca ma apuca nervii prin traficu de acum prin centru... cu mainile inghetate...

 

 

:huh:

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uaaaau foarte frumoasa motoreta, s-o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!

 

Sar'na! :laugh:

 

 

@gixxxer - vezi tată că tu ai becuri H7 la a ta. Lasă modificările astea nebune de a-i pune H4 că nu-și are rostul. Trebuie să acceptăm că așa a proiectat-o japonezu'. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

niste dansuri specifice indienomotociclistilor din tribul cbr-istilor daca ati auzit de ei :laugh:

 

http://www.youtube.com/watch?v=xSQn-heg6-E...feature=related

 

Neutral here :laugh:

 

sa ne mai descretim un pic fruntile de la frigul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva de Honda Party, sambata?? :laugh:

 

PS. E de automobilisti, am vazut acum pe Hondafan.ro :laugh:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

George, mi-amintesc ca anu' trecut cand te-am vazut pe vremea asta, aveai beculete pe motocicleta :laugh:

Mai ai? :huh:

 

Mai am beculetele dar nu le-am mai pus pe motor, ca nu prea am mai iesit cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am murit de ras cand am vazut 2 scuteristi mergand(inotand) prin zapada :laugh:

 

Si bine mah... si bine... :huh:

 

 

Adica ai murit de oftica este?

 

 

 

Azi am derapat ca toti dracii... se opreau masinile in spatele meu si nu stiau ce vreau sa fac cu atitea driftturi... pacat ca nu mai trage motorul calumea si nu pot experimenta prea mult ca ma lasa in cap cind mi-e lumea mai draga :laugh:.

Mesaj completat

 

 

 

desi ma dau cu scuterini prin mocirle iaca ce aparu cica pe torenti... (poate ca ati vazut/citit deja):

 

http://isohunt.com/torrent_details/1416818...ist?tab=summary

 

Don't miss...

 

 

p.s. is la seed... am rds high speed.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi mi-am pus 2 becuri h7 philips blue vision. img_1098_3.jpg

nu se vede nuanta atat de pronuntata ca la xenon dar se apropie.e destul de puternica lumina.

acum eu doar in garaj am stat pentru ca era zapada afara si nu prea am putut sa imi dau seama.

o sa vad la drum cat de bine bat.Astept sapt viitoare cand cica o sa fie vre-o 10 grade :D

 

Mesaj completat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...