Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Puteti sa imi spuneti si mie care este diferenta dintre CBR 600 f4 si CBR 600 f4i ?Ma intereseaza in special specificatiile tehnice si mai putin cele estetice.

 

Intre cbr 600 f4, f4i si suzuki gsxr 600 k1 sau k2 care este cea mai potrivita pentru incepatori?Din cate am inteles f4 este destul de ok pt. un incepator cu capul pe umeri, deci as vrea sa stiu mai multe detalii legate de f4i si cat de ok este pentru un incepator.Numai bine si asfalt uscat.

 

 

edit: am uitat sa mentionez ca ma refer la f4i din anul 2001.

Editat de enjustice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Puteti sa imi spuneti si mie care este diferenta dintre CBR 600 f4 si CBR 600 f4i ?Ma intereseaza in special specificatiile tehnice si mai putin cele estetice.

 

Intre cbr 600 f4, f4i si suzuki gsxr 600 k1 sau k2 care este cea mai potrivita pentru incepatori?Din cate am inteles f4 este destul de ok pt. un incepator cu capul pe umeri, deci as vrea sa stiu mai multe detalii legate de f4i si cat de ok este pentru un incepator.Numai bine si asfalt uscat.

 

 

edit: am uitat sa mentionez ca ma refer la f4i din anul 2001.

 

Asta cu GSXr-ul e noua, parol. Cel mai simplu, pui mobrele fata in fata si aia care-ti face cu ochiul mai tare o cumperi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteti sa imi spuneti si mie care este diferenta dintre CBR 600 f4 si CBR 600 f4i ?Ma intereseaza in special specificatiile tehnice si mai putin cele estetice.

 

Intre cbr 600 f4, f4i si suzuki gsxr 600 k1 sau k2 care este cea mai potrivita pentru incepatori?Din cate am inteles f4 este destul de ok pt. un incepator cu capul pe umeri, deci as vrea sa stiu mai multe detalii legate de f4i si cat de ok este pentru un incepator.Numai bine si asfalt uscat.

 

 

edit: am uitat sa mentionez ca ma refer la f4i din anul 2001.

 

hello, nu vrei sa-ti dau eu un f3? Ala motor de incepatori, nu musca, nu scuipa si nu da cu copita daca ai grija de ea... :) Plus ca mai nou s-a manierat, ii place sa se dea pe circuit cu jucariile pentru baieti mari, gen rr, gsxr, zxr etc. de la 2003 inspre timpurile noastre...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, nu vrei sa-ti dau eu un f3? Ala motor de incepatori, nu musca, nu scuipa si nu da cu copita daca ai grija de ea... :) Plus ca mai nou s-a manierat, ii place sa se dea pe circuit cu jucariile pentru baieti mari, gen rr, gsxr, zxr etc. de la 2003 inspre timpurile noastre...

Sa nu imi spui ca si tu vrei RR acum ? De ce vrei sa vinzi mobra?ca asa ceva nu o sa mai gasesti la alte modele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, daca ar fi dupa mine as tine f3-ul sa ma dau cu el in plimbari, dar imi trebuie si utilaj de plantat ceapa pe Amckart, ca sa zic asa. Deci imi trebuie si una si alta. Sincer nu stiu cum rezista Silviu, probabil numara zilele pana iese din nou cu motorul pe circuit. Microbul asta daca l-ai luat ...

Mesaj completat

ce faceti ma,voi doi,pe aici? de ce nu sunteti la plimbarica?

 

hello, Alexutzza, :) de unde plimbarica, abia m-am intors cu baietii mei de la dat cu rolele in parc. Plus ca motorul inca este in straie de circuit si mai dureaza cateva zile pana reusesc sa-l fac de strada din nou...

Editat de droom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, ati fost tare draguti....

Mi-a placut la nebunie plimbarea. Ma abonez.

Thank you all

 

E hai... daca ai reusit sa tastezi n-ai inghetat chiar asa de tare :-) Ne bucuram ca ti-a placut si te asteptam Duminica :-)

Mesaj completat

:D

 

 

asa,asa :) joi,joi

 

Ia-te de urechi si fa-te-ncoa.... N-ai venit! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate a avut propria ei intalnire ma :D :) ce-i cu intrebarile astea indiscrete :D

 

da tu ce te bagi ma a a ? tu unde umbli ?

 

alex cum ziceai ca se cheama ma manusile alea ?

Editat de berserk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Priveste partea buna, ai cu ce sa te plimbi ! :)

@alx31: Priveste partea proasta: ai cu ce sa te plimbi, dar nu iesi din casa. Eu unul nu te-am mai vazut de un car de ani, asa ca nu-i mai lua apararea alexutzei ca esti in aceeasi oala :D

 

In alta dezordine de idei: astia vad ca tot scad temperatura de duminica; au plecat de la 22 de grade si azi vad ca e predictie de maxim 14 grade. Daca nu se incalzeste nu cred ca mai merg. Mi-a ajuns frigul de aseara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, daca ar fi dupa mine as tine f3-ul sa ma dau cu el in plimbari, dar imi trebuie si utilaj de plantat ceapa pe Amckart, ca sa zic asa. Deci imi trebuie si una si alta. Sincer nu stiu cum rezista Silviu, probabil numara zilele pana iese din nou cu motorul pe circuit. Microbul asta daca l-ai luat ...

Crezi ca iti trebuie altceva de ceea ce ai in prezent sa plantezi ceapa la Amckart? O sa-ti treaca si nu o sa mai vrei sa te dai acolo daca mai vii la circuite serioase.

 

Cat despre cum rezist, te vei obisnui, mai ales daca o sa mai vii de vreo 2 ori la pista anul asta. Ba' chiar nu o sa mai vrei sa mergi pe strada.

Felicitari voua ca inca mai aveti oo sa iesiti prin nebunia din oras. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de intarziere, dar ba n'am avut timp, ba n'am avut cablul de transfer :D iar acum, nu mai am scuze :D

27.03.2011 - AMCkart racing (sau raging)

http://dl.transfer.ro/transfer_ro-02apr-978f0c0ae5238.zip

 

seria a 4, in care nu a fost nimeni din grupul nostru dar a fost fun de vazut :D

http://dl.transfer.ro/to_be_sent-transfer_...2apr-4210ea.zip

 

Scuze de intarziere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua, oameni buni!

acum 2 zile m-a lasat motoreta-n drum, se pare ca s-a rupt tija[cama]de la ambreiaj . dezmembreaza cineva un F4? am vrut sa iau noua,dar cum honda are probleme cu livrarea pieselor recent, ar dura o eternitate, asa ca imi caut unul din dezmembrari. any help, pls? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua, oameni buni!

acum 2 zile m-a lasat motoreta-n drum, se pare ca s-a rupt tija[cama]de la ambreiaj . dezmembreaza cineva un F4? am vrut sa iau noua,dar cum honda are probleme cu livrarea pieselor recent, ar dura o eternitate, asa ca imi caut unul din dezmembrari. any help, pls? :)

 

incearca si tu la crash-moto.eu sunt in sibiu si pe bikeshop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...