Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu te las singura! Ma vezi pe mine aruncand cu noroi in Honda? :bigstar:

Ba dinpotriva, RR-ul ala e genial. Ce porcarii am facut eu pe el si cate kkturi mi-a inghitit fara sa dea cu mine de pamant ..

Chiar si azi am facut un traseu de off-road prin Bucale; cu topait roata spate, alunecat pe asfaltul incins, printre soferi idioti si batuti in cap de canicula..

In concluzie e o motoreta geniala.

 

Si pentru cei care ma intreaba de ce Kawasaki cand eu am sustinut (si sustin) Honda: e pentru ca n-am gasit Honda care o vroiam la banii pe care ii aveam. Si in timp ce cautam un 1000RR a aparut ocazia asta care mi-a facut cu ochiul.

Nici o motoreta care am avut-o pana acum n-a fost proasta.F-ul a fost genial de inceput si de drumuri lungi. RR-ul a fost la fel de stralucit ca upgrade la F.

Kawa ramane sa o testez si am sa spun celor interesati concluziile mele.

Dupa prima zi de mers in oras mi se pare o mobra voluminoasa, usoara si manevrabila pentru capacitatea ei.

De acceleratie nu vorbesc fiindca e alta categorie si nu are rost comparatia. :burnout:

 

Asta ca sa lamuresc niste lucruri :cheers:

 

PS1. nu plecam incet, incet; venim tot acolo din ce in ce mai repede :P.

PS2. sa nu te bucuri si tu de niste prospaturi ??? :crack:

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea e frumos sa spui lumii ce e in stare si ce nu e in stare sa faca. Mai ales ca "been there, done that". Daca nu ma vezi ca merg cu 200 sa ma tin dupa voi nu inseamna ca nu pot ajunge din punctul A in punctul B. Si sunt gata sa pun lada de bere jos ca am rezistenta mai mare ca tine la drum lung pe sportiva :-P

 

Cum zici tu... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te las singura! Ma vezi pe mine aruncand cu noroi in Honda? :bigstar:

Ba dinpotriva, RR-ul ala e genial. Ce porcarii am facut eu pe el si cate kkturi mi-a inghitit fara sa dea cu mine de pamant ..

Chiar si azi am facut un traseu de off-road prin Bucale; cu topait roata spate, alunecat pe asfaltul incins, printre soferi idioti si batuti in cap de canicula..

In concluzie e o motoreta geniala.

 

Si pentru cei care ma intreaba de ce Kawasaki cand eu am sustinut (si sustin) Honda: e pentru ca n-am gasit Honda care o vroiam la banii pe care ii aveam. Si in timp ce cautam un 1000RR a aparut ocazia asta care mi-a facut cu ochiul.

Nici o motoreta care am avut-o pana acum n-a fost proasta.F-ul a fost genial de inceput si de drumuri lungi. RR-ul a fost la fel de stralucit ca upgrade la F.

Kawa ramane sa o testez si am sa spun celor interesati concluziile mele.

Dupa prima zi de mers in oras mi se pare o mobra voluminoasa, usoara si manevrabila pentru capacitatea ei.

De acceleratie nu vorbesc fiindca e alta categorie si nu are rost comparatia. :burnout:

 

Bafta cu noua trotineta, Claudiu!

Totusi eu as fi ales Suzuki K5 sau K6 daca aveam bani de anii respectivi. In nici un caz Cowasaki. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La banii pe care i-a dat pe ea si cu ce piese are bagate in ea mobra aia, eu zic ca a facut o alegere foarte inspirata.

Sa o stapanesti sanatos cocos!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh .. azi dis de dimineata ... am fost martor la un accident moto ... un taran a schimbat banda pe ion mihalache fara sa se asigure, a atins-o pe fata la oglinda cu oglinda lui, a dezechilibrat-o si ea a cazut. Fata e ok ... avea echipament full ( bravo ei ), moto ok ( un CBR F4i daca nu ma insel ) .. carena lateral stanga sparta putin ... si capacul de la motor zgariat ... dar ok.

 

Acum .. ala zice ca nu a lovit-o si ca a cazut singura .. si ma streseaza politia sa ma duc la udriste sa dau declaratie ca sunt neconcordante grave cica :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...