Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

post-9934-1177920668_thumb.jpgpost-9934-1177920689_thumb.jpgconform zicalei dar din dar se face rai am de donat 1 buc rama far ij 56, una bucata far compusa din geam si oglida fara bec , 1 buc kilometraj acestea sunt ptr cei din bucuresti nu am timp sa ajung la posta din pacate imi cer mii de scuze pe aceasta cale
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ma inscriu pe lista de prioritati, daca nu mi-a luat-o altcineva inainte. Am nevoie de ele dar sa vedem cum facem sa intru in posesia lor. Da-mi un SMS pe 0740319810 si te sun eu. Multumesc. Asfalt uscat numai sub roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ma inscriu pe lista de prioritati, daca nu mi-a luat-o altcineva inainte. Am nevoie de ele dar sa vedem cum facem sa intru in posesia lor. Da-mi un SMS pe 0740319810 si te sun eu. Multumesc. Asfalt uscat numai sub roti.

 

 

ok primul venit primul servit mai este o posibilitate !!! sa ti le trimt printr-o firma de curierat stabilim detaliile cu yahoo mess id ul meu este don.rados

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-9934-1176483232_thumb.jpgdonez oglinzi se vede in poze despre ce este vrb sunt prb la stinga la filetul care vine in tija principala e putin crapat dar se poate lipi definitiv cu picatura ele sunt din platic nichelat ....le dau ca eu am luat negre se asorteaza mai bine cu moto :rock: . donatia se adreseaza celor din bucuresti care pot veni dupa ele ...imi pare rau dar chiar nu am timp acum sa merg la posta sa le pun

 

am ajuns ieri si le-am luat...merg misto pe carpati...mai tre unele modificari la prindere sa le pun pe exterior...multam fain ombre si vedem cand avem timp sa bem o bere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

DAR DIN DAR SE FACE RAI !!!!! AM FACUT ROST DE INCA UN CRIC CENTRAL DE IJ CARE A INTRAT LA FIX ......ASA CA DONEZ UN CRIC CENTRAL REFACUTE TALPICILE AM SUDAT PLATBANDA DE 4 LA OPRITOR ASA CA MAI TRB LUAT PUTIN LA POLIZOR CA SA INTRE IN LOCAS LA FEL CA LA PRECEDENTELE DONATII CINE E DIN BUCURESTI MA CONTACTEAZA SI IL IA REPEDE CINE NU SORRY SINGURA POSIBILITAT ESTE SA IL TRIMIT PRIN CURIER

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DAR DIN DAR SE FACE RAI !!!!! AM FACUT ROST DE INCA UN CRIC CENTRAL DE IJ CARE A INTRAT LA FIX ......ASA CA DONEZ UN CRIC CENTRAL REFACUTE TALPICILE AM SUDAT PLATBANDA DE 4 LA OPRITOR ASA CA MAI TRB LUAT PUTIN LA POLIZOR CA SA INTRE IN LOCAS LA FEL CA LA PRECEDENTELE DONATII CINE E DIN BUCURESTI MA CONTACTEAZA SI IL IA REPEDE CINE NU SORRY SINGURA POSIBILITAT ESTE SA IL TRIMIT PRIN CURIER

 

tot eu te deranjez cu o intrebare...se potriveste la minsk?nu de alta da daca merge, poate vb cu un amic care l-a crapat pe minsk si il ajutam....bafta :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se potriveste la minsk ..cricul a fost adjudecat ieri seara de un baiat andrei trb sa ne intilnim sa il ia de la mine saptamina viitoare

aha...oricum, multam mult :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Donez pentru Jawa: stator dinam pe 12V. Lipseste un carbune. in rest e ok.

 

Donez pentru Simson: magnetou. Lipseste rotorul magnetic.

 

Relatii DOAR pe PM.

bucuresti.

 

 

euuuu vreau statorul de jawa... ca al meu e cam terminat... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

hai sa donez si eu...am un cauciuc de ural de la mama lui e pe 19 - 4.00 nu este intr-o stare foartre buna este umblat cu el dar inca mai duce cateva mii de km....il dau cu conditia sa vi sa ti-l scoti de pe roata...si caut si eu niste saboti de frana de Ural care stiti unde as putea sa gasesc...

 

stau in Bucursti pentru cei interesati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa donez si eu...am un cauciuc de ural de la mama lui e pe 19 - 4.00 nu este intr-o stare foartre buna este umblat cu el dar inca mai duce cateva mii de km....il dau cu conditia sa vi sa ti-l scoti de pe roata...si caut si eu niste saboti de frana de Ural care stiti unde as putea sa gasesc...

 

stau in Bucursti pentru cei interesati.

 

 

Am eu saboti de nipru,daca se potrivesc sunt ai tai!Si poate iau eu cauciucul,sa vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am de dat :

2 roti complete CZ175 sport

carburator Jawa/cz 250/350 6V functional

ambreiaj complet CZ175 sport , lant si pinion primar

 

pedale si scarite CZ175

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am de dat :

2 roti complete CZ175 sport

carburator Jawa/cz 250/350 6V functional

ambreiaj complet CZ175 sport , lant si pinion primar

 

pedale si scarite CZ175

:welcome:

 

Maestre, ma abonez eu la rotile alea si la scarite daca se poate...vr sa te intreb, acel carb de cz 250 merge pe simson?daca merge, poate te scap si de el, si, apropo, ca tot stam aproape unu de celalalt, nu am uitat si de bere ca doar e cald afara, poate vb si trec pe la tine intr-o zi...bafta mestere, multam fain, si ma bucur nespus ca inca esti printre noi :thanks: poate mai bagi si cate un sfat, ceva ca tare ne e dor de tine :D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...