Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

donez doua camere moto pe 18 din octombrie 1978:

una este super ok fara nici un petic, iar cealalta are petice si nu este etansa!

 

camerele s-au dat!

 

pt dusmani sa le donezi !

le-am donat datorita anului! poate unii strang, colectioneaza! in nici un caz in ideea de a le monta! e prea ieftina o camera ca sa risti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Daca are cineva nevoie de ceva piese componente de pe saua asta de Simson sau bucati din gratarul spate de M, sa dea de veste. Altfel, luni pleaca la prietenul Remat.

 

attachicon.gif20140426_162559.jpgattachicon.gif20140426_162605.jpgattachicon.gif20140426_162612.jpg

Vreau eu saua ....vin maine sa o iau asa cum am vorbit . Multumesc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

salu

 

Salutare ma poate cineva ajuta cu o carcasa de baterie si capac de jupiter sau planeta , si un pinion de atac de ij de 15-16 dinti? Fac cinste

salut fi mai explicitc cu carcasa de baterie te rog si capacul de jupiter sau planeta. te referi cumva la cutia laterala in care se afla bateria sau la ce ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salu

 

salut fi mai explicitc cu carcasa de baterie te rog si capacul de jupiter sau planeta. te referi cumva la cutia laterala in care se afla bateria sau la ce ?

da cutia laterala in care sta bateria de jupiter 5 sau planeta 5 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

donez cotierele si acele cartoane cu buzunare ce vin montate in interiorul atasului de jupiter 3, 4. mentionez ca sunt in stare jalnica insa pot fi folosite ca model pentru fabricarea altora, daca nu e nimeni interesat pleaca direct la gunoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez cotierele si acele cartoane cu buzunare ce vin montate in interiorul atasului de jupiter 3, 4. mentionez ca sunt in stare jalnica insa pot fi folosite ca model pentru fabricarea altora, daca nu e nimeni interesat pleaca direct la gunoi

daca poti pune o poza cu ele ar fi ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

donez tronsoanele acelea cromate de la atasul de jupiter 3. cromul nu este intr-o stare ok insa nu sunt extrem de ruginite iar cu putina munca si ceva vopsea vor arata ok.

pentru cei interesati de piese de ij astept P.M altfel pleaca la remat in cel mai scurt timp


» Post actualizat in 06 Aug 2014 18:32

era cineva pe aici ce cauta o sa de planeta 5 (parca) daca se potriveste de la jupiter 3 pot sa il ajut eu cu o tabla de sa intr-o stare mult mai ok decat cea prezentata de el numai k trebuie si la ea lucrat putin, mai exact inlocuit marginile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De dat moka ce apare in pozele din posturile de mai jos, cu exceptia pompei, a claxonului si a prinderilor de dinam.

 

/index.php?/topic/356552-ajutor-pt-identificare/?p=3810644

 

si

 

/index.php?/topic/356552-ajutor-pt-identificare/?p=3810706

 

Tel. 0734774578

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un far aftermarket nou, complet, cumparat initial pt a-l inlocui pe cel de la planeta mea. farul insa e de o executie de-a dreptul penibila si, pana la urma, am reusit sa fac din bucatele, altul original.

pt cine cunoaste, e cel cu carcasa din plastic, model de care se gaseste la Gaspar. il donez pt ca nu cred ca si-ar cumpara cinevain toate mintile asa ceva si sa-l si monteze pe motor. dar poate daca e gratis, gaseste alta utilizare...

contact pe pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Roti ajutatoare noi pentru bicicleta unui pitic comunist.

post-263-0-62495200-1409940028_thumb.jpgpost-263-0-74262800-1409940042_thumb.jpg

 

Tobe inox, au fost montate pe Bmwnipra mea. Au site, suna gutural, intrarea e modificata pe fi 36.

post-263-0-88199200-1409940343_thumb.jpg

 

 


» Post actualizat in 05 Sep 2014 18:39

Tobele rezervate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roti ajutatoare noi pentru bicicleta unui pitic comunist.

attachicon.gif100_7171.JPGattachicon.gif100_7172.JPG

 

Tobe inox, au fost montate pe Bmwnipra mea. Au site, suna gutural, intrarea e modificata pe fi 36.

attachicon.gifCopy of 100_5115.jpg

 

 

» Post actualizat in 05 Sep 2014 18:39

Tobele rezervate.

daca cumva se razgandeste omul, ma abonez eu, multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...