Sari la conținut

Accident


victor_petrescu
 Share

Postări Recomandate

mergeam cu moto suzuki dr pe banda a 2-a ,.de pe prima banda unu vrea sa intoarca pe linie dubla continua,intru in el,zbor peste,cad pe spate la vreo 2metri si moto ricoseaza intr-o alta masina parcata pe contrasens

o senzatie tare!!!!

 

soferu,un copil de 20 de ani avea in masina un pusti pe care il lovise pe trecere 5 minute mai devreme si il ducea la spital.rca expirat,.......cel putin e bine ca si-a recunoscutvina

 

martorii se inchinau si ma trimiteau la biserica sa-mi pun lumanare ca am scapat fara nimic

 

 

 

pfoaaaaaa........stiti ce nasol e??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mergeam cu moto suzuki dr pe banda a 2-a ,.de pe prima banda unu vrea sa intoarca pe linie dubla continua,intru in el,zbor peste,cad pe spate la vreo 2metri si moto ricoseaza intr-o alta masina parcata pe contrasens

o senzatie tare!!!!

 

soferu,un copil de 20 de ani avea in masina un pusti pe care il lovise pe trecere 5 minute mai devreme si il ducea la spital.rca expirat,.......cel putin e bine ca si-a recunoscutvina

 

martorii se inchinau si ma trimiteau la biserica sa-mi pun lumanare ca am scapat fara nimic

 

 

 

pfoaaaaaa........stiti ce nasol e??????

 

Bine ca ai scapat cu usor. Moto in ce stare este?

 

Ai grija cum faci cu recuperarea pagubei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

martorii se inchinau si ma trimiteau la biserica sa-mi pun lumanare ca am scapat fara nimic

pfoaaaaaa........stiti ce nasol e??????

 

Pai cred ca majoritatea dintre noi stim ce inseamna nasol. Bine ca ai scapat intreg :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma mir ca ai scapat "fara sa ai nimic" dupa cum spui !!

ingerul tau pazitor sia facut datoria !!

fiecaruia dupa cum ii e norocul !!

MULTA BAFTA, ca avem nevoie in traficul din bucharest ,,,

 

"pfoaaaaaa........stiti ce nasol e??????" - unii dintre noi stiu, dar nu doresc nimanui sa mai stie ,,, mai bine sa moara la 100 de ani fara sa stie cum e sa faci tumbe peste masini, dube, etc ....

Editat de alecsxander
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...de pe prima banda unu vrea sa intoarca pe linie dubla continua,intru in el...

bai fratilor, asta e sanatos la cap? de fapt... are cap?

daca as fi catastrofa asa, as merge cu ratb.

am mai vazut unu' azi in intersectie era semnu' interzis la stanga si bineinteles ca asta nu l-a oprit si a virat.

noroc cu domnu' politai care l-a oprit.

am impresia ca tipu' asta de oameni nici macar nu se uita la marcaje indicatoare etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate era omul speriat rau....va dati seama si voi ca nu e asa simplu sa lovesti un copil si sa nu te doara sufletul....asta e...cum faci cu daunele???ai casco sau ai luat asigurarea aluia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca realizezi ca ai fost cam pe la 5 centimetri de moarte. daca cadeai in gat mai mult decat pe spinare adunau iepurasii posturi din RIP-uri pe-aici. ai grija ca ti se termina norocul, e resursa limitata. bafta la reparatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ce faci acum?....... sari inapoi in sa, sau o lasi mai moale o vreme? O experienta de asta iti baga asa un pic mintile in cap, sau tre sa patzeasca omu chiar varianta nasoala sa il apuce un pic frica de mers pe motor?

Te intreb chiar serios, ma intereseaza reactia psihologica in cazuri de astea, si daca invinge ratiunea sau pasiunea.

 

...ma rog, se exclud cazurile in care ratiunea si pasiunea iti dicteaza acelasi lucru.

 

In alta ordine de idei, bafta si in continuare, si cat mai putine evenimente nedorite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ce faci acum?....... sari inapoi in sa, sau o lasi mai moale o vreme? O experienta de asta iti baga asa un pic mintile in cap, sau tre sa patzeasca omu chiar varianta nasoala sa il apuce un pic frica de mers pe motor?

Te intreb chiar serios, ma intereseaza reactia psihologica in cazuri de astea, si daca invinge ratiunea sau pasiunea.

 

...ma rog, se exclud cazurile in care ratiunea si pasiunea iti dicteaza acelasi lucru.

 

In alta ordine de idei, bafta si in continuare, si cat mai putine evenimente nedorite!

 

 

pai nu ma las deloc.dupa ce am fost la politie cu dobitocu am plecat pe-o roata in toate intersectiile asa ca nu e problema LA MINE

problema e ca acuma am impresia ca toate masinile vor sa-mi taie fata si asta ma cam sperie

deci cu lasatul nu!in nici un caz si oricum imi caut supersport de 1000 sa ma satur

 

E februarie, astia chiar nu se asteapta sa vada moto pe strada. Pt ei, moto=vara, caldura, femei etc. Bafta si aprinde o lumanare!

 

PS: Codreanu rullz :cheers:

 

CODREANU NU E RULLZ SI TERMINATI CU COMENTARIILE ASTEA CU CODREANU AICI

 

DACA AVETI COMENTARII FACETI-LE PE FORUMURILE NATIONALISTE!!!altfel trimitem echipa mortii dupa voi( :eek: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati gasit topicul potrivit ca sa aratati ce minte putina sii lipsa aveti

 

tu daca il ai pe basescu poza la user inseamna ca esti la fel de idiot si parsiv ca el???

 

 

 

ps:comentariile astea nu-si au rostul in contextul in care in manualele de istorie nui se scrie nimic despre codreanu si eroii principali sunt renate webber si monica macovei

 

 

asa ca................ramaneti la motoare ca e mai bine decat sa o dam in diverse :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu daca il ai pe basescu poza la user inseamna ca esti la fel de idiot si parsiv ca el???

In poza aia nu e Basescu, sunt eu. Cel cu camera. Basescu era doar in trecere pe acolo.

Iar in ce-l priveste pe eroul tau, a fost, intr-adevar, un Michael Jackson al vremurilor respective. O vedeta fara consistenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...