Sari la conținut

Postări Recomandate

Si pana la urma cat consuma carutza asta de 1800, in oras, afara? Raspunde cineva oare sau nu sunt decat posesori de poze...

 

 

eu am doar 370 km facuti cu motorul pana acum...dar iti pot spune ce am calculat eu pana acum...

 

Un consum mixt in oras si in afara, mai mult in afara a iesti undeva la 8.5 %...

 

Un consum la 100 km doar afara undeva la 100-130 km/h ( ca de suntem in rodaj) , facut plin dupa 100 km a iesit la 6.3 %...

 

In oras nu ma pot pronunta ca nu am fost deocamdata...dar cred ca pe undeva pe la 10 :cheers: ...Nu stiu inca...

 

Oricum eu zic ca e ok pt ditamai balena... :huh: :huh:

 

 

see YA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu am doar 370 km facuti cu motorul pana acum...dar iti pot spune ce am calculat eu pana acum...

 

Un consum mixt in oras si in afara, mai mult in afara a iesti undeva la 8.5 %...

 

Un consum la 100 km doar afara undeva la 100-130 km/h ( ca de suntem in rodaj) , facut plin dupa 100 km a iesit la 6.3 %...

 

In oras nu ma pot pronunta ca nu am fost deocamdata...dar cred ca pe undeva pe la 10 :cheers: ...Nu stiu inca...

 

Oricum eu zic ca e ok pt ditamai balena... :huh: :huh:

see YA

 

Danke , detalii de genu` asta vroiam sa stiu inainte sa m-arunc cu capul inainte. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te mai intereseaza si alte informatii iti stau la dispozitie ... din ce am vazut eu pana acum iti pot raspunde cu cea mai mare placere :cheers:

 

 

see Ya

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce offtopic sunteti....

 

pe 1 martie imi scot vakuta plimbare.

 

pana atunci, zapada ma impiedica :P

:) , deja am facut vreo 120 km anul asta...era cam frig intr-adevar...9 februarie, 2-3 grade tg mures-sighisoara si retur...

 

 

--- Mesaj completat în 25 Feb 2008 13:03 -------------

Si pana la urma cat consuma carutza asta de 1800, in oras, afara? Raspunde cineva oare sau nu sunt decat posesori de poze...

la drum intins ia undeva pe la 6...numai in oras nu stiu ca nu cred ca am facut 100 km continuu doar in oras...dar , :) asa intr-o saptamana in care mai bagi oras + afara cred ca sare catre 8, nu mai mult .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pana la urma cat consuma carutza asta de 1800, in oras, afara? Raspunde cineva oare sau nu sunt decat posesori de poze...

 

 

Daca dai la pagina 12 in acest topic, gasesti raspunsul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
na sa ma laud...

 

am comandat si eu un intruder 1800 si sper sa vina in 2 saptamani

 

 

Salutare!

 

 

Din cate am citit in aceste pagini, este vorba despre experienta cu VZR 1800, sau M.

 

Ce stiti in schimb de noul C1800R?

Eu am un booking pe primul care ajunge in tara acum in Mai si sunt mi-ar prinde bine cateva pareri....

 

All the best!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am ajuns la 16.000 km intr-un an, cine vrea detalii despre orice, sa scrie aici.

 

Pe mine ma intereseaza ce tobe custom se pot pune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am ajuns la 16.000 km intr-un an, cine vrea detalii despre orice, sa scrie aici.

 

Pe mine ma intereseaza ce tobe custom se pot pune

 

Ahaaa...deci te-ai plictisit de stock pana la urma ;) Spor la cautat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

In cateva zile voi fi posesorul unui Intruder C 1800.

As dori sa achizitionez un set de crash bar (engine guard) pentru acesta.

 

Ma poate ajuta cineva cu o firma importatoare?

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma,, v-am vazut pe voi cu Intruder 1800 M prin oras..sunteti prea cuminti ma. .parca mergeti pe Harleyuri. dinainte de VRod si StreetRod si NightRod. . .poate vi se pare curios, dar ma bucur ca Intruderu de 1800 s-a vandut asa bine. . .raman eu cu Warriorul,. ..unul din cei trei parca, , din tzara asta, ,,care au stiut sa aprecieze ce inseamna Warrior. .nu ca, ce ganditi voi, alea, e pe bune. .hai ca vb. ca Balamuc acu.. ."va astept la start, fraierii". .pe Amckart. . . :lol:

 

PS: Bre,, dovediti-mi pe Amk, ca mergeti la limita inclinarii. . .cu Intruder 1800 M. .ca eu am mers prea mult.. ce naiba. .nu mai am scaritze.. . .adica. .chiar asa???!? Dar chiar daca voi nu aveti curaj, lasa ca imi vin Avonurile in cateva zile, si imi iau pana la urma si alte scaritze.. .si tot am sa fiu singurul cruiserist cu cele mai multe lapuri pe kartodrom.. Ca pe nadejdea voastra, imi iau loc la Ghencea, ca nu pot sa ma bazez pe voi fetisistilor de scaritze cromate.. impresii de de ne. . . .Nu aveti ma, posesori de Intruder, sange in voi, sau oleaca de nebunie controlata. . Imi racesc gura de pomana!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

In cateva zile voi fi posesorul unui Intruder C 1800.

As dori sa achizitionez un set de crash bar (engine guard) pentru acesta.

 

Ma poate ajuta cineva cu o firma importatoare?

 

Multumesc!

 

Sal Man,

 

Si am un booking pe un C1800.

Cand iti vine?

De unde il iei? Sunt curios de experienta de primele zile. Am inteles ca sapt viitoare vine unu si in Bucuresti si tare a-si vrea sa il vad si sa ma urc pe el.

Referitor la accesorii, nu sunt disponibile acum. Din pacate, modelul este foarte nou si nici importatorii nu acces la accesorii. Eu am catalogul lor si sunt ceva de luat de acolo.

Daca vrei catalogul, da-mi pm cu adresa de mail.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Salut!

 

In cateva zile voi fi posesorul unui Intruder C 1800.

As dori sa achizitionez un set de crash bar (engine guard) pentru acesta.

 

Ma poate ajuta cineva cu o firma importatoare?

 

Multumesc! "

 

 

Salut, incearca la B&S(Stefan cel Mare sau Tunari). Eu am comandat un engine guard si un windshield de la ei.

Joi a ajuns si Vzr-ul meu(silver) :( Ieri seara cand am fost sa-l vad la Elf in Popesti Leordeni era inca in cutie :( Luni cica e programat la RAR asa ca marti ,daca nu apar surprize, ne vedem pe strazi .:lol: Nu uitati de Amckart cu AK Raptor care ne asteapta de un an pe acolo :lol:

Editat de sharkfilm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata a sosit!!!

 

nu recomand nimanui B&S din cauza neseriozitatii de care au dat dovada.

L-am comandat la ei ,platit in avans 100% si m-au tot dus cu vorba ca vine pe 2 mai,apoi peste o saptamana,ca vine marti,miercuri..etc Am luat banutzii inapoi am platit avans la Cardinal in TG Mures si seara aveam motoru in curte ! Cu carte,numar si autorizatie provizorie....a si asigurare pe 30 zile bonus.

 

 

Primii 50 km i-am facut cu frica maxima .Trage motorul asta in orice treapta si de la orice turatie,fenomenal !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea si ne vedem la drum :cheers:

 

Mie mi-a venit la timp aici la TM de la SARAMOTORS....ca oi fi avut noroc sau ca au fost seriosi e mare disctutie!!!

 

Conteaza ca a venit si sa te bucuri de ea sanatos!!!

 

Sa o stapanesti sanatos!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata a sosit!!!

 

nu recomand nimanui B&S din cauza neseriozitatii de care au dat dovada.

L-am comandat la ei ,platit in avans 100% si m-au tot dus cu vorba ca vine pe 2 mai,apoi peste o saptamana,ca vine marti,miercuri..etc Am luat banutzii inapoi am platit avans la Cardinal in TG Mures si seara aveam motoru in curte ! Cu carte,numar si autorizatie provizorie....a si asigurare pe 30 zile bonus.

 

 

Primii 50 km i-am facut cu frica maxima .Trage motorul asta in orice treapta si de la orice turatie,fenomenal !!!

 

 

L-am adus si eu acasa in sfarsit :lol: Am fost singur sa-mi iau numar provizoriu....Am umblat toata ziua prin oras dupa tot felul de hartii dar pana la urma l-am luat :crack: .E foarte tare!!! :lol:

 

 

sa le purtati sanatosi...puneti poze.

 

ps:muresenii au dat inca odata dovada de seriozitate...pe langa ceilalti din BN,Medias.bravos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HardKrome, bre. da o cautare pe site-ul lor.se gasesc pe ebay

 

eu am ajuns la 16.000 km intr-un an, cine vrea detalii despre orice, sa scrie aici.

 

Pe mine ma intereseaza ce tobe custom se pot pune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-a luat cineva pana acum vre-un C1800? VLR 1800 e codul! Ma refer la varianta chopper classic si nu M-ul.

 

Sunt curios de experienta cu el?

 

Azi am fost la Elf sa vad unul in cutie. Arata superb exemplaru chiar si fara roata fata si coarne!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata a sosit!!!

 

nu recomand nimanui B&S din cauza neseriozitatii de care au dat dovada.

L-am comandat la ei ,platit in avans 100% si m-au tot dus cu vorba ca vine pe 2 mai,apoi peste o saptamana,ca vine marti,miercuri..etc Am luat banutzii inapoi am platit avans la Cardinal in TG Mures si seara aveam motoru in curte ! Cu carte,numar si autorizatie provizorie....a si asigurare pe 30 zile bonus.

 

 

Primii 50 km i-am facut cu frica maxima .Trage motorul asta in orice treapta si de la orice turatie,fenomenal !!!

este vorba de cel negru? inca n-a venit acum il astept eu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da negru. Ma aburise ca gri vine mai repede,insa se pare ca abia in iunie soseste transportul.

 

sa le stapanim sanatosi si sa ne bucuram de ele (cei care le au deja)

si asteptare usoara celor care l-au comandat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...asta e noua motocicleta a lui nutu....nu stiu ca ma face sa cred ca e prima in romania...as mai povesti despre ea,dar nu am vocabular suficient spre a descrie frumusetea..ar trebui sa fi u poet...va las pe voi...

...acuma,eu nu stiu ce are copilul asta in cap,dar zice ca se gandeste sa o vanda...eu cred ca nu are toata tzigla pe casa....motocicleta e absolut noua,abia daca a depasit 1000 km,ieri a fost la RARcu ea...dar e nebunia lui,nu stiu nici daca sa las numarul lui de tel aici....la dracu!!!!asta e :0748373348,nutu,craiova...

post-1067-1212181007_thumb.jpg

post-1067-1212181054_thumb.jpg

post-1067-1212181064_thumb.jpg

post-1067-1212181077_thumb.jpg

post-1067-1212181090_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...asta e noua motocicleta a lui nutu....nu stiu ca ma face sa cred ca e prima in romania...as mai povesti despre ea,dar nu am vocabular suficient spre a descrie frumusetea..ar trebui sa fi u poet...va las pe voi...

...acuma,eu nu stiu ce are copilul asta in cap,dar zice ca se gandeste sa o vanda...eu cred ca nu are toata tzigla pe casa....motocicleta e absolut noua,abia daca a depasit 1000 km,ieri a fost la RARcu ea...dar e nebunia lui,nu stiu nici daca sa las numarul lui de tel aici....la dracu!!!!asta e :0748373348,nutu,craiova...

 

 

FARA POLEMICA...

pai cind te uiti la celelalte power cruisre(la calitate,detalii) iti vine sa o arunci pe fereastra...fara suparare dar ati vazut cum arata comenzile si unele detalii? DEZAMAGITOR...IEFTIN

mai bine arata m1800....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...