Sari la conținut

Gata, E Oficial!


kriminal
 Share

Postări Recomandate

e bine ca a aparut

am vazut-o azi la chiosc 79000lei

nu-i un pret mare

eu cumparam motolife pana acum un an cand mi-am dat seama ca o cumparam degeaba, avea majoritatea articolelor de pe net traduse.

 

 

mult succes echipei :ok:

Editat de catutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am cumparat revista vineri, inca nu am apucat decat sa arunc doar o privire peste ea, dar deja de la primul numar mi se pare destul de buna, cu posibilitatea ca in cel mai scurt timp sa devina foarte buna!

succes baieti! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am cumparat si eu revista. La prima impresie mi se pare foarte buna :what:

 

Daca ar avea si un poster, ca sa avem ce pune pe perete, ar fi superb

 

Succes in continuare :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: Felicitari si succes maxim echipei (si implicit revistei) Motociclismo! :D

Nu ma pronunt asupra ei de vreo culoare (desi, evident, am citit-o inainte de aparitia pe piata) :sick: , din simplul motiv ca lucrez (de 3 ani) la concurenta. :hug: Cu cit mai multe titluri, cu atit mai bine, oricum !!!

 

P.S. Cred doar eu oare ca stimatii administratori ai site-lui ar trebui sa faca o noua sectiune pe forum, dedicata revistei Motociclismo???

 

:what:

Fair-play adevarat! Chapeau, bunicule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim tuturor pentru aprecieri.

Respect mare pentru Bunicul (domnul Florin Nae). Va uram mult succes si dumneavoastra. Am fost cititor fervent de Univers Moto (acum scriu prea mult ca sa mai am timp sa si citesc :hug: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super revista...mi se pare foarte interesante ideile pe care le aveti inca de la primul numar: Cuvantul cititorului, Prietenii Motociclismo...da impresia ca doriti sa pastrati o continua legatura cu cititorul! Iar numarul de pagini este impresionant, cat despre calitatea paginii incomparabila cu cea a concurentei. Felicitari si la cat mai multe numere exceptionale!

 

P.S. Cand o sa ne delectam si cu un site?

Editat de Sawyer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super revista...mi se pare foarte interesante ideile pe care le aveti inca de la primul numar: Cuvantul cititorului, Prietenii Motociclismo...da impresia ca doriti sa pastrati o continua legatura cu cititorul! Iar numarul de pagini este impresionant, cat despre calitatea paginii incomparabila cu cea a concurentei. Felicitari si la cat mai multe numere exceptionale!

 

P.S. Cand o sa ne delectam si cu un site?

 

 

Multumim mult. Site-ul este in constructie, trebuia initial sa apara odata cu revista, dar au fost niste probleme.

Si noi suntem foarte entuziasmati de rubricile de interactiune cu cititorii, problema este ca nu prea am primit cine stie ce mailuri pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cumparat revista

 

rasfoit , citit , si din nou mai amanunti

 

Revista apare intr-un format profi , si imi place foarte mult aerul pe care il degaja textele...parca sunt scrise de un motociclist pentru prietenul lui motociclist interesat de acel articol si stau amandoi pe aceeasi banca :hug:

 

Are "ceva" prin care se apropie mai mult de cititor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte mishto!

Formatul, pozele, textul... tot! Ideea de a interactiona cat mai mult cu cititorii... la fel... foarte buna! Primul numar a iesit extraordinar. Urmatoarele le vrem si mai bune :what:

Multa bafta si sper sa fiti cat mai transanti si impartiali in testele, articolele si comentariile voastre! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma pot declara multumit si entuziasmat.

 

Mi-a placut mult articolul cu acele fete motocicliste si testul cu motorasele acelea japoneze si italiene. :what:

Nu e de neglijat nici faptul ca ati adus CBR'ul celor de la Ten Kate. :what: (l-ati inchiriat? L-ati cumparat?)

Mi-a placut si testul ala practic cu scuterul si masina...care ajunge mai repede de la A la Z.

Ce mai...mi-a placut toata revista.

Cred ca este prima oara cand citesc fiecare articol al unei reviste. :hug:

 

Keep up the good work!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca o sa repet ce au scris si altii, dar IMI PLACE FOARTE MULT REVISTA. Va felicit pe toti cei care au contribuit la ea. Articolul despre cele 3 fete e super, iar cel cu acele motoare de 1000...nu mai am cuvinte. Citind textul scris cu atat suflet, a trezit in mine si alte dorinte, alte aspiratii (precizez ca sunt innebunita dupa motoare de viteza). Desi sunt incepatoare, sper ca voi ajunge intr-o buna zi pe circuit, sa simt si eu placerea la cote maxime.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Borris a scris: A aparut de vreo 2 saptamani si costa 7,9 lei. Din cate am inteles de la Kriminal, site-ul este inca in constructie.

 

Scumpa! Aplic metoda simpla: Sala de lectura la prietenele vanzatoare. Asta doar daca nu e in tipla. Va rog eu daca e in tipla desfiintati tipla!

 

Nu ma privati de dreptul de a citi pe gratis la chioscul de ziar!

 

De ce nu imi permit sa dau 8 lei/luna pe revista?

 

Pt ca ma chinui sa strng bani de motor! Orice ban imi pica in mana se pune in fondul "Motorul"

 

Deci am strans 500 lei. 25% din valoarea unui motor care vreau sa mi-l iau. Mai am 364 de zile de stat pe uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Borris a scris: A aparut de vreo 2 saptamani si costa 7,9 lei. Din cate am inteles de la Kriminal, site-ul este inca in constructie.

 

Scumpa! Aplic metoda simpla: Sala de lectura la prietenele vanzatoare. Asta doar daca nu e in tipla. Va rog eu daca e in tipla desfiintati tipla!

 

Nu ma privati de dreptul de a citi pe gratis la chioscul de ziar!

 

De ce nu imi permit sa dau 8 lei/luna pe revista?

 

Pt ca ma chinui sa strng bani de motor! Orice ban imi pica in mana se pune in fondul "Motorul"

 

Deci am strans 500 lei. 25% din valoarea unui motor care vreau sa mi-l iau. Mai am 364 de zile de stat pe uscat!

AMR placut, dar nu ne mai seca atat frate.....

iti mai dau shi io 10 mii dor ca sa nu mai postezi...oricum n-ai nici o gara cu motociclismul... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa parerea mea este cel mai bun lucru care se putea intampla in mass-media motociclistilor.... super frate... e completa din toate punctele de vedere.... am ramas masca cand am cumparat-o, iar diferentza de bani.. si-o merita... pentru ca hartia e super ok, iar calitatea imprimarii nu lasa de dorit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scumpa?

Avand in vedere ca o cumperi o data pe luna nu mi se pare o caruta de bani. :rock:

Si eu strang bani pentru motor, dar nu ma zgarcesc la 8 lei, da-o incolo. :ok:

PS: Revista isi merita banii. :duel:

 

Sunt de aceeasi parere. eu numai ce am schimbat motocicleta si nu mi-e tocmai usor acum (in privinta banilor). nu mi-a fost usor sa-mi cumpar kawa asta la care visam de cateva luni bune iar acum toti banii sau dus, dar daca nu imi cumpar revista (si fac mai multi la fel) atunci ea va disparea in curand de la chioscuri. nu stiu cat conteaza de mult fiecare exemplar vandut dar stiu ca daca nu se vinde atunci va da faliment iar tot noi nu vom avea nimic de citit.

 

Cat despre revista:

Plus :wave: : testul ala practic cu scuterul si masina...care ajunge mai repede de la A la Z (daca 25% din

conservari s-ar da cu motoare sau scutere ce s-ar mai elibera traficul)

ideea cu Asociatia Motociclistilor din Romania

Minus :blbl: : unde sunt testele de motociclete enduro-touring (pentru ca acestea sunt ideale pentru drumurile

noastre)

 

Numai bine si asfalt uscat! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...