Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR RR


Reverse
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ia sa vedem acum.. adica acum sa vad ce motociclist cu bunavointa imi sare in ajutor....am si eu nevoie de un capac monopost pentru 1000RR din 2004 sau care se mai motriveste pe acolo... sa vedem cine are buna vointa si incredere sa mi-l lase cateva zile ca sa pot sa fac si eu unul... adica sa imi fac o matrita dupa el dupa care sa imi fac eu ....care vrea, are buanvointa si incredere... las ceva garantie daca e nevoie si dau si o sticla de vin dupa ... acum sa vedem ... ce oameni saritori si binevoitori sunteti... mersi ....

 

id:smenu4you

0741920148

 

multumesc

 

stef

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai ce saritori si amabili sunteti.... la placinte inainte la razboi inapoi... daca ziceam ca dau un mic si o bere asa ca e ziua mea sau cu orice alta ocazie .. sigur sarea cineva.... aici se vede cum gandesc oamenii si cat de saritori sunt motociclisti... in fine nu mai conteaza... restul e tacere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAlutare!

Vreau sa stiu si eu de la cineva care are motocicleta Respol, sau care a avut...ce culoare e trecuta in talon...am gasit niste carene repsol pentru a mea...si as vrea sa stiu dak pot sa mi le pun fara sa mai schimb talonul...in talon la mine e trecut culoarea rosu-negru....

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAlutare!

Vreau sa stiu si eu de la cineva care are motocicleta Respol, sau care a avut...ce culoare e trecuta in talon...am gasit niste carene repsol pentru a mea...si as vrea sa stiu dak pot sa mi le pun fara sa mai schimb talonul...in talon la mine e trecut culoarea rosu-negru....

:D

 

 

imi pare rau sa fiu eu cel care iti da vestea rea.... nu poti sa ii pui carenele alea... eu o am tot rosu cu negru dar cand m-am dus la rar... am pus niste colant pe ea sa fie multi colo si asa e trecuta in carte si in talon.... deci acu daca iei carenele alea... ori ii zici lu nenea cu cascheta ca ai dat-o pe jos si nu ai ajuns la rar ... ori mergi frumos la rar si o treci in carte multi color ... nu o sa coste foarte mult.

 

suceers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau sa fiu eu cel care iti da vestea rea.... nu poti sa ii pui carenele alea... eu o am tot rosu cu negru dar cand m-am dus la rar... am pus niste colant pe ea sa fie multi colo si asa e trecuta in carte si in talon.... deci acu daca iei carenele alea... ori ii zici lu nenea cu cascheta ca ai dat-o pe jos si nu ai ajuns la rar ... ori mergi frumos la rar si o treci in carte multi color ... nu o sa coste foarte mult.

 

suceers

ok...merci mult de raspuns!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D pieton in continuare.... ce de lume saritoare... pana si cei de pe forumurile din australia raspund... de aia sunt ceea ce suntem... o tara unita :rose: ... la placinte.....

 

 

restul e tacere :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) pieton in continuare.... ce de lume saritoare... pana si cei de pe forumurile din australia raspund... de aia sunt ceea ce suntem... o tara unita :D ... la placinte.....

 

 

restul e tacere :)

 

 

pai dak n-avem? vrei sa scrie toata lumea "sorry"? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare nu are nimeni un CBR 600 ?? :)

 

... preferat an de la 2002 in sus si sa fie in Bucuresti ... sper ca nu sunt prea pretentios :)

 

bafta tuturor

prietene cauta la vanzari vezi ca erau niste baieti cu preturi chiar bune pe www.pro-bike.ro si pe bikeshop.ro succes la cautari, faci bine sa alegi dupa 2005 sau chair dupa 2006 sa aiba amortizor stoc.

bafta si spor la cautari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare nu are nimeni un CBR 600 ?? :laugh:

 

... preferat an de la 2002 in sus si sa fie in Bucuresti ... sper ca nu sunt prea pretentios :D

 

bafta tuturor

vezi ca vinde un prieten asta la pretz foarte bun /index.php?...978&st=6780 postul #6785

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi o iddee buna dak ne-am intalni. Daka stie cinev ceva sa ne anunte si pe noi.

Ms si asfalt uscat!

 

 

OK PROPUN SAPATAMANA VIITOARE MARTI , MIERCURI SAU JOI LOCATIA SA CADEM TOTI DE COMUN ACORD.ASTEPT PROPUNERI SI PAREREI.

 

MERSI

 

STEF

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun de exemplu joia viitoare la ora 20:00 la rondul de la piatza Alba Iulia!

 

Astept pareri pro\contra!

 

Respect!

 

 

 

PREZENT

 

 

MA GANDEAM LA O ALTA LOCATIE ... CUM AR FI PIATA CONSTITUTIEI SAU ALTE LOCATII

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...