Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Diseara dupa intalnirea de la Titan se merge la Ghermanesti pentru una bucata portie fasii ! Care mai doreste care mai pofteste,sa se stie cum sta treaba !

I Kill You! :cheers: cand nu pot sa ajung eu va duceti la fasii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

campanie ce se adreseaza tuturor participantilor la trafic afectati de gropi si de catre carosabilul degradat. /index.php?...=0#entry2351696 alatura`te si tu campaniei in oras la tine

 

dragi motoristi si motoriste, avand in vedere campania cu "GROPILA" mi-a traznit o idee

..in una din intalniriile noastre ,poate incepand cu aceasta care doreste si pofteste sa se prezinte cu spary-ul din dotare si sa facem o colinda pe la gropile din cartierul nostru iubit

...putem face asta in spatiul alocat intalnirii de vineri sau in alte zile in care nu avem cu ce ne umple timpul

 

...e mult mai usor sa mergi cu motorul si cum vezi un gropan periculos cobori pasagera/tu si faci putin desen artistic ...sigur cineva iti va multumi

 

 

/index.php?...t&p=2352007 ..mi-am dat si eu q parerea:)

 

ps: eu diseara oricum o sa imi pun in aplicare talentele artistice

& reply la comm cu pareri si idei

thx :cheers:

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

campanie ce se adreseaza tuturor participantilor la trafic afectati de gropi si de catre carosabilul degradat. /index.php?...=0#entry2351696 alatura`te si tu campaniei in oras la tine

 

dragi motoristi si motoriste, avand in vedere campania cu "GROPILA" mi-a traznit o idee

..in una din intalniriile noastre ,poate incepand cu aceasta care doreste si pofteste sa se prezinte cu spary-ul din dotare si sa facem o colinda pe la gropile din cartierul nostru iubit

...putem face asta in spatiul alocat intalnirii de vineri sau in alte zile in care nu avem cu ce ne umple timpul

 

...e mult mai usor sa mergi cu motorul si cum vezi un gropan periculos cobori pasagera/tu si faci putin desen artistic ...sigur cineva iti va multumi

 

 

/index.php?...t&p=2352007 ..mi-am dat si eu q parerea:)

 

ps: eu diseara oricum o sa imi pun in aplicare talentele artistice

& reply la comm cu pareri si idei

thx :cheers:

 

In seara asta cred ca ies la plimbare prin cartier, dar dupa 10, ca sa pot desena linistit pe carosabil. Oricum ne vedem azi la 19, ca tre' sa vorbim cate ceva, din ce am inteles...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

campanie ce se adreseaza tuturor participantilor la trafic afectati de gropi si de catre carosabilul degradat. /index.php?...=0#entry2351696 alatura`te si tu campaniei in oras la tine

 

dragi motoristi si motoriste, avand in vedere campania cu "GROPILA" mi-a traznit o idee

..in una din intalniriile noastre ,poate incepand cu aceasta care doreste si pofteste sa se prezinte cu spary-ul din dotare si sa facem o colinda pe la gropile din cartierul nostru iubit

...putem face asta in spatiul alocat intalnirii de vineri sau in alte zile in care nu avem cu ce ne umple timpul

 

...e mult mai usor sa mergi cu motorul si cum vezi un gropan periculos cobori pasagera/tu si faci putin desen artistic ...sigur cineva iti va multumi

 

 

/index.php?...t&p=2352007 ..mi-am dat si eu q parerea:)

 

ps: eu diseara oricum o sa imi pun in aplicare talentele artistice

& reply la comm cu pareri si idei

thx :cheers:

 

 

Deci MAZGALIM AZI SAU NU !!

CEI CU ASPIRATII DE DESENATORI SI NU NUMAI haide-ti sa ne facem incalzirea

 

eu am un spray pt mine ..cine vrea sa-i cumpar si apoi sa imi dea banii zice-ti rpd k se inchide magazinu>>confirmare pe id: septimiu_21

iau alb si cel mai ieftin

 

app.vine careva azi?? ;) si tot la 7 sau ati sch ora??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marlitza, noi pana cand suntem prospect domnule?

Trebuie sa demonstrati ca meritati sa faceti parte din acest maret si exclusivist club ;)

 

Diseara dupa intalnirea de la Titan se merge la Ghermanesti pentru una bucata portie fasii ! Care mai doreste care mai pofteste,sa se stie cum sta treaba !

Sa iti bag mosul in beci Nyt ca trebuia sa vin si eu cu voi si v-ati fofilat!!! :cheers: Sa va prin eu ca veniti la mine fara fasii si sosul casei....Dublu!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu in 20 minute ;)

 

 

 

 

am trecut si eu in seara asta pe la metrou titan si v-am vazut, dar erati ffff multi :cheers: poate ca data viitoare o sa am si putin curaj sa ma bag in seama cu cineva de pe acolo. cam greu mai ales pe intunericul ala ;)

 

oricum a fost placut sa vad o mare de motociclisti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce bucurie sa aud ca s-a strans multa lume:), ar trebui sa mai ajung si eu pe acolo ca am ajuns doar de cateva ori, dar na, astia doar cu suflet de moto se simt cu o mare lipsa, cel putin in cazul meu.

 

chiar ma uitam pe net de credite, sper sa rezolv repede si sa ma prezint la cat mai multe intalniri ale cavalerilor de titan ca doar au nevoie de un vrajitor asa cum aveau si cei din camelot, voi fi Merlin al titanistilor:D

 

ASFALT USCAT SI GRIJA LA GROPI! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sami cer scuze fata de john ca lam stresat cu tel dar vroiam naparat sa ma plimb cu cineva ca de 2 ani am stat pe bara ca am avut permisul suspendat. am facut tot posibilul dar nu am reusit sa va prind . data viitoare sper sa ma numar si eu printre voi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut si eu in seara asta pe la metrou titan si v-am vazut, dar erati ffff multi ;) poate ca data viitoare o sa am si putin curaj sa ma bag in seama cu cineva de pe acolo. cam greu mai ales pe intunericul ala :)

 

oricum a fost placut sa vad o mare de motociclisti :)

 

Trebuia sa te bagi in seama cu curaj. Asa eram si eu la inceput, speriat, dar baietii sunt chiar misto si poti vb linistita cu ei. Am reusit si eu sa ajung in seara asta, dupa ce am venit de la meditatie, si puteam eventual sa iti explic live ce am vrut sa iti spun pe forum, dar am fost inteles gresit, se pare. :cheers: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ma prezint la cat mai multe intalniri ale cavalerilor de titan ca doar au nevoie de un vrajitor asa cum aveau si cei din camelot, voi fi MERLING al titanistilor:D

 

ASFALT USCAT SI GRIJA LA GROPI! :cheers:

 

 

There..i fixed it for you !

 

 

 

P.S : Poate reusesti intr-un final sa iti implinesti dorinta..eu asa iti doresc ! Oricum Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut si eu in seara asta pe la metrou titan si v-am vazut, dar erati ffff multi :cheers: poate ca data viitoare o sa am si putin curaj sa ma bag in seama cu cineva de pe acolo. cam greu mai ales pe intunericul ala ;)

 

oricum a fost placut sa vad o mare de motociclisti ;)

 

Si pe mine m-au primit bine baietii.Chiar nu ai de ce sa te temi.Foarte prietenosi!

L-am cunoscut chiar si pe Alex :-)

O sa fie un super motociclist insa mai are de asteptat un an,parca ,asa zicea pana isi ia si el permisul.Deoacamdata se multumeste sa fie cu noi acolo si poate cateodata cand are noroc este chiar pasager.

Oricum,te asteptam vinerea viitoare.

Speram sa fii mai curajoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa te bagi in seama cu curaj. Asa eram si eu la inceput, speriat, dar baietii sunt chiar misto si poti vb linistita cu ei. Am reusit si eu sa ajung in seara asta, dupa ce am venit de la meditatie, si puteam eventual sa iti explic live ce am vrut sa iti spun pe forum, dar am fost inteles gresit, se pare. :cheers: ;)

rippere,te-am vazut in tramvai,tzi-am facut semn dar nu m-ai vazut,citeai!lasa meditatiile si strange bani pt carnet,tzii scuterul ala degeaba!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc baieti. La vara fac 16 si dau de A1, si imi voi lua o Yamaha RS 125. In seara asta imi pare rau ca n-am putut sa merg cu voi, dar mai am de invatat ca am olimpiada la istorie sapt viitoare. Sper ca vinerea viitoare sa pot sa merg si eu cu voi, daca am loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine m-au primit bine baietii.Chiar nu ai de ce sa te temi.Foarte prietenosi!

L-am cunoscut chiar si pe Alex :-)

O sa fie un super motociclist insa mai are de asteptat un an,parca ,asa zicea pana isi ia si el permisul.Deoacamdata se multumeste sa fie cu noi acolo si poate cateodata cand are noroc este chiar pasager.

Oricum,te asteptam vinerea viitoare.

Speram sa fii mai curajoasa!

 

=)) zici ca vorbiti despre bau bau...' poti sa vii sa il cunosti ! nu e asa rau ! he's not gonna EAT YOU or something.. :cheers:'

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi,bre?

 

sunt la munci ;)

 

Dar nu as fi mers in grup organizat ... ori raspundem cu aceeasi moneda, ori stam si dam in gropi. Asta e parerea mea. Treaba asta cu: "nenea, vreau sa merg si eu de colo pana colo" Este o tampenie. Nu misca pe nimeni.

Mesaj completat

Trebuie sa demonstrati ca meritati sa faceti parte din acest maret si exclusivist club :cheers:

 

Opa! a prins viata cocoselul :) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...