Sari la conținut

R1 2007


sacal
 Share

Postări Recomandate

ieri am achitat banii pt R1 2007. intr-o saptamana ar trebui sa ajunga.

topicu asta va fi un fel de blog in care voi nota impresii despre motocicleta si va fi poate folositor si pentru alti motoristi. voi incerca sa fac si comparatii cu alte motoare cu care am mers.

am optat pentru varianta black.

deocamdata astept si citesc despre ea pe net. destul de frustrant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bravo mah... vad ca n-ai tradat brandul, tot Yamaha...insa fratele cel mare si rau !

Asa de repede ti-o aduce ?

 

Daca tot citesti ia vezi ai aici : http://www.mcnews.com.au /Bike Review YZFR1 2007

 

Si mai ia si niste poze sa-ti creasca adrenalina!

Hai ca vine caldura!

:bounce:

post-197-1173182522_thumb.jpg

post-197-1173182531_thumb.jpg

post-197-1173184653_thumb.jpg

post-197-1173184661_thumb.jpg

post-197-1173184670_thumb.jpg

post-197-1173184677_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am achitat banii pt R1 2007. intr-o saptamana ar trebui sa ajunga.

topicu asta va fi un fel de blog in care voi nota impresii despre motocicleta si va fi poate folositor si pentru alti motoristi. voi incerca sa fac si comparatii cu alte motoare cu care am mers.

am optat pentru varianta black.

deocamdata astept si citesc despre ea pe net. destul de frustrant.

wow R1 2007 ASTA DA! :bounce: daca as fii tu mi-as pune un countdowntimer in loc de wallpaper pe desktop pana vine motoru :)

 

...si......cat te costa? cu totul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inainte am avut r6 2003 si inainte de asta tot o yamaha. sunt un tip destul de fidel -))).

am mers putin cu un r1 dar era 2005. mi s-a parut, paradoxal mai confortabil decat r6-le meu. saua e cam la aceeiasi inaltime dar e mai ingusta la r1.

mai e ceva destul de neplacut. desi motorul ar trebui sa vina pe luni, eu o sa fiu plecat din tara o saptamana. asa ca daca treceti pe la kawa motors saptamana viitoare nu va apucati sa dati burn-out-uri cu r1 ala nou. -)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiti fericiti. Se pare ca ti-ai schimbat intre timp parerea, ca atunci cand ti-ai luat R6 dupa Virago ai zis ca nu o sa te saturi de ea nici in 10 ani :bounce:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sacale as fi ipocrit sa te felicit pentru noua achizitie pentru ca am participat la tranzactie. Amuzant este ca eu ma asteptam sa.ti iei r6 2007 si nu bestia neagra. Oricum bafta si daca akaretul soseste pana te intorci din strainatatzuri poate ii fak eu rodajul. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti traiasca micul dragon negru. :bounce:

 

Si... mai usor cu gazu' :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Sacal sa il stapanesti sanatos si sa va plimbati unul pe celalalt multi km! cel mai frumos miar este un vis

Acelasi vis il am si eu dar colorat in lava red din pacate nu imi permite buzunarul. Sa postezi cateva poze cu el, poate faci si un filmuletz :drink: asa mai alini suferinta si la altii.

 

 

PS: vezi ca urmaresc cu interes acest topic, sa nu iti dezamagesti fanii :)) si cred ca esti primul din bucuresti care a achizitionat R1 2007, cel putin esti primul care a postat pe un forum de moto ca si-a luat :bounce:

Editat de bikerboy-iuliano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Sacale!!! Sa o stapanesti sanatos si fara nici un incident! Felicitari!

 

Se pare ca o singura tura de jur imprejurul academiei cu un R1 te-a facut sa-ti schimbi parerea si sa rnunti la R6 2007. Chiar era pacat sa nu iti iei R1 o data ce ai avut ceva timp R6.

 

Felicitari inca o data si ne vedem la o plimbare cand te intorci! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inainte am avut r6 2003 si inainte de asta tot o yamaha. sunt un tip destul de fidel -))).

am mers putin cu un r1 dar era 2005. mi s-a parut, paradoxal mai confortabil decat r6-le meu. saua e cam la aceeiasi inaltime dar e mai ingusta la r1.

mai e ceva destul de neplacut. desi motorul ar trebui sa vina pe luni, eu o sa fiu plecat din tara o saptamana. asa ca daca treceti pe la kawa motors saptamana viitoare nu va apucati sa dati burn-out-uri cu r1 ala nou. -)))

o sa incercam sa nu facem.....dar nu promitem :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine ar trebui sa intru in posesie. am ceva emotii.

in italia am apucat sa vad una identica si mi-a placut. arata intr-un mare fel.

maine sper sa am ce sa postez...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...