Sari la conținut

Grupul Posesorilor De Yamaha Tdm


bcristian

Postări Recomandate

Cavalere.. Data trecuta am facut peste 1000 km dus intors.. Asa k nu te mai plange atat.. Fa rost de bani.. si vii.. Nu acceptam raspuns negativ din partea ta! Si nu cumva sa`ti treaca prin cap sa`o pui pe a ta sa ne raspunda!

 

Maideparte... Noi din West? In care zi mergem?

Eu pot de vineri fara probleme... Korben?? Ishmael?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma plang ca stiu in ce situatie financiara de (cuvant urat) sunt. si in plus habar nu am ce are mobra, si pana nu o repar nu plec la drum. deci alte cheltuieli, plus rate, nunta si alte cheltuieli, se poate sa fiu in pom.

 

rockere as vrea sa vin de vineri ca sa apucam sa stam si noi mai mult de vorba. daca am avea parte de vreme buna de cort ar fi mana cereasca :D

 

bugetul stimat pt mine ca bucurestean si cu partenera ar fi minim 300 ron, in cazul cazarii la cort. Si inca 100 ron in cazu in care trebuie sa mergem la o pensiune.

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma plang ca stiu in ce situatie financiara de (cuvant urat) sunt. si in plus habar nu am ce are mobra, si pana nu o repar nu plec la drum. deci alte cheltuieli, plus rate, nunta si alte cheltuieli, se poate sa fiu in pom.

 

rockere as vrea sa vin de vineri ca sa apucam sa stam si noi mai mult de vorba. daca am avea parte de vreme buna de cort ar fi mana cereasca :D

 

bugetul stimat pt mine ca bucurestean si cu partenera ar fi minim 300 ron, in cazul cazarii la cort. Si inca 100 ron in cazu in care trebuie sa mergem la o pensiune.

Ar fi ideal daca ai putea veni de vineri si sa faci si rost de banii acestia 300-400 lei.

Si eu am sa vin cu cortul, caci cazatul la pensiuni mu ma prea incanta, totul e sa fie vreme faina, fara ploaie ca data trecuta. Om' vedea noi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb cu mama si imi da ea banii cu imprumut!

 

acum nu-mi ramane decat sa repar mobra. vedem cat o mai costa si asta. poate il pacalesc pe tata sa marce banu :D

Mesaj completat

rockere daca pot de vineri vin la sibiu si plecam impreuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb cu mama si imi da ea banii cu imprumut!

 

acum nu-mi ramane decat sa repar mobra. vedem cat o mai costa si asta. poate il pacalesc pe tata sa marce banu :D

Mesaj completat

rockere daca pot de vineri vin la sibiu si plecam impreuna.

:D Asa ramane, mergem impreuna la locatie.

 

Ramane doar sa vezi de mobra pana atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca iesti din Covasna, in drum spre Sarmisegetuza o sa treci si prin Sibiu, unde, daca vrei ne putem intalni (la o ora pe care o stabilim decomun acord) si putem merge impreuna la locatie.

Eu am sa merg de vineri dupa-amiaza. Cine poate veni de vineri ar fii super

pai cu cat mai multi ne intalnim pe drum ,cu atat mai bine nu ?sa vedem cine de prin zona e dispus sa mearga si eu ii adun de pe drum. si DA vin de vineri si eu

Editat de 1Bandit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cu cat mai multi ne intalnim pe drum ,cu atat mai bine nu ?sa vedem cine de prin zona e dispus sa mearga si eu ii adun de pe drum. si DA vin de vineri si eu

Asa ramane, mergem in haita :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah da fain s-a mai facut grupul vostru... sper sa ramana asa mult timp, dintre voi doar cu dejavu, cavaleru, viezuresiret, pascovici vorbesc, baieti super de treaba...restul ii stiu doar de aici. Din pacate anul asta nu ies nicaieri cu motorul, am prob. de ordin material, motorul trebuie pus la punct mai intai, apoi banii de iesire...sper ca la anu sa fiti tot asa de uniti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa regula de la prima intrunire. cine ajunge primu cauta locul de cort, sau daca ploua, cazare.

 

poate fi si un hambar, imi pun cortu in el, numai sa ies cat mai ieftin :D

Mesaj completat

mah da fain s-a mai facut grupul vostru... sper sa ramana asa mult timp, dintre voi doar cu dejavu, cavaleru, viezuresiret, pascovici vorbesc, baieti super de treaba...restul ii stiu doar de aici. Din pacate anul asta nu ies nicaieri cu motorul, am prob. de ordin material, motorul trebuie pus la punct mai intai, apoi banii de iesire...sper ca la anu sa fiti tot asa de uniti.

 

 

Avand in vedere ca majoritatea suntem chititi sa nu ne vindem motoru, o sa fim aceeasi gasca faina si la anu. (am vb ca rockeru).

 

fa si tu un efort si vino acum, poate reusesti cumva. si eu o sa fac pe dracu in patru sa ajung.

Mesaj completat

sase a intrat Linx pe sistem. ia zi florine te bagi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah da fain s-a mai facut grupul vostru... sper sa ramana asa mult timp, dintre voi doar cu dejavu, cavaleru, viezuresiret, pascovici vorbesc, baieti super de treaba...restul ii stiu doar de aici. Din pacate anul asta nu ies nicaieri cu motorul, am prob. de ordin material, motorul trebuie pus la punct mai intai, apoi banii de iesire...sper ca la anu sa fiti tot asa de uniti.

daca nu ai probleme grave cu motoru, nu e o problema, hai straduieste-te si tu sa vii , ca nu cred ca anu asta o sa mai avem ocazia sa ne mai intalnim mai multi.

Mesaj completat

pt tine facem o exceptie big guy :D

cavalere acum sunt in bucuresti, prin spate pe la intercontinental, la ambasada USA, ne putem vedea mai tarziu putin ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia zi florine te bagi?

Azi mi-a confirmat prietena ca tre sa mergem la o nunta in weekedul ala (26-27), deci nu voi putea face act de prezenta din pacate. Data viitoare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa week-endul 12 -13 pot oricand sa vin ,doar sa stabiliti o data si zona cat de cat sa am timp sa caut cazare in apropiere .

totusi cele mai bune periode ptr. ture cu motorul sunt in Iunie si Octombrie daca vara s-a terminat , sezonul inca nu, acum e mai fain

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haaaai mah.. Toti va cacao`ti pe voi de un drumuletz prin tzara... Eu care nici nu sunt angajat am tacut.. Mutam pe octombrie sa poate veni toti.. De asta nici nu am zis k trebuie neaparat in septembrie..

 

Deci.. Primul weekend din octombrie? I se potriveste la toata lumea? (Cavaleru si Yamahaia sa aiba bani, iar Linx sa se scape de nunta? :D )

 

Si in ultimul moment, dak nu ni se potriveste vremea, deci ploua, sau ninge.. mai amanam.. Nu vreau sa fie aceeasi problema ca si data trecuta!!!

 

Aduc tzuica.. deci.. Nu o sa ne inghetzam de frig, nici in decembrie.. :D

 

Bagati la raspunsuri..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e perfect primu week-end din octombrie.

 

doctore tu esti mai descurcaret de noi. mai faci un carsbar, mai faci un suport si ai scos banii :D

 

PS sa nu te prind ca vi fara tuica si salam :D

Mesaj completat

zici sa amanam daca ploua week-endu respectiv?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

otrava otrava dar nu mori de frig cu ea. nu vreau votca e cah :D

 

sa aduci salam d-ala bun, e mia presus de tzuica :D

 

Ai dreptate tre sa facem mici si gratar, il punem pe rocker sa vina cu grataru ca are loc sa puna pe autobuz :D

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ramane petru octombrie, atunci treceti-ma si pe mine pe lista :D In privinta vremii, avand in vedere ca data trecuta ploaia ne-a tinut pe toti cam amortiti, si eu sunt de acord ca n-ar strica sa amanam intalnirea daca situatia se repeta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Cavalere, aduc eu gratarul (cel mic) intr-un final, dar problema e ce facem noi in octombrie referitor la vreme? Acum la mine in curte, noaptea si dimineata sunt abia 10 grade la termometru, dar atunci! Presimt ca o sa stam tot pe la pensiuni :D , sigur va fii frig de cum se lasa seara, mai ales ca locatia se afla pe o vale, intre munti. Vom vedea noi la momentul respectiv, important e sa fim cu totii (in numar cat mai mare) la un pahar de bere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...