Sari la conținut

Grupul Posesorilor De Yamaha Tdm


bcristian

Postări Recomandate

Haideți să clarificăm puțin lucrurile

Din câte Âştiu eu, dr dejavu (Zoli) va produce un lot de cricuri centrale pentru modelul 3VD

Cricul pentru 4TX este diferit, nu se potriveÂşte de 3VD, deci ar fi bine să faceți liste separate

Sunt convins că Zoli este capabil să producă Âşi pentru 4TX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Haideți să clarificăm puțin lucrurile

Din câte Âştiu eu, dr dejavu (Zoli) va produce un lot de cricuri centrale pentru modelul 3VD

Cricul pentru 4TX este diferit, nu se potriveÂşte de 3VD, deci ar fi bine să faceți liste separate

Sunt convins că Zoli este capabil să producă Âşi pentru 4TX

 

Nicu!..

Gresesti..

Se potriveste la ambele. ele vin prinse sub scaritze. Cadrul,. ceea ce conteaza, sunt exact la fel la ambele modele. Tobele sunt la aceeasi inaltime. Deci.. in principui.. n`ar fii voie sa nu se potriveasca.

 

Sa ne auzim de Bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze

ma refeream la Bandit... cavalerii si banditii

 

 

Ziceam sa i le dau pe stick ca suntem vecini, iar eu nu am poze in plus fata de voi ca nu am facut personal

Multam Andrei ! Incerc sa-mi recuperez pozele ! Suna-ma cand esti liber, poate bem o bere !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze

ma refeream la Bandit... cavalerii si banditii

 

 

Ziceam sa i le dau pe stick ca suntem vecini, iar eu nu am poze in plus fata de voi ca nu am facut personal

Multam Andrei ! Incerc sa-mi recuperez pozele ! Suna-ma cand esti liber, poate bem o bere !! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze

ma refeream la Bandit... cavalerii si banditii

 

 

Ziceam sa i le dau pe stick ca suntem vecini, iar eu nu am poze in plus fata de voi ca nu am facut personal

Multam Andrei ! Incerc sa-mi recuperez pozele ! Suna-ma cand esti liber, poate bem o bere !! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze

ma refeream la Bandit... cavalerii si banditii

 

 

Ziceam sa i le dau pe stick ca suntem vecini, iar eu nu am poze in plus fata de voi ca nu am facut personal

Multam Andrei ! Incerc sa-mi recuperez pozele ! Suna-ma cand esti liber, poate bem o bere !! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare TDM-isti, si lui Andrei bine ai venit printre noi, sa te bucuri de noua ta acizitie TDM-ul e o mobra buna daca ai grije de ea eu acum sunt pe autobanda in CZ merg spre Germania m-am oprit sa fac o pauza pana maine dimineata am prins retea aici intr-o statie SHEL si am intrat putin pe net inca o data numai bine la TOTI :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Jerlo1978!.....ar fi bine sa vi si cu ceva poze sa vedem cu ce te lauzi,si bun venit.... :)

 

Am gasit niste poze de toamna trecuta....Am si un filmulet in care se aud tobele, dar e cam mare...o sa dau un link de pe youtube.

post-62884-1297345568_thumb.jpg

post-62884-1297345669_thumb.jpg

post-62884-1297345690_thumb.jpg

post-62884-1297345708_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari pentru achizitie ! de curiozitate, ce marca e windscreenul ?

 

 

Daca nu gresesc, e un givi, pus peste parbrizul mic...original. Partea buna, pe langa faptul ca fiind mare, protejeaza foarte bine de vant, e ca intre el si parbrizul original e 1 cm spatiu....parca sparge vantul/curentul mai bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-la camion tine faza cu ''asfalt uscat'', :D .???

 

Tine si chestia cu asafalt uscat dar acum mai mult e urarea SA NU AI CONTROALE LA VAMA SI PE TRASEU .

Azi am vazut cateva mobre pe autoband prin Cehia mai putin si le scoatem si noi de la hibernare .

Numai bine la toata lumea. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator CristiBoroi
lista cric central -170 ron -pt 3vd si 4tx

 

1. cavaleru

2. V1n3ri

3. jerlo1978

4. tefancst

5. Barboge

6. cristiboroi

 

Am zis si eu ca vreau cric pentru 4TX dar vad ca mi-a disparut postarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa va dau datele contului meu. Virati banii in el eu ii trimit lui zoli si el ne trimite cricurile.

 

o sa vb cu zoli sa vedem cum e mai bine. pt cei din bucuresti o sa mi le trimita mie , pt cei din provicie cred ca e mai bine sa vi le trimita el direct.

Mesaj completat

 

 

A avut careva o problema cu amortizorul spate, devenise moale si apoi si-a remediat problema. cum si ce s-a intamplat si mai ales cum s-a remediat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu am problema cu amortizorul. Inca o mai am. A curs ceva ulei din el [se vedea ca e uns]. Cand merg si dau de'o denivelare ceva, se tot scutura sus-jos pana se potoleste, de parca as avea un arc simplu. Am cumparat un telescop de la un TDM ce era la dezmembrat, dar inca nu l-am inlocuit. Astept primavara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...