Sari la conținut

Poze Italia Motors Party - 31.03.2007


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca e sa lasam la o parte cateva specimene care chiar nu ishi aveau locu` la petrecerea aia, faptu` ca s`au furat manushile lui stephon shi nu numai, shi ca au venit unii shi altzii care nu mai vazusera mancare de la ultimu` parastas al lu` ceaushescu....a fost o chestie pur comerciala shi atat...cocalari, fitzoshi, ashtia s`au remarcat...restu` au stat intre ei shi s`au distrat.

 

in momentu` in care s`a spart petrecerea shi`am ramas la after party....atunci a fost distractzia adevarata....

 

la multzi ani florilor shi celor sarbautoritzi aseara shi azi...

 

peace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...t&id=167062

 

pai asta nu e r6 ?

 

Are culoarea la fel ca r6-le.. si am crezut ca e r6 :lol:

Salut, da este al lui Marius rezervoru` (fratimiu) asa ca il stiu destul de bine ca sa il recunosc :P

petrecerea a fost draguta :lol: chiar nu stiam cata lume o sa fie si am ramas surprins sa vad cati motoristi au venit sa petreaca.

 

Bravo Dragos pt initiativa :crack:

 

Multa bafta si La multi ani lu` "COLD AS ICE" si celor ce poarte nume de floare :kick:

Editat de Baiatu` cu Transalp`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca v-ati simtit bine! :lol:

Apropo...pe langa manusi...au mai disparut si bani..cateva MILIOANE! Cineva...a avut "bunavointa" de a forta una dintre urne si de a sustrage bani! Asta dupa ce urnele au fost duse inauntru! Treaba este ca...banii erau introdusi de domnul viceprimar in urna cu...atloane! Deci...cineva ca re a stiut acest lucru i-a luat!

Dupa cateva faze de astea...ma cam scarbesc de "comunitatea" asta! dar...sunt...oameni si oameni! :D

 

O urare pt. cel care mi-a ciordit manusile: :sper sa le folosesti pe asfalt...la viteza de peste 100 km/h! Ai mare grija...manusile erau de vara :crack: :kick: :lol:

 

 

Mishu si Marius...va multumesc super mult pt. cadou!

Se pare ca sunt si oameni cu suflet mare! Amimaqz si Foxdesert mi-au facut cadou o pereche noua de manusi! :P Va multumesc din suflet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrecerea a fost :P ! Pacat ca au fost si faze care au incretit fruntile. Ma refer la furtul manusilor, al banilor... Pacat! :crack:

 

Hihi, m-am descoperit si eu intr-o poza.

 

:lol: /index.php?...t&id=167219

 

Desi nu aveam de gand sa fac nicio plimbarica, m-am asortat perfect! :crack: (sosete+casca+basketi). Ma trag singura de urechi (inainte s-o faca altcineva) pentru lipsa restului de echipament. :lol:

 

 

Unde-s restul de poze? Hai ca am mai vazut camere pe-acolo. :D

 

 

 

 

 

@Stephon, felicitari pentru manusi! Sa le porti cu placere si fara incidente! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa nu intram in polemici cu muzica ca nu mai terminam si nu are sens. sunt pareri si oameni diferiti. votez pt lipsa dj ului depasit.. de gusturi, de situatie..

In alta ordine de idei petrecerea a fost parerea mea f. reusita.

S-a adunat multa lume si mult "motor". Asta era scopul principal. Lumea s-a bucurat, altii au stat si de cate 3 ori la coada la mici, hea hea, stiam io de ce vin mancat de acasa, insa tovarashu Rode a facut o tura pana la Mac.

In rest, vis a vis de comportamentul unora deh.. caractere si caractere.. e inevitabil sa aduni la un loc numai oameni "de calitate" sa spun asa.

Domnu' Nastase de la motociclismo nu a vorbit la marele microfon.. asteptam cateva cuvinte despre noua revista. Momentul nu a fost folosit deloc pt a promova produsul. Revenim aici din nou la profesionalismul romanesc, dar ma rog.. fiecare cum considera.. afara marketingul este mult mai agresiv si ..pointed to the target.. precisely.. ca sa spun.

 

Multumim Dragos pt lumea adunata acolo, ti-am spus ca va fi ok si sa nu iti faci griji, iaca asa o fost. he he.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Statz asa!! S-AU FURAT BANI? DIN URNA? CUM dracu e posibil asa ceva?? Cred ca de-acum incolo, la orice petrecere d-asta trebuie pusa paza serioasa. Sigur nu s-au strecutrat niste "outsideri" ( inaripati posibil) p-acolo. :crack: :kick: Nu pot sa cred!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca o facusi si pasta.Tare petrecearea de asta seara cam putina bere.Am ramas sincer uitmit cand am aflat ca sau furat manusi mai ales ca eu am lasat camera foto de 6 mp pe masa si nu a fost suflata.Poate ca baiatului ii era chiar necesara poza.Acum am intrat si eu in marea familie si o ard si eu la rusinica ca nam motor da cat mai e pan la vara??Cand decolez cu un R6.

post-17348-1175452194_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super reusita petrecerea :crack: :kick: , la fel si demonstratia, dar cam periculoasa.

 

Felicitari organizatorilor si nu in ultimul rand ItaliaMotors

 

Sa ne vedem cu bine si la ale intalniri de genul asta.

Numai bine tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca v-ati simtit bine! :lol:

Apropo...pe langa manusi...au mai disparut si bani..cateva MILIOANE! Cineva...a avut "bunavointa" de a forta una dintre urne si de a sustrage bani! Asta dupa ce urnele au fost duse inauntru! Treaba este ca...banii erau introdusi de domnul viceprimar in urna cu...atloane! Deci...cineva ca re a stiut acest lucru i-a luat!

Dupa cateva faze de astea...ma cam scarbesc de "comunitatea" asta! dar...sunt...oameni si oameni! :D

 

O urare pt. cel care mi-a ciordit manusile: :sper sa le folosesti pe asfalt...la viteza de peste 100 km/h! Ai mare grija...manusile erau de vara :crack: :kick: :lol:

Mishu si Marius...va multumesc super mult pt. cadou!

Se pare ca sunt si oameni cu suflet mare! Amimaqz si Foxdesert mi-au facut cadou o pereche noua de manusi! :P Va multumesc din suflet!

 

Stimabile, sa le porti sanatos si sa nu le faci vreun semn :crack: Vb aia.. daca suntem "comunitate" la mancat si la baut gratis, sa fim si cand e vorba de un ajutor!!

Cat despre cei care au luat manusile si banii, nu uitati ca roata se invarte!!! Oricum eu va doresc tot raul din lume! Dar e adevarat, romanul tot tzigan ramane pana la urma!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopa ! m-am trezit shi io..., Lasa bah Mishule sa mananca si gura lor.... se da el de gol candva si il calca cineva pe cap, ca bine zicea parazitu´: calc in kakat apoi te calc incet pe cap, cu pasi marunti precum dansurile de kakat de pe la nunti!

Sa le fie de cap si sa le aibe pe mormant, iar cu banii aia ciorditi din urne sa-si cumpere lumanari..... :crack: :kick: :lol: :lol: :P :D :crack:

Editat de moscku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimabile, sa le porti sanatos si sa nu le faci vreun semn :kick: Vb aia.. daca suntem "comunitate" la mancat si la baut gratis, sa fim si cand e vorba de un ajutor!!

Cat despre cei care au luat manusile si banii, nu uitati ca roata se invarte!!! Oricum eu va doresc tot raul din lume! Dar e adevarat, romanul tot tzigan ramane pana la urma!!

Amimagz nu mai compara romanii cu tigani.Tiganii si manelistii sunt portiunea aia situata intre anus si vagin care se murdareste de toate romanii sunt un pic mai ridicati pot spune ca suntem chiar si un abdomen.In plus am vazut si tigani 100% pe acolo.Iar la faza cu banii consider ca se poate rezolva rapid mai ales ca de combinatia aia cu urnele cei din organizatori au stiut si mai ales cai apropiati lor si nu inteleg dc nu se face ceva doar e sub incidenta penala mai ales ca sunt poze si filme cacalau ptr a identifica hotu' totusi. In fine super intrunirea sper sa se mai faca ca m-am simtit fenomenal si poate data viitoare vine si vreunu cu o Bussa :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca v-ati simtit bine! :agree:

Apropo...pe langa manusi...au mai disparut si bani..cateva MILIOANE! Cineva...a avut "bunavointa" de a forta una dintre urne si de a sustrage bani! Asta dupa ce urnele au fost duse inauntru! Treaba este ca...banii erau introdusi de domnul viceprimar in urna cu...atloane! Deci...cineva ca re a stiut acest lucru i-a luat!

Dupa cateva faze de astea...ma cam scarbesc de "comunitatea" asta! dar...sunt...oameni si oameni! :baldy:

 

O urare pt. cel care mi-a ciordit manusile: :sper sa le folosesti pe asfalt...la viteza de peste 100 km/h! Ai mare grija...manusile erau de vara :P :D :crack:

Mishu si Marius...va multumesc super mult pt. cadou!

Se pare ca sunt si oameni cu suflet mare! Amimaqz si Foxdesert mi-au facut cadou o pereche noua de manusi! :agree: Va multumesc din suflet!

 

nu era de ajuns ca ti-ai pierdut anu trecut mp3-ul si aparatul foto trebuia sa iti dispara ceva anu asta :kick: :lol: :lol:

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca a filmat Prima TV pe acolo are idee cineva cand va apare acel montaj?

 

A fost aseara la stirile de la ora 6! dar...au filmat o casca cu urechi...gratarul cu mici si interviul cu domnul viceprimar al sectorului 2! Destul de slab facut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...