Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

poate creste si altceva odata cu nasul...... :D

terenteee....terenteee...terenteee....... :blink:

Daca observi ca-ti creste ca si lu' Terente, io zic sa vorbesti din timp si sa-ti rezervi un borcan de formol pt "dansa" la IML, ca sa-i faci concurenta directa lu' nea Terente :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate creste si altceva odata cu nasul...... :D

terenteee....terenteee...terenteee....... :blink:

 

Cine spunea ca esenta tare sta in sticlute mici?!?? Hmmm... lauda de bine nu miroase a bine... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

terenteee....terenteee...terenteee....... :blink:

hmm... am fost si noi odata tineri. acum il depasim pe nea terente strabunicul.

Pentru cei care au fost azi la meci : RESPECT chiar dk nu ne-am calificat :kiss:

PS: Cojo chiar nu inteleg dk mi-ati pus piedica la sfarsit :lol: :D

Editat de larryboss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica cum la greci? zi mai detaliat! :D

 

Ups, acu citii mai bine :kiss:

 

Noi in weekend-ul asta cred ca stam acasa (adica nu plecam din Bucuresti!, nu ca am sta in casa :lol: ).

 

 

ceva program cu copchiii? :blink: ca voi fi in week-end-ul asta de serviciu cu fii-mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi Olanda ne-a aratat cum se joaca folbal :D adevarat, aseara a fost misto, bine 40% din cei de acolo nu imi erau cunoscuti insa atmosfera intretinuta de Cojo si expertul in evaluari fotbalistice - aka - Ory a facut ca totul sa para super.

 

BTW: cine se arata azi la arc? eu pe la 8 -8 si ceva apar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi Olanda ne-a aratat cum se joaca folbal :D adevarat, aseara a fost misto, bine 40% din cei de acolo nu imi erau cunoscuti insa atmosfera intretinuta de Cojo si expertul in evaluari fotbalistice - aka - Ory a facut ca totul sa para super.

 

BTW: cine se arata azi la arc? eu pe la 8 -8 si ceva apar.

 

 

bai, comentatorule, erai in mare verva aseara :blink: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva program cu copchiii? :blink: ca voi fi in week-end-ul asta de serviciu cu fii-mea.

 

Program nu chiar, dar mai stam si noi cu ei. Poate ne vedem sa ne dam in leagan pe undeva? :D

Editat de Ruxique
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Program nu chiar, dar mai stam si noi cu ei. Poate ne vedem sa ne dam in leagan pe undeva? :blink:

 

 

primiti si copii mai mari? ca m-as da si io pe tobogan, de exemplu... :D

 

 

da, da, primim copii de toate varstele :kiss:. eu as vrea sa ma duc cu pitica in herastrau, sa ne plimbam cu vaporasul, sa ne dam in calusei, sa papam vata de zahar etc. in cazul in care copiii mari sunt interesati, astept doritorii de astfel de distractii :lol:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se baga careva la un maraton we asta? :D

Ca parca as avea chef de ceva miscare.... Macar pana la Everest sa ajungem si noi :blink:

 

 

hai ca vin eu .. ca si-asa m-am facut dit-ai porcu :kiss:

 

 

apropo conform legislatiei in vigoare de pe data de 08 am dreptul legal sa imi conduc motocicleta :lol: cu alte cuv am facut 2 ani pe plastic roz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si uite-asa a facut topicul 300 de pagini :D

hai baieti (asa e vorba, n-am pe nimeni in minte) ca puteti mai mult

Editat de cojo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca vin eu .. ca si-asa m-am facut dit-ai porcu :blink:

 

 

apropo conform legislatiei in vigoare de pe data de 08 am dreptul legal sa imi conduc motocicleta :kiss: cu alte cuv am facut 2 ani pe plastic roz

 

sniky, mon cher, cum fac si eu sa-mi apara pozi la semnatura cum ai tu? ca je nu stie....:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci asera inainte de inceperea meciului chiar m`am intalnit cu cativa baietasi de pe acest topic, imi pare rau ca nu am facut cunostintza acum bag de seama ca mi se pareau cunoscute motoretele si tot o data imi pare rau ca nu am putut vedea meciul cu voi....cine stie poate ne vedem joi la bar :D

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am dus pitica mea, cu "mocicleta" ei cu acumulator, la arc, la "mociclete". i-am promis si n-am scapat de ea pana n-am dus-o. :blink: dupa ce am plecat de acolo mi-a zis sa n-o mai duc ca s-a speriat rau. cand am ajuns acasa s-a razgandit, a zis ca i-a placut si ca mai vrea sa merem, dar mi-a subliniat ca s-a speriat rau. i-am explicat ca n-are de ce sa se sperie, chiar daca "mocicletele" de acolo sunt mult mult mai mari decat a ei. si i-am promis ca dupa ce mai invata sa meara pe jucaria pe care o are, o sa-i iau una mai mare :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am dus pitica mea, cu "mocicleta" ei cu acumulator, la arc, la "mociclete". i-am promis si n-am scapat de ea pana n-am dus-o. :blink: dupa ce am plecat de acolo mi-a zis sa n-o mai duc ca s-a speriat rau. cand am ajuns acasa s-a razgandit, a zis ca i-a placut si ca mai vrea sa merem, dar mi-a subliniat ca s-a speriat rau. i-am explicat ca n-are de ce sa se sperie, chiar daca "mocicletele" de acolo sunt mult mult mai mari decat a ei. si i-am promis ca dupa ce mai invata sa meara pe jucaria pe care o are, o sa-i iau una mai mare :D .

Super-tare! :hug: Eu cu greu pot sa o conving pe fetitza noastra cea mare (adica 12 ani 1/2) ca nu pot inca sa o iau pasager. :kiss: De unde la inceput (si ei) ii era teama, dupa ce a aflat ca o fetitza putin mai mica decat ea - a unor cunostinte - mi-a "sarit" in spate cand ma plimbam asta primavara pe camp si s-a plimbat cu mine fara nicio frica, si-a luat inima in dinti si a incercat si ea ca pasager. De atunci am dus-o de cateva ori la scoala, iar povestea (cu "ia-ma si pe mine, tati") va continua pana la 14 anisori... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...