Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ca iepurii...

e ca... mai rau, ca veveritele cand fug dupa alune, aluneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

 

 

...pai mon chere tu nu tre sa stranji bani de Domi'?, d-asta ma gandeam ca poate am iesi mai eftin, si ai stange banutii aia mai rapid, daca ne-am deplasa cu altceva - caci mi se pare normal sa part si noi la "haleala" de benzinica. :cheers:

niet, nici data trecuta si nici acum nu am sa fac acest lucru(haleala impartita). strangem strangem si pt domi..., mai greu acus ca incepand de luni avem tarif mai mic adica 1,65ron/km, dar ma descurc ca ajung la mama de pe 10 martie. tu nu vezi ce lista ne-a pus in fata domnul endurist? si ghici pe ce am pus eu ochii,?! ..pe sticla de votchiiiiii, vb lui ivan turbinca daca NU e tabacioc, vodtchy si fumei atunci e SARACIE CA IN RAIU, dar daca e ... atunci EEEEEEEEEEE.....EEEE.... HIC :) ....hic :)

maine la ora 8 trecute fix la berica ....hic

 

Maioneza de usturoi a la Szerzo

pai cum la bran am ajutat la curatat , de data asta vin si eu cu aparatul de zdrobit, ca sa miste mai repede vodtciile si bericile impreuna cu mujdeiul din carnita de la protap.

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AMR 2 zile

 

Am uitat sa adaug 2 l de tuica de pruna.Dar asta v-o spun doar informativ pt ca deja sunt doi abonati (abonate) la ea si nu stiu daca mai apucati :)

 

eeeee, asa da, stiam io ca lipseste ceva de pe lista. Si cum eu sunt nefericita daca nu am tuica, uite ca s-a gandit nasicu' la toate :)

Abia astept plecarea, bine ca mai e doar ziua de maine si gata, altfel nu stiu ce ma faceam, ca numa' chef de munca nu mai am de cand tot stau cu gandul la paaaaaaartyyyyyy!

AMR : :cheers: 1 zi jumate

 

 

 

maine la ora 8 trecute fix la berica ....hic

 

Azi incercati daca se poate sa ajungeti toti la 8 la birou, pentru ca la 8.30 e stabilita plecarea spre BIker's, unde cativa dintre noi sunt inscrisi la concursul de Dart's. See you there!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BEAT YOU THERE !!! :cheers:

Asa finule fi rau, bate-i pe toti.E in joc renumele grupului nostru.Ne bazam pe tine .Stim ca poti.

Ne vedem la 20:00 la Bordo.Nu intarziati pt ca trebe sa organizam transportul de Sambata.

Masini trebuie sa fie 5-6.A mea,a lui Bogdan,a lui Sorin,a lui Mihai ,alui Alex si a lui Edi

Masina mea are deja patru ocupanti si porbagajul plin de PET-uri.Cred ca o sa matur cu fundu pe sosea. :)

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca inca nu mi-au ichis net-ul(nu am platit factura pe ian), iar daca iL inchide nici ca ai mai dau drumul decit atunci cand ajung la mama(probabil 10 martie), scriu acum ce am de scris.

RAMANE CUM AM STABILIT privitor la sambata dimineata. TIN SA ANUNT SOLEMN, ca nu am dacit 4 statii de emisie receptie(doua imprumutate la pachet cu jeep-ul), asa ca....... una sau doua masini raman fara show-ul din traseul bucuresti-moeciu. sa ne vedem si auzii sanatosi si pregatiti pt a da pe gat bunatatile enduristului. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i bai ca suntem doar 4 masini.Ramane o persoana pe afara sau bagam 4 fete subtirele in spate la Jeep si nu mai ramane nimeni pe jos.

 

Stirile prezentate de Solcanu:

Helaaaau

La cabana astazi ,stratul de zapada atingea 0.5 m in puii mei.

Cici,bucatareasa iscusita -la naiba- a mai introdus un aperitiv in meniu si anume OO umplute.

Va pupa fata.

 

 

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so,deci... distractie placuta sebastiane si sotiei tale ruxie ca si fetelor, si noua la fel , multumim, si sa speram ca avem si paine in meniu ca vad ca nu e trecuta :burnout: ;) ACU DORM 3 ORE CA APOI INCEP PREGATIRILE DE NUNTA... CICA....

si avem 15 kg de salata? pai dupa capu' meu iese cam 600-700gr pe cap de locuitor(al cabanei), enduristul cred ca vrea sa ne indoape cu salata si sa pape el tot gratarul, hmmmmm.... ce nu e in regula?!

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suuuuuuuper petrecere! am stat si-am chefuit pana dimineata ( unii pana la 4.30, altii mai cu "antrenament" chiar si pana la 6.30) , si a doua zi ne-am trezit fresh, si-am luat-o de la capat cu gratareala. Sa ne traiesti Dane, ca tare frumoase aniversari stii sa faci, iar Endurista....n-am cuvinte ....sar'na mult pentru toate bunatatile pe care le-ai pregatit, si apreciem cu totii tot ce ai facut! Jos palaria pentru toata familia de enduristi!

Mai jos 2-3 poze,sa se vada tortul, in primul rand ( supriza serii) , apoi masa imbelsugata si locatia aleasa pentru dezmat ( Moeciu, superb)

post-20502-1234730413_thumb.jpg

post-20502-1234730418_thumb.jpg

post-20502-1234730422_thumb.jpg

post-20502-1234730428_thumb.jpg

post-20502-1234730434_thumb.jpg

post-20502-1234730439_thumb.jpg

post-20502-1234730444_thumb.jpg

post-20502-1234730448_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu mergeam si la ZODIAC, nu stiu cand aflam ce prostii am facut in filmuletul cu veveritele, si cine stie ce alte prostii am facut si inca nu am aflat de ele, se pare ca trebuie sa imi fac o programare la 9(noua).

si.... la multi ani enduristuleeeee, super petrecere si super gasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am reusit sa intru pe forum ca am avut o zi incarcata.La munca am fort minge de ping pong ,acasa am incarcat bateria la motor ca maine-l duc la Bavaria in service,apoi am descarcat filmuletele (cam 12 GB ) ,am vizionat filmul cu Naomi si veveritzele (Sorine erai BESTIAAAAL,m-am c pe mine de ras)am vazut pozele si acum am intrat.Vreau sa va spun ceea ce nu am reusit Sambata seara fiind prea beat ca sa mai fiu coerent:

 

Tin sa va multumesc pentru ca ati fost alaturi de mine in acele momente fericite din viata mea.Este pentru prima oara in viata mea cand simt ca am prieteni adevarati.Atat de mult m-am atasat de voi incat pot sa spun ca va iubesc.Simt ca faceti parte din familia mea,o familie mare si fericita.Stiu ca imi este greu daca trece o saptamana si nu va vad.Citesc in privirile voastre ca si voi ma iubiti si ma acceptati asa cum sunt.Este pentru prima oara in viata mea cand realizez ca pot sa sar si-n foc pentru niste persoane pe care cu juma' de an in urma nu le cunosteam.Toata viata mea am cautat sa am astfel de prieteni ,sa simt pentru ei ce simt azi pentru voi , si cand credeam ca totul e pierdut,Dumnezeu mi-a facut cadoul asta la implinirea varstei de 41 de ani.Ii multumesc lui Dumnezeu pentru asta ,si voua pentru ca existati in viata mea.Va pup si va iubesc.

 

Va simt aproape de mine exact ca in poza de pe tort.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la implinirea varstei de 41 de ani.

Va simt aproape de mine exact ca in poza de pe tort.

 

Nu erau 14 ani????? :crack:

 

Ne-am simtit minunat!!! Si gata cu adusul vorbei de "veverite"...alea raman intre noi :laugh: :) :D

 

As vrea sa scriu mai multe referitoare la uichendul asta, dar acum am ajuns din Constanta, sunt absolut rupt...Te pupam

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...