Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

las ca m-am imbatat eu , de fapt mai mult ametit :bounce:)

da tre sa bei vre-o 10 sa simti ceva :D)

Acuma mergea sa incerc sa beau 10 cat e sponsorizare , ca dup-aia cine stie cat costa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De ce te-ai tuns? :D

 

 

Pai, de ce nu-i dai un telefon s-o intrebi personal??!!!! Sau se transforma topicul in matrimoniale si nu stim noi??!!!

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, de ce nu-i dai un telefon s-o intrebi personal??!!!! Sau se transforma topicul in matrimoniale si nu stim noi??!!!

 

Imi pare rau! Crezi ca ai sa ma poti ierta vreodata? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt inmatriculari lu' piticu si mela si sa va poarte km fara numar si far de evenimente neplacute.

 

Bai ieri din pacate nu am ajuns fiind altele de facut da cum vara-i lunga ne mai plimbam noi.

 

Larry - no comment.

 

Sniky cand vii? Ti-am vazut mobra intr-o dupa amiaza si credeam ca esti p-aci.

Ai vandut-o?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt inmatriculari lu' piticu si mela si sa va poarte km fara numar si far de evenimente neplacute.

 

Bai ieri din pacate nu am ajuns fiind altele de facut da cum vara-i lunga ne mai plimbam noi.

 

Larry - no comment.

 

Sniky cand vii? Ti-am vazut mobra intr-o dupa amiaza si credeam ca esti p-aci.

Ai vandut-o?

 

 

Si daca-ti zic ca inca n-am intamtriculat-o? ! :D :P . Promit ca saptamana asta demarez treburile cu RAR, ITP si ce-o mai fi!! Multumesc oricum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt inmatriculari lu' piticu si mela si sa va poarte km fara numar si far de evenimente neplacute.

 

Bai ieri din pacate nu am ajuns fiind altele de facut da cum vara-i lunga ne mai plimbam noi.

 

Larry - no comment.

 

Sniky cand vii? Ti-am vazut mobra intr-o dupa amiaza si credeam ca esti p-aci.

Ai vandut-o?

 

 

am ajuns deja .. a dat-o la dezmembrari moto meu (proasta mutare - da asa a fost sa fie) ..mi-a mai zis cineva ca a mai vazut un B88SNK prin oras .. uite-te si tu .. nici mine nu am plecat si mi-au furat si numaru :| acum caut si eu un moto sa il inchiriez veo 1.5 luni ca am de umblat dupa multe acte prin oras si nu am cu ce .. si sincer sa fiu mi-e tare dor sa simt un rezervor intre craci :D ne vedem pe joi daca nu mai devreme .. Shuvy hai mai repede cu imatriculatu ca vreau sa iti vad drujbu .. live .. ca poze tot n-ai pus :boo:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Felicitari pt inmatriculari lu' piticu si mela si sa va poarte km fara numar si far de evenimente neplacute.

 

2. Bai ieri din pacate nu am ajuns fiind altele de facut da cum vara-i lunga ne mai plimbam noi.

 

1. eh....unii dintre noi is inca ilegalisti si n-au inmatriculat nimic, iar altii circula pe actele fostului proprietar :D

 

2. a fost dragutz drumul ieri, am fost tot la Snagov, pe traseul pe care l-am facut si impreuna cu tine, unde ti-au placut mult virajele. Am organizat iesirea asta mititica pentru Patratzel, un prieten vechi de-al meu caruia i-am imprumutat Pegasul meu de 125 pana cand isi strange si el bani pentru un motor al lui. Baiatul ( pe numele lui Andrei , zis si patratzel ) a obtinut numerele rosii exact vineri, iar sambata a fost primul lui drum, la care s-a descurcat ADMIRABIL! Si, a propos, m-a rugat sa va transmit ca s-a simtit super si i-a placut cum s-a mers, desi la inceput ii era putin teama de o iesire in grup.

 

dupa Snagov ne-am oprit si la Biker's , as usual, si am mancat pana am lesinat pe iarba langa masa... :baubau: Oricum, vreau iesiri mai lungi, ca drumul asta mi s-a parut extraordinar de scurtutz, parca a durat 5 minute...Si in plus , de miercuri o sa mai avem un motociclist printre noi (Larry), asa ca tre' sa ii facem botezul primei iesiri , nu credeti???

 

 

.. Shuvy hai mai repede cu imatriculatu ca vreau sa iti vad drujbu .. live .. ca poze tot n-ai pus :boo:

 

hai ca o sa pun eu poze diseara cu miaru' lui shuvyx, ca-i frumoasa dracovenia! :P

Editat de SZERZO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai io am crezut ca voi sunteti legali, dar urarile nu va strica oricum.

Larry = Berry ( prietenii stiu de ce) - Felicitari man!! si pt "A", sa-l vad pe carton.sii... joi faci cinste cu : APA PLATA SI SUC. :D

 

In alta ordine de ideim ca tot se plangea Mela ca a fost plimbarica de duminica prea scurta:

 

PIATRA CRAIULUI MOUNTAINS - BIKE AND CLIMBING ADVENTURE - RELOADED

 

 

INCEPAND CU DATA DE 3 IULIE O SA INCALECAM IN SEI SI O S-O TINEM TOT ASA CEVA ZILE BUNE - DETALII AICI -

 

/index.php?...t=0&start=0

 

Pe scurt va fi o plimbare pana la Sibiu apoi facem un ocol spre Sighisoara si aproximez ca pe 7 - 8 IULIE SUNTEM IN Piatra Craiului - ca in data de 10 IULIE sa il sarbatorim pe JE.

Cine poate sa calareasca inca de pe 3 - tura va fi sigur super ok - Garantat! problema e ca nu stiu insa daca traseele din imprejurimile Sibiului vor fi accesibile si pt neneduriste, ma interesez si va anunt, oricum in fct de timpul fiecaruia si de disponibilitatea motorului ne vedem in Piatra Craiului pe 7 - 8 Iulie, oricum o sa tinem legatura.

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai io am crezut ca voi sunteti legali, dar urarile nu va strica oricum.

Larry = Berry ( prietenii stiu de ce) - Felicitari man!! si pt "A", sa-l vad pe carton.sii... joi faci cinste cu : APA PLATA SI SUC. :D

 

In alta ordine de ideim ca tot se plangea Mela ca a fost plimbarica de duminica prea scurta:

 

PIATRA CRAIULUI MOUNTAINS - BIKE AND CLIMBING ADVENTURE - RELOADED

 

 

INCEPAND CU DATA DE 3 IULIE O SA INCALECAM IN SEI SI O S-O TINEM TOT ASA CEVA ZILE BUNE - DETALII AICI -

 

/index.php?...t=0&start=0

 

Pe scurt va fi o plimbare pana la Sibiu apoi facem un ocol spre Sighisoara si aproximez ca pe 7 - 8 IULIE SUNTEM IN Piatra Craiului - ca in data de 10 IULIE sa il sarbatorim pe JE.

Cine poate sa calareasca inca de pe 3 - tura va fi sigur super ok - Garantat! problema e ca nu stiu insa daca traseele din imprejurimile Sibiului vor fi accesibile si pt neneduriste, ma interesez si va anunt, oricum in fct de timpul fiecaruia si de disponibilitatea motorului ne vedem in Piatra Craiului pe 7 - 8 Iulie, oricum o sa tinem legatura.

:P

Despre traseele din jurul Sibiului am aflat ca au fost facute si cu chopper + pasager. Insa nu cred ca motoreta in cauza a fost foarte fericita.

 

Oricum: se poate :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre lume .... bre .. incredibil bre .. bre nu se poate bre :P)

 

 

DUpa cum ziceam INCREDIBIL .. anu asta a fost unu exceptional pentru motociclismul romanesc .. Stunt COntestu la care eu nu am avut cum sa vin ca casc gura :D si acum Red Bull X-Fighters pe 4 iulie in piata constitutiei .. ce imi pare rau e ca o sa fie intrarea libera (don't get me wrong It's good that it's free) si partea nasola e ca se vor aduna toti bronzatii ca vede si ochiu lorn mancatas ca e si ei schuteristi si stie ce e alea stuturi .. ca ei merge fara cascheta si in tricouri zi da zi ..

 

si deci ... care nu veniti .. ca sa nu facem 100 de pagini de confirmari :baubau:

 

 

aaa joia asta vin si eu ..pe 2 roti chiar :kali: ma primiti?

Editat de Sniky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vreau poze de la Ileana :P

:D ...urmeaza si pozele facute de mine....tre' sa fac o selectie (foarte multe au iesit miscate).....dar pentru asta trebuie sa mai ajung si eu pe acasa....cred ca in seara asta o sa reusec sa pun si ceva poze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu armura! Si mai vreau crash-pad-uri la un pret normal si acceptabil,ca asa mi-a gasit si mecanicul la 450 ron :cheers: Va roooooog, ajutati-ma si pe mine sa o fac frumoasa pe Xena si sa-i iau crah-pad-uri, va roooooog!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu armura! Si mai vreau crash-pad-uri la un pret normal si acceptabil,ca asa mi-a gasit si mecanicul la 450 ron :cheers: Va roooooog, ajutati-ma si pe mine sa o fac frumoasa pe Xena si sa-i iau crah-pad-uri, va roooooog!

Intreba-l pe Dily (http://www.dillypoint.ro/). Din cate am vazut, chiar avea niste crashpad-uri pe stoc zilele trecute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...