Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Sint din Timisoara, am un Marauder de 800 (acum se cheama Intruder M800), am 34 de ani, lucrez in Telecom si....astept sa fie cit mai mult soare :-D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut! Dan, 37 de ani, oarecum incepator, am A-ul din 2006, ma dau cu un Suzuky Freewind de 650... am decis sa-mi iau o Honda VTX 1300 luna asta. Sunt din Bucuresti si caut partener / pareneri de plimbari in week-end :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Eu sunt Razvan, am 20 de ani, permis din 2004 (A,BE,CE) sunt din Bucuresti, student la Spiru Haret, sunt topit dupa masini si motoare, am un GSXR 750 K2(a 3-a motocicleta, am mai avut un ZX400 si un GSXR 600).

 

 

 

Cateva poze...

post-9569-1173781113_thumb.jpg

post-9569-1173781150_thumb.jpg

post-9569-1173781555_thumb.jpg

Editat de wiskasul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciao!

Ma numesc George, stau in Bucuresti-Timisoara, adica mai mult pe drumuri. Ma pasioneaza automobilele in mod deosebit, impreuna cu evadarile in natura. Lucrez in domeniu auto ca inginer pt piese de schimb autocamioane. Nu demult, adica pe 9 martie (de ziua mea :crack: ..) mi-am luat un motor, Honda NX 650 Dominator, primul de altfel, in ideea de a ma apuca de calarit muntii Romaniei sau macar Parangul, unde m-am nascut. Carnet (cat B,C,TR) am din 1999 dar pt categoria A nu am (dar m-am apucat de scoala de soferi..). Sper sa nu regret alegerea facuta si sa ne cunoastem mai bine si sa ne bucuram impreuna de peisajele si drumurile Terrei.

Bafta!

Editat de deltabiturbo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adi, 29. bucuresti, permis de cativa ani, momentan fara motor (se remediaza aceasta situatie in maxim 2 luni)

am avut 2 yzf-uri de 750, un cbr1000rr din 2004 si un zx10r 2006

e posibil sa mai fi postat aici, sper sa nu ma lase memoria asa de rau (deh, varsta...) :D

post-3133-1174041566_thumb.jpg

post-3133-1174041584_thumb.jpg

post-3133-1174041595_thumb.jpg

post-3133-1174041605_thumb.jpg

post-3133-1174041621_thumb.jpg

post-3133-1174041633_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUNT ALEXA, 22 DE ANI.Bucuresti, Balta Alba. Casatorita si am si copil. Nu am inca carnet fac acum sc. moto, am Minsk de 3 ani.

Poze:

/index.php?...4456&st=180

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...sunt Ana din Constanta....studenta la istorie ..posed una bucata ij planeta 5...iubesc bestiile astea comunistea motiv si pentru care m-am apucat de invatat mecanica si rupt unghii........hai o zi buna la toata lumea si asfalt uscat ..... :D :lol: :D :D

post-15776-1174386016_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut...Sunt Ana din Constanta ,,carnet in max 2 sapt :bounce:.....posed una bucata ij ( pe care dupa ce vad trecuta de RaR pun flexu pe ea si imi fac de cap...... :cheers: hai asfalt uscat la toata lumea si sa ne vedem cu bine... :D

post-15776-1175928920_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Dani 26ani, nascut-crescut in Timisoara, de 6luni in Bucuresti. Calculatorist cu hobby muzica (basist), mountain bike ( am un cannondale de xc :peace::P:P ) si ping pong :bounce:

De 2 luni am primul motor, un ktm supermoto lc4 din 98'.

In poza e sotia mea, motociclista si ea :D

 

Have fun si drum uscat!

 

:cheers:

post-14284-1176138395_thumb.jpg

post-14284-1176138434_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare

Tudor din Bucuresti, carnet categoria A din septembrie 2006, am motor de 1 an, pana am luat carnetu m-a asteptat :nono:

Technician echipamente calcul retele, dj, zugrav, fac Bucuresti-Pitesti 1 pe sapt si astept noul fz6 din 98

Sa ne auzim de bine

post-11261-1177484058_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-18158-1177542696_thumb.jpgsalutare...sunt nou pe aici ,am un nipran care in curand va functiona si arata asa cum trebuie si un kawa zx6r......partea proasta e ca nu am luat permisul pic intr-o veselie

uitasem...din cta va plictisesc,in timpul liber sunt ori in bar ori in garaj mesteresc

Editat de soimu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Tendon... toata lumea imi zice asa... oricum porecla o am din clasa a 7-a si sincer daca ma striga cineva Cosmin slabe shanse sa ma uit. In rest... pasiune pentru moto am de mult dar abia anu asta am reusit sa-mi iau :cheers: Ce sa va mai zic? Dimineatza bajbai somnoros prin piata de capital... a. 21 de ani and counting... si gata...

 

post-16448-1180013078_thumb.jpg

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut

Alex din Oradea,viitor posesor de carnet categoria A1.Am un scuter Gilera Typhoon,kit Polini,modificat 'ici colo' :)),un Derbi SendaR 50 ( pe care am invatat sa 'manuiesc' vitezele :)) ) , de curand mi-am luat un Suzuki DR250S pentru plimbarile prin padure :) iar cand ma plictisesc rau de tot :moron:) scot pocket bike-u la plimbare :peace:) .

In curand voi merge in Germany dupa un RS 125. :smoke:

 

Sa ne auzim sanatosi :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cred ca n-ar fi rau sa ne cunoastem mai bine, macar in acest fel; daca nu ne putem vedea toti/schimba nr. de telefoane la intrunirile organizate, eu sparg gheata si spun ca sunt din Onesti, am 27 ani, casatorit, lucrez in IT, permis moto din 1998 si MZ-urile sunt motoarele pe care mi-am facut ucenicia; ma bucur ca exista acest forum si imi face placere rau sa merg pe motoare, posesor insa si de auto.

 

Nr. meu de telefon este: 0748-357319 si daca ajungeti prin zona, aveti vre-o problema sau va putem ajuta in orice fel nu ezitati sa ma / ne contactati;

 

Sper ca a fost o initiativa buna si moderatori vor face aceasta discutie "sticky";

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EXISTA DEJA UN TOPIC VECHI DE VREO 2 ANI. ACOLO SUNT SI POZE. se cheama ceva de genul "oamenii din spatele calculatoarelor"

 

ot: mai exista MECON-ul? (clubul de fotbal)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adi, 29. bucuresti, permis de cativa ani, momentan fara motor (se remediaza aceasta situatie in maxim 2 luni)

am avut 2 yzf-uri de 750, un cbr1000rr din 2004 si un zx10r 2006

e posibil sa mai fi postat aici, sper sa nu ma lase memoria asa de rau (deh, varsta...) :moto:

 

s-a remediat situatia, mi-a venit motorul:

post-3133-1182939031_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: Salut! sunt si eu nou pe aici,am permis din1983 toate gradele(A,B,C,D,E)ma num. DAN Porecla IERNIE,am 42 ani casatorit 3 copii,am momentan un motor Kawasaki zzr400 achizionat de curand,am inceput cu mobre de la 14 ani am continuat cu toate motoerele de dinainte derevolutie(ij.simson,cz,iava,etc.) dupa '90 cu cele mai europene Kawa,Suzuki,Iamaha dar ce-mi place este Kawasaki,nu sunt un expert in motoare dar imi place,sper ca nu v-am plictisit. :rock:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...