Sari la conținut

C.h.o.p Magazine, De Marti Pe Standuri!


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

In jur de 30 iunie. :drums:

 

* Can't wait!

 

Am tot urmarit pe forum aici discutiile si tutorialele despre old school in diferitele topicuri dedicate, ...dar parca tot mai mult imi place sa frunzaresc o revista ...Demodata, ce vrei?! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 125
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am cumparat si eu revista si nu prea mi-a placut partea de design a ei, niste decizii in alegerea culorilor deloc reusite, (scris negru pe fundal albastru) fundaluri din toata gama de culori) Cred ca ar trebui ales un tipar al paginilor si pastrat de la o pagina la alta, sau ma rog nu chiar la fiecare pagina ca e derutant sa treci de la rosu la galben, mov etc

 

continutul e ok si nu am obiectii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nr. 2 va fi un pic mai altfel ca aspect, acuma avem un „model”, facut de noi, dupa care mergem. Mersi pentru critica, inseamna ca ai citit atent revista. :( :P

am citito si astept nr urmator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Szia Boti, engem is erdekelne egy peldany a lapbol.

 

Meg mindig nem jutottam hozza. Esetleg ha megkerhetlek Csongin keresztul tudnal-e kuldeni egyet?

 

Koszzi elore is.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Szia Boti, engem is erdekelne egy peldany a lapbol.

 

Meg mindig nem jutottam hozza. Esetleg ha megkerhetlek Csongin keresztul tudnal-e kuldeni egyet?

 

Koszzi elore is.

 

Mah, nu vreau sa fiu rautacios, da ce faceti voi aici se numeste lkipsa de respect.

Daca vroiai sa-i transmiti ceva lu Boti, puteai folosi P.M.-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, nu vreau sa fiu rautacios, da ce faceti voi aici se numeste lkipsa de respect.

Daca vroiai sa-i transmiti ceva lu Boti, puteai folosi P.M.-ul.

 

:burnout: Macar sa-ntzelegem si noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hurt: Macar sa-ntzelegem si noi...

 

Dapp, asa este. Agree too, pentru cereri personale este acolo pm-ul. On topic: lucram cu viteza maxima la revista, sper ca in maxim 2-3 saptamani va fi pe piata nr. 2. Mai fain, mai old school, mai divers. O sa vedeti. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hurry up ... abia astept s-o iau de pe taraba ... zilele trecute am citit No. 1 si abia astept pe cel de-al doilea ... spor la treaba si asfalt uscat ... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Ok. Nr. urmator o sa apare foarte-foarte curand. Am avut MARI probleme, dar am rezolvat 99%. Site-ul asta nu mai exista, avem site nou: www.chop.ro . Deocamdata under construction, dar merita vazut. Intre timp am organizat reteaua proprie de distributie in toata tara, deci problemele binecunoscute au disparut. Numerele urmatoare vor fi mult mai elegante, fara a schimba ceva in continut si conceptie. Classic, no plastic. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Nr. urmator o sa apare foarte-foarte curand. Am avut MARI probleme, dar am rezolvat 99%. Site-ul asta nu mai exista, avem site nou: www.chop.ro . Deocamdata under construction, dar merita vazut. Intre timp am organizat reteaua proprie de distributie in toata tara, deci problemele binecunoscute au disparut. Numerele urmatoare vor fi mult mai elegante, fara a schimba ceva in continut si conceptie. Classic, no plastic. :friends:

Multumim de info,am intrat pe site dar multe nu prea am vazut, dar nu conteaza am inteles ca inca e sub constructie!Apropo de exemplu eu in HR pot sa gasesc la vreun chiosc revista sau cum ma pot face abonat? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa gasiti lista distribuitorilor nostri si pe site, si pe paginile revistei. :friends:

multumesc de info! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Nr. urmator o sa apare foarte-foarte curand. Am avut MARI probleme, dar am rezolvat 99%. Site-ul asta nu mai exista, avem site nou: www.chop.ro . Deocamdata under construction, dar merita vazut. Intre timp am organizat reteaua proprie de distributie in toata tara, deci problemele binecunoscute au disparut. Numerele urmatoare vor fi mult mai elegante, fara a schimba ceva in continut si conceptie. Classic, no plastic. :bigstar:

asteptam cu nerabdare finalizarea site-ului :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa intru si eu in posesia revistei. Thanks Skinny !

Asteptam numarul 2 ! :bigstar:

Vrem detalii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mai facut curios!!!!!!!!!!!! :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 29 Jan 2008 21:41 -------------

Am reusit sa intru si eu in posesia revistei. Thanks Skinny !

Asteptam numarul 2 ! :bigstar:

Vrem detalii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mai facut curios!!!!!!!!!!!! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...