Sari la conținut

Accident Destul De Grav La Galati 06.04.2007


Tyby
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 230
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Galati,Azuga,Sibiu.......

Trei tineri plecati DINCOLO in doar trei zile.

DOAMNE ce se intampla in primavara asta?

DUMNEZEU SA-I ODIHNEASCA IN PACE ACOLO SUS LINGA EL......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Galati,Azuga,Sibiu.......

Trei tineri plecati DINCOLO in doar trei zile.

DOAMNE ce se intampla in primavara asta?

DUMNEZEU SA-I ODIHNEASCA IN PACE ACOLO SUS LINGA EL......

 

A fost dureros tare astazi. R.I.P. sa-i fie tarana usoara :blink: :ok: :lol: iar pt dementul care a provocat tragedia multa :ok: :cheers: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat, pacat...Inca o data R.I.P. :ok: :cheers: :crack: :crack:

 

Si nu o sa fie singurul accident grav care se va intampla daca nu se ia atitudine.Croncanitoarea aia trebuie sa plateasca, nu poate sa scape asa de usor, i se da cu suspendare???

A omorat un copil, era nevinovat si atatea lucruri de vazut...Se vede ca traim in Romania, probabil ca nu se va face nici in acest caz nimic si o sa mai fie si alte cazuri si uite asa o sa mai moara si altii din cauza unor idioti care au bani si cred ca isi pot permite totul... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.livevideo.com/video/landing/e73...er.aspx.....ptr Filip si baieti din Azuga ,Sibiu. Dumnezeu sa-i ierte...http://www.livevideo.com/video/landing/e737d6a3377a4c66a864957b8e39be3e/requiem-for-a-biker.aspx Editat de ady2inkubus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai am un filmulet de 21 mb dar nu pot sa il bag aci

nu stiu de ce

sunt toate motoarele turate in drum spre cimitir............zic eu cam 60

 

http://www.livevideo.com/video/landing/e73...er.aspx.....ptr Filip si baieti din Azuga ,Sibiu. Dumnezeu sa-i ierte...

nu merge asta nu stiu de ce(cel putin mie nu imi merge)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi bunul nostru prieten Filip nea parasit din randurile pamantesti pt a se alatura in ceruri ingerilor, dc neai parasit Filip, unde esti tu doamne, vino si vezi a ta mama cum sufera din cauza plecarii tai, vino inapoi... o sa te pastram mereu in sufletele noastra filip. Condoleante tuturor in special parintilor..RIP Filip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok:

 

Din pacate, pe langa faptul ca am aflat tarziu, am fost plecat din localitate si nu am putut ajunge la inmormantare .. imi pare nespus de rau.

 

Condoleante familiei ... moment nu imi vin alte cuvinte in minte .. oricum ar fi inutile ... :cheers: .. aveti grija de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E trist... dar in fiecare zi copii mor in chinuri groaznice, de foame sau boli ingrozitoare. In fiecare zi sufera din bataile parintilor si rautatea oamenilor. Si totusi nimeni nu le duce dorul sau le pune poze pe stalpi. Da, imi pare rau pentru ca il stiam, statea cu mine in cartier. Imi pare rau ca inca un copil a plecat din lumea aceasta, victima a motociclismului. Dar nu credeti ca exagerati putin? Poti arata ca iti pasa si altfel..Spre exemplu pastrand amintirea lui in adancul sufletlui...Dar nu lipind o bucata de hartie pe stalp...Nu-mi luati atitudinea in nume de rau, stiu ce inseamna sa suferi in urma pierderii cuiva drag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: :cheers: Ca de obicei,Dumnezeu pedepseste pe cei nevinovati....A fost cel mai bun prieten al meu...Copilarim impreuna de la 6 ani......Tocmai ce vorbisem cu el.........a zis ca isi doreste o yamaha r6 si ca va merge numai pe pista..........Mai e ceva de facut? Cu totii am avut ceva de invatat din aceasta experianta.....dar dc tocmai filip... :crack: R.I.P :crack:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catre atreja:

 

cred ca numarul moto de la avatar ti se potriveste. probabil ca nu iti pasa. in fine ce a fost a fost nu mai conteaza. toata lumea il stia pe filip si nu a venit nimeni obligat si nimeni nu a fost obligat sa faca nimic. fiecare a facut ce a vrut insa am mai auzit comentarii si pe la faleza ca a fost circ. oricum nu se mai intoarce.

 

ar trebui sa ni-l amintim pe "Pilif" fiind vesel. nu era un baiat trist si nu cred ca ar fi bucuros sa ne vada in starea asta. va ramane in amintirea noastra vesnic cu tot respectul si simpatia pt un baiat care nu a derajat pe nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catre atreja:

 

cred ca numarul moto de la avatar ti se potriveste. probabil ca nu iti pasa. in fine ce a fost a fost nu mai conteaza. toata lumea il stia pe filip si nu a venit nimeni obligat si nimeni nu a fost obligat sa faca nimic. fiecare a facut ce a vrut insa am mai auzit comentarii si pe la faleza ca a fost circ. oricum nu se mai intoarce.

 

ar trebui sa ni-l amintim pe "Pilif" fiind vesel. nu era un baiat trist si nu cred ca ar fi bucuros sa ne vada in starea asta. va ramane in amintirea noastra vesnic cu tot respectul si simpatia pt un baiat care nu a derajat pe nimeni.

 

Am specificat sa nu-mi luati in nume de rau..ma repet imi pare extrem de rau pentru ceea ce s-a intamplat. Dar important e sa-l apreciezi in sufletul tau. Acolo simti cu adevarat. Te rog nu ma jigni. Nu am nimic cu nimeni si cu nimic si nu am spus nimic de rau nimanui. Te inteleg ca esti asa suparat. Cine n-ar fi? Dar nu crezi ca cineva acolo sus ar prefera sa nu ne certam intre noi..ci sa ne multumim cu ce si cine avem langa noi? Nu m-am legat de el, nu am avut nimic cu el, dinpotriva parea un baiat de treaba(nu ma pronunt fiind in necunostinta de cauza). Te rog inca o data citeste ceea ce-am scris cu atentie. Si imi cer scuze daca am scris ceva care te-a deranjat. Am scris ceea ce-am simtitsi am vazut. Toate bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da dar nu era momentul. ca nu a fost nimic regizat. fiecare a facut dupa cum l-a duc capu cu mici exceptii. asa ca totul a fost asa cum a simtit lumea. daca tu nu considerai ca merita e problema ta. dar e prea cald ca sa judeci ce a fost azi la inmormantare.

scuze daca te-am deranjat, poate am exagerat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca il bateti pe ala pana ii rupeti capu...ce rezolvati ??? se intoarce filip ??? nu cred....nu are rost...asta e...RIP :ok: :cheers: :crack:

 

nu, dar e o lege simpla, dupa fapta si rasplata... daca nimeni nu ar fi pedepsit pentru greseli, ce ar fi?\

 

 

 

propun baietilor din Galati sa-l prinda, sa-l lege bine de o motocicleta si sa intre cu BMW-ul lui in el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Belbody cu razbunarea nu veti rezolva nimic. Din contra vor aparea toate astea la stiri si atunci se va crea o prapastie de netrecut intre conservari cum ne spuneti voi noua soferilor si voi, motociclistii. :cheers:

 

R.I.P.

 

P.S. De fiecare data cand ma apuca boala sa imi cumpar motocicleta ma uit pe aici pe forum (la accidente mai exact) si imi trece... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...