Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut! am si eu nevoie de cele doua burdufuri de lant ptr voshod 3M-02 si eventual si de burdufurile de telescoape fata daca sunt in stare buna; nu vreau noi si daca sunt originale si mai bine!

 

multumesc! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Are cineva si pentru mine, sau stiti unde as gasi:

-o aripa spate clasica, rotunjita, pentru ETZ? a mea e dreapta si cu colturi.

-un maner pentru pasageri unde as putea gasi?

-o oglinda rotunda de dreapta, daca sunteti buni :D

 

si niste preturi daca are cineva dintre voi, domnilor.

 

Numai bine! :)

Salut.Daca reusesc si poze,sper sa-ti placa este cadou o tin prin beci si nu am nevoie de ea,este de la fostul motor ij sper sa se potriveasca la tine.Nr de telefon 0744882999 ulysse.Numai bine. ;)

post-50186-1266754352_thumb.jpg

post-50186-1266754404_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva un ambielaj de hoinar?? sau daca aveti un motor incomplet sau defect de hoinar? astept raspunsuri si preturi , multumesc

Mesaj completat

are cineva un ambielaj de hoinar?? sau daca aveti un motor incomplet sau defect de hoinar? astept raspunsuri si preturi , multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Mai baieti din toata tara romaneasca, are careva si pentru mine un scaun de atas pentru NIPRA in stare onorabila? Avand in vedere ca de anul acesta m-am hotarat sa trec si eu in categoria 3 roti, am reusit sa restaurez un atas, dar imi lipseste scaunul... As renunta la el, insa nu ma lasa ala micu', de abia asteapta sa se dea cu atasu'...

Multumesc anticipat! Numai bine !

Vlad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thvlad, nu vei gasi scaun de atas, iti stau la dispozitie cu masuratori daca doresti. Il pui pe Pedro (pedros) sa faca lemnaraia eventual arcuri dracii la restauratorii de paturi si darian tapiteria.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sfaturi Alecule si Mihai. Speram sa gasesc vreun scaun "de gata" fiindca stau tare rau cu timpul, dar daca nu primesc nici un semn pe forum in 2-3 zile, voi purcede sa-mi manufacturez unul cu sprijinul lui Darian si Pedros.

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sfaturi Alecule si Mihai. Speram sa gasesc vreun scaun "de gata" fiindca stau tare rau cu timpul, dar daca nu primesc nici un semn pe forum in 2-3 zile, voi purcede sa-mi manufacturez unul cu sprijinul lui Darian si Pedros.

Numai bine !

 

Am avut tot felul de scaune la atas. Toate aveau dezavantajul ca atunci cind ploua se umezesc si tin rece cind te asezi pe ele. Acum am un scaun de tramvai din fibra de sticla si este perfect. Il pun numai cind am pasager si cu o pernuta sub fund isi face treaba. Ce spui ? Daca doresti poze, cind ma duc la garaj (curte).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

am si eu nevoie de:- un stut de alimentare(fuel petcock).robinetul care iese din rezervor

- un buson de alimentare cu tot cu gat(sau cum draq se cheama)

 

 

sau...un rezervor paradit de la care sa pot sa iau cele 2 chestii mentionate mai sus.

 

bafta maxima

 

 

 

multumiri anticipate,

dkid

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

am si eu nevoie de:- un stut de alimentare(fuel petcock).robinetul care iese din rezervor

- un buson de alimentare cu tot cu gat(sau cum draq se cheama)

 

 

sau...un rezervor paradit de la care sa pot sa iau cele 2 chestii mentionate mai sus.

 

bafta maxima

 

 

 

multumiri anticipate,

dkid

Un rezervor da Jawa 350 cu buson si robinet este bun?

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva o toba de comunista ? Nu conteaza modelul, am nevoie de tiava sa fac o alta toba. Nu ma intereseaza cotul.

Sau o tiava de 50 cm si diametru de 10cm unde as putea gasi ?

Am 2 tobe in stare bunicica ( pot pune foto) de Jawa 350cc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva o toba de comunista ? Nu conteaza modelul, am nevoie de tiava sa fac o alta toba. Nu ma intereseaza cotul.

Sau o tiava de 50 cm si diametru de 10cm unde as putea gasi ?

 

Salut,am eu o teava din inox de700 mm L ,70 mm diametru si 2mm in carne,ma costat 52 euro 2m. Daca mai ai nevoie spune-mi.Numa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu unul cu buson si robinet de voshod...

 

imi fac un rezervor custom de la ZERO,

deci ORICE rezervor este bun avand in vedere ca nu am nevoie decat de cele 2 piese.acum...pretul cerut va fi cel care decide pe al cui il aleg:)

asa ca ,va rog sa imi spuneti cat ma costa "jucariile" :o

 

 

bafta maxima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi fac un rezervor custom de la ZERO,

deci ORICE rezervor este bun avand in vedere ca nu am nevoie decat de cele 2 piese.acum...pretul cerut va fi cel care decide pe al cui il aleg:)

asa ca ,va rog sa imi spuneti cat ma costa "jucariile" :o

 

 

bafta maxima

30 Ron + transportul

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

am si eu nevoie de:- un stut de alimentare(fuel petcock).robinetul care iese din rezervor

- un buson de alimentare cu tot cu gat(sau cum draq se cheama)

 

 

sau...un rezervor paradit de la care sa pot sa iau cele 2 chestii mentionate mai sus.

 

bafta maxima

 

 

 

multumiri anticipate,

dkid

rezervor voshod 3m canea si buson bune pret 20ron +transport

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 tobe in stare bunicica ( pot pune foto) de Jawa 350cc

 

Nu aveam nevoie de 2 tobe bune, nici de o toba buna in stare buna, oricum o stric/modific. Doar daca ai vinde o toba.

 

Salut,am eu o teava din inox de700 mm L ,70 mm diametru si 2mm in carne,ma costat 52 euro 2m. Daca mai ai nevoie spune-mi.Numa bine.

 

Imi pare rau, dar nu se merita, la cat ma costa + sudat si altele ajung aproape cat o toba noua... Acolo trebuie lucrat foarte atent sa nu stric tiava, e pacat de ea :o

 

Nu cer o toba in stare buna, poate sa fie ruginita vai de ea, sa nu fie sparta. Si poate sa fie fara site sau toba finala mica.

Numai tiava aia mare... de restul ma ocup eu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...