Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

Si m-ar interesa si o roata spate in stare buna daca se poate.A mea cand am primit-o era sudata in 2 puncte si cand merg cu motorul tot merge in stanga si dreapta si pe la 50-60 km/h devine foarte instabila.Multumesc.Astept raspuns !

am eu o roata de mobra hoinar parca de spate cu cau ciuc bunicelsi camera

la 50 cu tot cu transport

este poza cu ea in topicul cu piese de mobra hoinar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si m-ar interesa si o roata spate in stare buna daca se poate.A mea cand am primit-o era sudata in 2 puncte si cand merg cu motorul tot merge in stanga si dreapta si pe la 50-60 km/h devine foarte instabila.Multumesc.Astept raspuns !

 

Rotile fata - spate sunt identice, sunt interschimbabile, roata din fata merge pusa pe spate iar cea de spate merge pusa pe fata . se da capacul de pe stanga jos , si acolo se pune cuplajul elastic cu pinionul si gata . Asa ca nu conteaza ca-i de fata sau de spate .

Editat de Hoinarul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca are careva in plus pe acasa si vrea sa doneze o baterie de 12v ~7Ah mi-ar fi de mare ajutor. Este ultimul lucru care-i mai trebuie niprei mele pentru a vedea asfaltul sezonul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Sunt interesat de urmatoarele fiare:

 

Mobra:

 

fata completa (furca, juguri, far, aripa, roata etc.)

camera/cauciuc - x2

capace cutii laterale

o sa intr-o stare acceptabila

 

Minsk:

aripa fata

bord, far

 

 

Multumesc,

Teo, 0722.307.569

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care are si cat m-ar costa o comanda de acceleratie indiferent de moto de provenienta. vreau s-o adaptez la un motor de barca. poate fi de mobra sau ij, ceva ieftin caut asa ca nu conteaza asa mult satarea comenzilor electrice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care are si cat m-ar costa o comanda de acceleratie indiferent de moto de provenienta. vreau s-o adaptez la un motor de barca. poate fi de mobra sau ij, ceva ieftin caut asa ca nu conteaza asa mult satarea comenzilor electrice.

Cred ca am eu asa ceva...sa caut prin fiare si te anunt pe PM daca o gasesc ti-o fac cadou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa schimb contactele si gripurile de pe ghidon de pe ural cu ceva mai bun, poate de pe ceva japoneza.

Ghidonul are 25mm grosime

 

Multzam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar furca fata de MZ 250 din 1961 cu jug, bucsi aferente, contra-aripa... si tot ce tine de furca. Pentru oferte apelati, va rog, la nr. de telefon 0741061615 sau 0763665287 (Vali). :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit prieteni.As vrea sa va intreb daca aveti un set de motoreta Carpati in stare ok, in special segmentii, o platina si un ceas de kilometraj fiind ca farului meu lipseste :( de-asemenea orice piesa caut chiar si tablaraiele cadrului fiind ca nici acelea nu sunt toate.

 

Toate cele bune tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor !

vreau sa incep un proiect : Snow Bike !

daca aveti piese de bicicleta / motoare astept pm, pentru bucuresti ma deplasez eu oriunde doriti.

lucrez cu 2 prieteni si avem garaj cu tot ce trebuie ca service auto :))

momentan am un cadru de bmx, ghidon bmx, motor electric scuter ( pt.bike cu senile caut si motor de 49 , ar fi perfect ) ... accept orice fiare de care vreti sa scapati, daca aveti ceva complet cu tot cu acte pana in 10 mil ( comunista , orice ) . As vrea sa facem chiar mai multe bucati :D e distractie maxima pe zapada ... astept pm.

am aparat de sablat daca vreti va fac si ce piese doriti :D va doresc o zi frumoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...