Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

am buton pt claxonul tau.daca te mai intereseaza sa montezi unul original.contra cost.imi dai husa aia a ta neagra de pe atas.ce zici.tot pastrez sticla de UNICUM sa o bem noi tri cu berchez radu. ce zici?

 

ma declac situat in ceata.nu mai inteleg.e harcia-parcea cultura mea de dnepr.sunt dneprist praospat.deci vreau modelul asta de capac culbutor.indiferent ce model.

nu are nimeni capac ca asta.unul imi trebuie.doar unul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Caut aripă spate de MZ ETZ pentru un prieten. PM sau bip, numărul e la profil.

Toate bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Am nevoie de un ghidon de Jawa 350,o maneta de frana,un cablu acceleratie.

Multumesc

 

Salut. Vad ca esti din Buc. Daca te ajuta un ghidon de nipru (24), al meu e la Ovidiu (Cicloburu). Ia legatura cu el si daca iti face folosinta ia-l.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cineva din Bucuresti cu piese se Simson Sport de vanzare? O sa-mi trebuie una-alta.

Deja caut piulite cu care e strans ansamblu de culbutori pe prezoane, arc de la cricul central, arc de la pedala frana spate (daca are asa ceva...), contacte de stop de frana, o toba, cheie contact si placuta/ornament care vine peste contact, sticla de la bec rosu sau verde pe far, ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Feri, @comunistul mi-o trimite pe a lui, cu tine o să vorbesc la telefon după ce o primesc. Mulțam de ofertă!

Toate bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Caut 2 buc tije ce merg de la culbutori la tacheti pentru Simson sport. Astept oferte , preferabil cit mai aproape de bucuresti . Multumesc 0740376555

 

....si mi-ar mai trebui si un surb de prindere a rotorului , se pare ca ar fi M 7 si nu am gasit deloc printre fiarele mele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat de lung iti trebuie ca am eu de m7 de la alte fiare :cheers:

Cred ca vreo 7 - 8 cm dar se pare ca trebe cu filet pe stinga din cite am inteles la cineva .Asa ca trebe sa gasesc unu original . Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

surub de m7 am gasit io ..mai demult pentru un arbore(in cap)la piese de dacie suruburi care prind ceva scaune ...dar era pi dreapta nu stanga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

surub de m7 am gasit io ..mai demult pentru un arbore(in cap)la piese de dacie suruburi care prind ceva scaune ...dar era pi dreapta nu stanga.

Am gasit si io de 7 de la cutia de viteze de Dacie dar la fel pe dreapta , oricum multumesc. Am sa vad daca gasesc original la cineva si daca nu o sa caut sa il fac la vreun strungar in zona . :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...