Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

Vizitator VULPOIU

Caut sertăraÂş complet frînă hidraulică. Sunt destul de comune. Eventual din dezmembrarea unui scuter.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut! Daca iti este de folos asta, da-mi un semn pe PM sau la tel.0722.702.892. Este din sticla, putin ciobit pe margine. Numai bine! Vlad

salut Vlad.

sticla a ajuns cu bine in cluj.am sa ma revansez,asa cum am stabilit.sa ne vedem cu bine. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am adaptat un magnetou de ceva rusesc pe MZ-ul de "cross" dar nu dă scânteie ca lumea. Știți pe careva care magnetizează rotoare de magnetou?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am un amic ce are nevoie de suportul manetei de frana si acceleratiei de vine prins pe ghidon! pentru mobra lui! astep raspuns! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am nevoie de cablu de vitezometru si de camsa pentru un hoinar daca are cineva rog sa ma anunte si eventual bec pt far pe doua faze pe 6 volti si pt stop daca are cineva astept mesaj pe privat multumesc anticipat 0728802443

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut robinet de ghidon de ifa bk 350 sau daca nu se gaseste de ifa macar unu de simson

se face plata in bani sau piese de schimb de mz es 250si alte cateva de simson sport

mai caut si 2 cercuri de roata spate de mz 125 rt pe 19 de aluminiu sau una de metal

tel 0721437628 sau pe privat

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut. Cumpar ornamentele nichelate care vin pe lateralele farului la MZ 175 es. din 1959. tel. 0755018076

 

Ornamentele (Zierleiste am Scheinwerfergehäuse ES250-0, ES250-1) sunt din aluminiu.Eu am cumpărat de aici.

http://www.ost2rad.de/MZ-Oldtimerteile/Rahmenteile-Schloesser-Armaturen/Zierleiste-am-Scheinwerfergehaeuse-ES250-0--ES250-1.html

și arată așa:

 

Editat de petcudan55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are o oglinda de dreapta metalica de comunista rotunda sau ovala care se prinde pe comanda de ambreiaj?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are o oglinda de dreapta metalica de comunista rotunda sau ovala care se prinde pe comanda de ambreiaj?

Comanda de ambreiaj e în stânga Âşi atunci îți trebuie oglinda de stânga. Dacă vrei oglinda de dreapta, atunci o pui pe comanda de frână, dacă nu cumva ai mutat ambreiajul pe dreapta Âşi frâna în stânga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut robinet de ghidon de ifa bk 350 sau daca nu se gaseste de ifa macar unu de simson

se face plata in bani sau piese de schimb de mz es 250si alte cateva de simson sport

mai caut si 2 cercuri de roata spate de mz 125 rt pe 19 de aluminiu sau una de metal

tel 0721437628 sau pe privat

multumesc

inca mai caut aceste piese

mai adaug ceva in aceasta lista, poate gasesc la voi sau stie cineva pe undeva o toba ca cea din poza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Louis Motorrad.

asa e, la 40 euro, dar tinand cont ca nu este noua cea pe care o am, caut si eu una pe aici, poate or avea si altii si nu le face trebuinta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am un amic ce are nevoie de suportul manetei de frana si acceleratiei de vine prins pe ghidon! pentru mobra lui! astep raspuns! :cheers:

haida-ti ma nicunul? inainte luau drumu rematului... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ar interesa si pe mine ceva comenzi de hoinar daca se poate...Astept raspuns :cheers:

 

Si m-ar interesa si o roata spate in stare buna daca se poate.A mea cand am primit-o era sudata in 2 puncte si cand merg cu motorul tot merge in stanga si dreapta si pe la 50-60 km/h devine foarte instabila.Multumesc.Astept raspuns !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...