Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

 

cumpar amortizoare fata pt. minsk.

Cauta pe olx. Ai sanse sa gasesti. Eu gasisem la cineva din Alba daca nu ma insel la preturi decente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai Roberto,calul de dar nu se cauta in gura,dar nu-mi amintesc sa fi amintit ca le vreau moca,chiar mocangiul forumului n-am ajuns. spune-mi te rog ce-ti pot oferi si eu la schimb,cu ce te pot servi,pentru ca le vreau.Pistoanele,ca cilindrii nu prea am ce face cu ei,desi parca vad ca m-oi vaita candva ca am renuntat la ei.

asadar,spune-mi cum facem sa fie bine,sa nu-ti para rau dupa pistoane si sa-mi sara siguranta de la bolt prin motor .. :grinbandit:

(discutam pe pm ..?)

 

:cheers:

deci refuzi cadoul meu.mi-ai distrus toata buna dispozitia pe ziua de azi.facem in felul urmator.uimeste-ma cu ceva ,ce sa imi dai in schimb atunci.dar m-am gandit zilele astea.totusi ar trebui sa alezez un cilindru care-i pe cota 1,la cota 3,ca sa potrivesc pistonul ala mai curat.sa am eu asa un chit de cilinru/piston.cine stie...poate am sa cumpar intr-o zi inca un Ij,ca deja ma manca in palma sa reconditionez ceva comunista.toate astea,doar daca ti mai drag pistonul ala mai afumat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gaspar are gura de admisie pentru Planeta 5 din material plastic ( piesa after-market, noua ). Lui @vene ii trebuie de Planeta 5 ( piesa din aluminiu ).

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Caut alternator pt ural 650 sau nipru si-i schimb pinionul. Sau rotoru bun. 12 volti. Sa-l pot pune pe motor si sa faca treaba buna. Multam mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Caut alternator pt ural 650 sau nipru si-i schimb pinionul. Sau rotoru bun. 12 volti. Sa-l pot pune pe motor si sa faca treaba buna. Multam mult.

 

Gaspar, 150 lei sh.

 

Are si nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are numaru de telefon pe aici pe forum e neschimbat de ani de zile.

 

Danke ursule. sunat, ma rezolva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Sunt interesat de o pereche de sei tip ''ureche de elefant'' pentru Dnepr sau Ural,fata-spate, tobe cu tot cu coturi stanga-dreapta, ceva stopuri si semnal pt atas

Cu bani sau la schimb cu alte fiare rusesti. Multumesc!

» Post actualizat in 19 May 2015 07:10

Sau set de tobe pt atas ( toba stanga+ toba tip ''plamân''pt cilindrul dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Sunt interesat de o pereche de sei tip ''ureche de elefant'' pentru Dnepr sau Ural,fata-spate, tobe cu tot cu coturi stanga-dreapta, ceva stopuri si semnal pt atas

Cu bani sau la schimb cu alte fiare rusesti. Multumesc!

» Post actualizat in 19 May 2015 07:10

Sau set de tobe pt atas ( toba stanga+ toba tip ''plamân''pt cilindrul dreapta.

 

Ai PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Caut pentru o jawa de 175 filtrul aer complet si acele doua ornamente de metal care acopera filtrul de aer si vin pe langa cutiile laterale.mi-ar mai trebui o aripa fata.

 

0756025539

Editat de iuliz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...