Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

Cumpăr pentru Simson Awo Touren: far complet sau carcasa, șeile pilot, pasager sau doar pilot, stator alternator cu releu. 0744596785


» Post actualizat in 06 Jan 2016 07:27

Bușon rezervor (eventual schimb) și embleme rezervor inscripționate Awo, protecții rezervor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vreau si eu un manual de mobra,daca mai are vreun coleg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut pentru Jawa 250 modelul 353 fluturii distantieri de reglaj lant pentru roata din spate si tampoanele de cauciuc ce vin asezate peste si sub jugul telescoapelor.

De la fostul meu Cz de 175 - 450 mi-au ramas acestea dar nu potrivesc pe jawa.Tampoanele sant prea stramte si nu le pot aseza normal iar fluturii distantieri iarasi nu potrivesc.Pot sa fac schimb daca cineva are asa ceva.

post-27109-0-63475900-1452255238_thumb.jpg

post-27109-0-02741500-1452255244_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ai tu acolo sint toate piese de CZ Sport...caut acasa in weekend si daca le am pentru babuta ta, facem un schimb fier pe fier! Scriu aici! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok Ivan, multumesc mult.Piesele din imaginile de mai sus sant originale de pe fostul meu cz meu 175 - 450.

Am gasit o singura pereche de intinzatoare care cred ca ti s-ar potrivi la capra, dar care arata jalnic, filete duse, strimbe... :rusinica:

Mi-e rusine sa-ti trimit asa ceva, o sa le repar si apoi mai vedem.

Cauciucurile alea tip tampon la mine sint inlocuite cu niste simeringuri (vezi in comert ca sigur gasesti simeringuri dimensiunea respectiva si le poti folosi la fix!). Imi pare tare rau ca nu te pot ajuta de data asta! :hug:

 

...

Te astept pe la mine si vedem cu ce te pot ajuta, fiare exista...alegi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ionut Ditu, cu toate ca sunt citeva pagini care nu se vad integral, tin sa te felicit pentru gestul tau de a impartasi manualul tau cu toti cei interesati, daca ar fi al meu la-s fotografia ceva mai bine si la-s posta la topicul mobra.

Sunt multi posesori de manuale care au impresia ca au o comoara in curte...

 

PS. si eu am postat manualele de Jupiter3 si Jupiter4 la topicul IJ...pentru toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ionut Ditu, cu toate ca sunt citeva pagini care nu se vad integral, tin sa te felicit pentru gestul tau de a impartasi manualul tau cu toti cei interesati, daca ar fi al meu la-s fotografia ceva mai bine si la-s posta la topicul mobra.

Sunt multi posesori de manuale care au impresia ca au o comoara in curte...

 

PS. si eu am postat manualele de Jupiter3 si Jupiter4 la topicul IJ...pentru toti.

l-am fotografiat cu telefonul,dar o sa il scanez si sper sa se vada mai bine.sper sa nu incurce notitele bunicului meu legate de arvuna data la ciobani constand in vin si tuica,sume de bani imprumutate.manualul a fost al lui ,mobra a avut-o de noua .manualul are multi,multi ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...