Toată activitatea
- Ora trecută
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui xt600 în Cavaleruul Competitii Internationale
Din pacate, va ajunge la Yamaha. Trebuia sa ramana la Aprilia si putea ataca titlul. Bine, il poate ataca si anul asta, la cum arata clasamentul. Man, matematic ai dreptate.. totul este deschis, dar din pdvd al pilotului Bezzecchi, treaba nu sta bine. Omul a pierdut peste 100 de puncte in cateva etape... tot avantajul construit cu truda, in primele etape, este pierdut. Multe prostii, greseli, ghinion... si din pacate nu stie sa gestioneze presiunea unui asemenea campionat. Este un campionat foarte complicat. Nu cred ca il poate bate cineva pe JLo, la aroganta. Bine, era si alta clasa de pilot fata de RF. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
E cel mai peruculos când încep sa se rotească.A cazut exact ca Lorenzo aici la Assen pe o parte iar vibratorul l-a ridicat în aer și l-a intors. 190km/h În alta ordine de idei,cică Bagnaia a fugit înapoi aks în Italia ca ii naște mătura -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui danypop în Cavaleruul Competitii Internationale
Extrem de urata cazatura lui Bezz Cica va fi transferat la spital pentru investigații. Sper ca nu si-a rupt nimic dar la cum a fost proiectat... -
KTM 390 Adventure
topic a răspuns lui Cristian C. în ERUul Totul despre motocicletele de enduro touring & adventure
Ai poze mai sus cu motorul meu cu alt subiect, are montate acele protectii luate de pe motea. sunt foarte multumit de ele, foarte bune, fara probleme dupa 3 ani. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
Adevărul ca Ogura a progresat fantastic anul asta : avea probleme cu quali,nu mai are.Avea probleme cu starturile nu mai are. Eh,nu se știe eu zic ca e deschis încă totul,având în vedere ce moto are Bezzechi. Însă...a pocnit-o la Brno (și la propriu și la figurat),a pocnit-o și aici big time...deja se adună. 2 Gp uri unde era favorit și putea aduna 50 pcte...a adunat a big zero în timp ce adversarii - atat Memelu cat si JM,n-au stat degeaba. RF asta e chiar mai arogant decât Lorenzo,ceea ce deja f greu de făcut Bezzechi cică e bine în linii mari dar a fost dus la spital la Groningen pt verificări. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui xt600 în Cavaleruul Competitii Internationale
De remaarcat cursa lui AM -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui georgem în Cavaleruul Competitii Internationale
MM pierde un loc pentru că a ieșit din limitele pistei. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui xt600 în Cavaleruul Competitii Internationale
Ogura castigator de GP!!!!!!!!!! Superb piloteaza copilul asta! Omul cursei, fara nici o indoiala! Iar Trackhouse da din nou rusinica echipei de uzina. Ma tem ca Bezz a pierdut astazi campionatul.... MM iese pe plus, intr-o etapa declarata de el ca una de spurpavietuire. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
Interesanta cursa Ogura chiar merita o victorie,pacat de JM ca nu a putut reveni la RF dar bun rezultat și la Martin. Diggia rezultat f bun pt ca a greșit mult și la start și la depășirea la Marquez. Marcel a cazut în picioare - survival mode survival mode dar puncte solide. Pierzătorul cursei - Bezzechi.Si big time. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
A avut efect!!!!! Oguraaaaa!!!!! -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
LLP Aaa da pt ca amândoi au scurtcircuitat șicana dar Diggia nu a catadicsit sa piarda 1s. Diggia a greșit în primul rand pt ca a făcut un block-pass a la Marcel vs Rossi aici. Și după aia nici nu a pierdut timp. L-au penalizat finuț. -
Cu atat mai mult,du motocicleta la un service.
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Tin degetele incrucisate ptr Ogura, inclusiv (fara "e") cele de la picioare... -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
A forțat și Diggia rău acolo...ca nu s-a mai încadrat nici el. E cam vina lui Diggia acolo. Heh cred ca ia penalizare Diggia. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui georgem în Cavaleruul Competitii Internationale
S-ar putea să vedem prima victorie a lui Ogura. M-aș bucura pentru el. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
Nu știu dacă JM mai are guma sau nu... Cred ca MM o sa piardă la Diggia. Ce păcat de Acosta si Bagnaia... -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui georgem în Cavaleruul Competitii Internationale
A rămas comprimată suspensia spate acolo la Ogura. S-ar putea să vedem încă o dublă Trackhouse. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Cine i-a taiat gazul lui Ogura? Hai ca isi revine.... -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui georgem în Cavaleruul Competitii Internationale
Da, are soft pe spate. -
KTM 390 Adventure
topic a răspuns lui EarthFish în ERUul Totul despre motocicletele de enduro touring & adventure
Multumesc pentru info.O sa le comand si revin cu feedback -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
MM a ieșit brusc la joc ca l-a văzut pe JM ca forțează și se depărtează. A schimbat rapid strategia de conservare iar Bezzechi s-a luat după el și a greșit. Părerea mea e ca JM ii forțează pe toți sa reacționeze. Sa vedem cine greșește primul și cine termina gumele. MM e pe soft ??? Cele 3 Aprilia par detașate... Sper sa fie o batalie în 3 pt locul 1 ca la moto2 -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Ogura aduce putin cu Doctorul, start asa-si asa, mai mult asa decat asa, dar spre final croseteaza....si nu un ciorap... -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
De aia zic eu ca nu e challenger real la titlu - când apare presiunea,greșește. Cazatura a la Lorenzo pe Assen când si-a fracturat coloana.Nasol. Sa speram ca e ok. - Azi
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui B.B. în Cavaleruul Competitii Internationale
Bezzechi: Când ambiția iti depășește talentul... A vazut roșu in fata ochilor... -
Lup69 îl urmărește pe 10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Sa vedem si cursa mare, daca e in acelasi mod, gen cei mici, Assen-ul isi merita pe deplin renumele...
