Sari la conținut

Acident - Doua Persoane Decedate


Danny1000
 Share

Postări Recomandate

Daca stie cineva ceva despre un accident petrecut astazi (nu se stie nimic inca despere locul lui...s-a plecat de la Constanta spre Brasov...sora victimei nu poate da detalii momentan, doar ca cele doua persoane au decedat) este bine venit.

 

 

...scuze "c-ul" lipsa...

 

...am sunat la politia rutiera din Calarasi...luand la rand judetele in care urmau sa treaca...Intamplarea a facut ca pe net sa nu gasesc numarul de la politia Constanta. Primul telefon, al doilea judet vizat (Calarasi)...raspuns: doua persoane decedate in accident de motor...ei sunt. Detalii, nu am mai insistat, ei erau...Maine va fi ziua in care se va discuta despre ei. Pana maine , liniste...Stim doar ca sunt morti (singura remarca...trebuiau sa vina cu masina; doar asta ne trece prin cap). La ora asta trebuiau sa fie printre noi...o cabana la Bran, o bere si un bun venit al gazdei nostre de la Vama...un bun venit la munte. Cu sotul ei, plecat pe perioada verii pe vapor. Cealata parte a gastii, asteapta dimineata ca sa se intoarca la Bucuresti, noi ne-am intors de pe autostrada 1 in urma unui mesaj:...au murit amandoi in accident. Asta in urma unui telefon catre sora Mishei...pentru ca Ei aveau telefonul inchis...asta dupa 6-7 ore de la plecare.

 

R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu ma cunosteam cu Misha de 17 ani... pe Bogdan l-am cunoscut acum 10 ani cred... din cate am inteles le-a taiat un Aro fata si asta a fost tot! Au murit pe loc! Maine vor fi ingropati!

si cu atatea cuvinte, putine, incheiem viata a doi tineri care se iubeau atat de mult incat daca cineva i-ar fi intrebat cum vor sa moara ar fi ales fara ezitare: impreuna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:unsure:

am cunoscut-o pe Misha si cred ca l-am vazut si pe Bogdan o data... am stat de mai multe ori la casutele din Vama cu un grup de prieteni de'ai ei... nu imi vine sa cred... un suflet bun, a pastrat ceva din sufletul de copil... daca exista viata dupa moarte va fi primita cu bratele deschise...

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE CE I-AI ALES PE EI DOAMNE? Misha a murit pe loc iar Bogdan s-a tarat pana la ea, a luat-o in brate si a murit si el . Asa le-a facut poze politia. Sunt finii mei.

 

Ce se mai poate spune in plus?.....

 

:unsure: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accidentul a fost in comuna Dragos Voda, jud. Calarasi. Cei doi circulau regulamentar, un ARO a iesit de pe o ulita, nu a franat, nu s-a asigurat, desi avea STOP. Ce ar fi de invatat de aici, e simplu: pe doua roti nu ai prioritate, fii paranoic in trafic.

 

Condoleante familiilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE CE I-AI ALES PE EI DOAMNE? Misha a murit pe loc iar Bogdan s-a tarat pana la ea, a luat-o in brate si a murit si el . Asa le-a facut poze politia. Sunt finii mei.

 

...

 

 

Dumnezeu sa aibe grija de ei... macar acum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...