Sari la conținut

Bikes on Ice 2010


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

Clubul Road Patrol va invita la editia a 5-a a intalnirii moto de iarna Bikes on Ice si va sfatuim sa va pregatiti motoarele de "iernat": cauciucuri bune, incalzitoare de ghidon, echipament adecvat si mult entuziasm.

 

Data: 19 - 21 februarie 2010

Locatia: Cabanele Dorulet, Retezat, jud. Hunedoara.

 

Va asteptam!

:D

post-8130-1261904607_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa inceapa iuresul... :birthday: ;) :birthday: :D ,acest Revelion pentru foarte multi motociclisti numit Bikes On Ice si tot odata deschiderea de sezon (tot pentru unii )

Spor la organizare si sa de-a domnu zapada de la 1 metru in sus ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi utile coordonatele GPS

Iertati-mi ignoranta, dar eu habar nu am de cabanele Dorulet

 

Pe drumul dintre Otelu Rosu ( 45 31 00 N , 22 21 23 E) si Hateg (45 36 30 N, 22 56 55 E) o faci dreapta (dinspre Otelu) sau stanga (dinspre Hateg) pe drumul spre Clopotiva. Asta undeva pe la 45 31 29 N cu 22 48 14 E. Mergi pe drumul ala catre Raul mare si nu te poti rataci. Sunt semne peste tot. Din pacate undeva in clopotiva gps-ul mi-a picat si junghiul asta de motoretism nu ma lasa sa pun gps tracks. Dar te prinzi dumneata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anu asta incerc sa vin. mi-am facut rost de cauciuc pt spate si mai trebuie sa mi-l iau pe cel de fata si voi veni fara probleme. sper :drink:

 

Fara probleme, in caz ca`ti introduci in pantaloni termosul plin cu vin fiert.. :)

Oare ne vedem acolo la o :love: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MERITA SA VENITI !!!

Este o intrunire unica in Romania !

Pt cei care iubesc frigul , motoarele , curajosi , sariti de pe fix , etc , ........cam tre sa ai toate aptitudinile sa te sui pe motor , si sa vii la o intrunire moto pe zapada si gheata .

La unii le place acest gen de intrunire, la altii nu , totusi -------- NE VEDEM ACOLO !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anu asta incerc sa vin. mi-am facut rost de cauciuc pt spate si mai trebuie sa mi-l iau pe cel de fata si voi veni fara probleme. sper :)

Asa Cavalere te astept sa vii si vom merge impreuna, daca vrei. Vezi cum faci cu cauciucu fata si hai :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare asta sa fie anul in care-mi iau inima-n dinti pentru un drum ca asta?

daca pui si tu niste cauciucuri la mobra :)

 

Calare pe motoare

 

:love:

 

 

catre organizatori : de cand putem suna sa facem rezervare? :drink: anul asta avem un pasager in plus care cere conditii un pic speciale si cred ca treb sa sun din timp

 

mersi frumos :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru rezervari sunati la Radu - 0748946188

 

ATENTIE!

Persoanele care fac rezervari trebuie sa confirme rezervarea cu o saptamana inainte altfel se anuleaza.

Asta pentru a evita situatiile neplacute de a tine locuri pentru persoane care nu mai vin in timp ce alti doritori nu au loc de cazare.

 

Nu faceti rezervari pe forum, sunati.

 

NU UITATI!!! - la cabana NU ESTE SEMNAL VODAFONE, DOAR ORANGE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As merge si eu... dar numai daca mai pleaca cineva pe cal din Bucuresti.

Apropo... comuniste primiti?

Hai ca e frumusica

 

binenteles ca primim si comuniste..., orice motocicleta e binevenita..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru rezervari sunati la Radu - 0748946188

 

multam fain :love:

 

 

As merge si eu... dar numai daca mai pleaca cineva pe cal din Bucuresti.

Apropo... comuniste primiti?

Hai ca e frumusica

 

noi plecam calare din capitala. una bucata africa echipata cu atas si inca una bucata nipra cu atas...cel putin...daca sunt doritori de facut gasca sunt bineveniti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci incepe sa-mi placa , a inceput sa se anunte lumea buna !!!! :) Sa trecut la numaratoarea inversa ! :drink: :) :love: Sper sa ne intalnim ca si anul trecut la intersectia de la Simeria ( Antenuta , Razvan , Rokeru, ) si aici se mai pot adauga si domnu Adi Torpan cu trupa de la Mures si cine mai vrea sa vina !!!

Editat de calinmoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multam fain :love:

 

 

 

 

noi plecam calare din capitala. una bucata africa echipata cu atas si inca una bucata nipra cu atas...cel putin...daca sunt doritori de facut gasca sunt bineveniti

 

am un ij jupiter 4 fara atas... de venit vin.... acumaa... nu stiu daca voi avea si pasagera, dar mai este timp sa o conving pana atunci.

Oricum... i'll keep in touch.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi utile coordonatele GPS

Iertati-mi ignoranta, dar eu habar nu am de cabanele Dorulet

...las ca stiu eu unde este!...dar ma tem ca pt a 5-a oara voi fi iarasi doar eu din arad prezent acolo!.. :love:

...ca de obicei, eu voi fi prezent!...Emil, stii tu ce vreau :drink: ..un loc linga tine...posibil 2...daca apar modificari te anunt dar in principiu ramine echipajul cel dintotdeauna!.. :)

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...las ca stiu eu unde este!...dar ma tem ca pt a 5-a oara voi fi iarasi doar eu din arad prezent acolo!.. :love:

...ca de obicei, eu voi fi prezent!...Emil, stii tu ce vreau :D ..un loc linga tine...posibil 2...daca apar modificari te anunt dar in principiu ramine echipajul cel dintotdeauna!..

mah...deja me 'nervezi...numa tu, tu si tu... :drink: ...numa sanatos sa fiu si om fi 2... :)

caline, noi facem cumva si ne intalnim la deva, si om mere impreuna de acolo...da pan' atunci mai e mult... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...