ba, io sunt nascut la Comanesti, familia mea este din Moinesti. Am plecat de-acolo prin 95 parca cu destinatia Galati... apoi Braila...
am fost de curand la Moinesti, am trecut si prin Bacau... am neamuri si prieteni buni (singurii) dar nu sunt motociclisti...