Sari la conținut

Accident Mortal


nickradu2005
 Share

Postări Recomandate

Da atata nesimtire ca in romania nu cred ca exista....daca voi ati fi in situatia baiatului....daca ati fi avut motocicleta lui si varsta lui....nu ati fi facut la fel....98% din voi va spun io ca da. Problema e ca tot acuzati...ca ala e de vina ca e prost ca e nush cum...in loc sa-l sustineti pe cel care a ramas fara sa-i dati in cap da nu in romania trebuie sa se jigneasca oamenii. Parintii vostri cum s-ar simti daca i-ar spune cineva pe strada baiatu tau e un criminal ...poate ar trebui invatat ceva: cei cu scuterele sa dea macar un test innainte de a circula pe drumurile publice ca sunt multi care nu stiu nici ce e ala semn de prioritate sau prioritate de dreapta. Poate ar trebui sa va dati seama de asta...si sa nu mai jigniti mai bine faceti ceva invatati ceva din asta.

P.S. nu-l cunosc pe baiat sau pe vreunu din voi! Cu respect si sper sa nu ma intelegeti gresit!

Editat de Sindrom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 416
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

esti un idiot,ba baiatule.ai avut 18 ani ?a gresit ,a platit cu viata,(cuvant jignitor).

esti un idiot,ba baiatule.ai avut 18 ani ?a gresit ,a platit cu viata,(cuvant jignitor).

in parte ai dreptate.Esti nesimtit,dar esti si idiot.Bafta.Stai dracu acasa. :)

in parte ai dreptate.Esti nesimtit,dar esti si idiot.Bafta.Stai dracu acasa. :)

 

Asa, asa. Nu-mi fac griji, in cateva saptamani o sa citim si despre tine put....lica !!!

 

Bafta si multe labe triste iti doresc !!!! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da atata nesimtire ca in romania nu cred ca exista....daca voi ati fi in situatia baiatului....daca ati fi avut motocicleta lui si varsta lui....nu ati fi facut la fel....98% din voi va spun io ca da. Problema e ca tot acuzati...ca ala e de vina ca e prost ca e nush cum...in loc sa-l sustineti pe cel care a ramas fara sa-i dati in cap da nu in romania trebuie sa se jigneasca oamenii. Parintii vostri cum s-ar simti daca i-ar spune cineva pe strada baiatu tau e un criminal ...poate ar trebui invatat ceva: cei cu scuterele sa dea macar un test innainte de a circula pe drumurile publice ca sunt multi care nu stiu nici ce e ala semn de prioritate sau prioritate de dreapta. Poate ar trebui sa va dati seama de asta...si sa nu mai jigniti mai bine faceti ceva invatati ceva din asta.

P.S. nu-l cunosc pe baiat sau pe vreunu din voi! Cu respect si sper sa nu ma intelegeti gresit!

 

 

Vroiam sa iti scriu o replica, dar cred ca nu merita efortul! ... voi nu intelegeti nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru admini: sunteti niste imbecili? (a se observa retorica)

am inteles, nu vrea penix-ul vostru sa lase pozele, ok

dar sa nu pui un coment, un reply, un post in care sa zici BA RATATILOR, NU LE MAI CERETI CA NU VREA PENIX-ul NOSTRU SA LE PUNEM, ATI INTELES?

mi se pare monument de nesimtire. iar cine e nesimtit cu mine, primeste apelativul de imbecil.

no offence, nothing personal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scratch: bai oamenilor...decat sa mai stati sa va pierdeti viata pe un astfel de topic, ce a inceput bine si se termina ca un poponeata, mai bine va luati mobrele si va pimbati...sincer mai bine din juma de posturi nu isi au locul aici,ci la gunoi(numai idioti sado care stau toata ziua sa vada ce accident s-a mai petrecut si imediat"vreau poze vreau poze :)...sfatul meu:GET A LIFE si nu mai zic de cei care, din cate vad eu, nici nu s-au urcat vreodata pe un motor, dapai sa mai conduca -> fuckin' wannabe :) )...oricat a-ti duscuta ca toata lumea e inconstienta si ca ala e criminal si mai stiu eu ce alt ceva nu o sa ajute cu absolut nimic...in ziua de azi A-ul il iei mult prea usor si un motor la fel=> vor fi in continuare teribilisti, oameni care vor muri si toate cele...fiti mai fratilor realisti...in final RIP pentru cei ce ne-au parasit si insanatosire grabnica celui din spital, ca poate e o invatatura de minte...

 

ASFALT USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati scris 350 de posturi in 24 de ore, posturi in care v-ati certat ca chiorii.

Cine are ochi sa vada, cine nu, avem spatiu virtual pentru inca un milion de RIPuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da atata nesimtire ca in romania nu cred ca exista....daca voi ati fi in situatia baiatului....daca ati fi avut motocicleta lui si varsta lui....nu ati fi facut la fel....98% din voi va spun io ca da. Problema e ca tot acuzati...ca ala e de vina ca e prost ca e nush cum...in loc sa-l sustineti pe cel care a ramas fara sa-i dati in cap da nu in romania trebuie sa se jigneasca oamenii. Parintii vostri cum s-ar simti daca i-ar spune cineva pe strada baiatu tau e un criminal ...poate ar trebui invatat ceva: cei cu scuterele sa dea macar un test innainte de a circula pe drumurile publice ca sunt multi care nu stiu nici ce e ala semn de prioritate sau prioritate de dreapta. Poate ar trebui sa va dati seama de asta...si sa nu mai jigniti mai bine faceti ceva invatati ceva din asta.

P.S. nu-l cunosc pe baiat sau pe vreunu din voi! Cu respect si sper sa nu ma intelegeti gresit!

Se pare ca tu ai inteles totul gresit. Sau poate nu ai citit tot topicul si atunci nu ai inteles nimic. Daca citesti tot topicul, o sa vezi ca majoritatea celor care au postat nu prea au ce sa invete din isprava pe care a facut-o motociclistul pt ca deja stiam ca e gresit. Singurii care au ceva de invatat sunteti voi, cei mai tineri si nelinistiti, care incercati sa-i luati apararea motociclistului si sa dati vina pe pe scuterist. Si cu remarca ta ca "daca ati fi avut motocicleta lui si varsta lui....nu ati fi facut la fel....98% din voi va spun io ca da" tin sa-ti spun ca nu toti suntem sau am fost atat de teribilisti si de inconstienti la varsta aia. Si asta datorita faptului CA GANDIM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai documenteazate inainte de a face idiot ... ca te faci tu singur

 

Mai domnu cu proteza dentara !!!!

 

Eu am vb despre viteza reala, si nu cat arata ceasul pe un jeg de ninja, despre care se stie ca peste 200 la ora arata cu cel putin 15 km/h mai mult decat viteza reala !!! (nu strica sa te uiti la niste teste)

 

Asa ca multa bafta !! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da atata nesimtire ca in romania nu cred ca exista....daca voi ati fi in situatia baiatului....daca ati fi avut motocicleta lui si varsta lui....nu ati fi facut la fel....98% din voi va spun io ca da. Problema e ca tot acuzati...ca ala e de vina ca e prost ca e nush cum...in loc sa-l sustineti pe cel care a ramas fara sa-i dati in cap da nu in romania trebuie sa se jigneasca oamenii. Parintii vostri cum s-ar simti daca i-ar spune cineva pe strada baiatu tau e un criminal ...poate ar trebui invatat ceva: cei cu scuterele sa dea macar un test innainte de a circula pe drumurile publice ca sunt multi care nu stiu nici ce e ala semn de prioritate sau prioritate de dreapta. Poate ar trebui sa va dati seama de asta...si sa nu mai jigniti mai bine faceti ceva invatati ceva din asta.

P.S. nu-l cunosc pe baiat sau pe vreunu din voi! Cu respect si sper sa nu ma intelegeti gresit!

 

Din cate observi de cand ai postat mai toata lumea nu e de acord cu ceea ce afirmi.

Nu toti acuzam, incercam sa ridicam un semn de alarma, o atentionare a celor ce "INCA MAI POT ALEGE" , a celor care inca mai au acest lux.

Driver-ul Kawa-ului a ales sa goneasca, pasagerul sa se urce si fara casca. Au ales prost si a iesit ce a iesit. De ce sa nu incercam sa deschidem ochii celor care sa gandesc acum ce si cum sa isi cumpere, ce si cum sa mearga pe strazi samd....

Deasemenea driver-ul motorului a ales sa combine cei 18 ani ai lui, cu motor SS de 600, cu gazul in blana, pe stradute, cu prietenul lui in spate fara casca, cu o inconstienta specifica varstei, cu lipsa de experienta. Avand in vedere toate aceste considerente, tu cum l-ai numi, cum ai defini personajul si comportamentul lui ? ? ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE!!!

CONTINUT EXPLICIT!!!

http://youtube.com/watch?v=JvHlu9G1GUs

 

 

ADMIN EDIT: ATENTIE, filmul din acest link este facut imediat dupa accident si este needitat. Contine secvente brutale. Daca vom primi cereri in acest sens, vom elimina acest link. Politica forumului a fost (dintotdeauna) ca pozele si imaginile brutale (explicite) sa nu fie permise pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sindrom, iarta-ma ca iti spun, aberezi cu "sa fim alaturi de motorist" si "a gresit saracul"...

 

NU AVEA CE SA CAUTE PE STRADA CU 140km+.

 

Gandeste-te la fratii/copii/iubita in locul scuteristului decedat... si repeta pentru tine "sa fim alaturi" si "A gresit"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

filmuletul spune destule.Nu inteleg de ce continuati sa va certati/contraziceti.Faptul a fost consumat,urmarile se stiu foarte bine,in decret scrie clar in localitate 50 km/h.au murit nevinovati unii,dar nu sunt primi si nici ultimi.Eu zic sa-i lasam sa se odihneasca in pace si sa incetam comentariile de prisos.Ca avea 140km/h sau 180km/h ce mai conteaza doua veti sunt distruse(sa nu mai zic de familii)pot sa zic ca si a treia viata e distrusa....

 

inca o data R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ADMIN EDIT: ATENTIE, filmul din acest link este facut imediat dupa accident si este needitat. Contine secvente brutale. Daca vom primi cereri in acest sens, vom elimina acest link. Politica forumului a fost (dintotdeauna) ca pozele si imaginile brutale (explicite) sa nu fie permise pe forum.

Dar nu sunt pe forum, sunt pe alt domeniu, pe alt server, asa ca pe baza a ce eliminati link-ul? Facem un vot, sau la primele 4 cereri il radem?

Pls get serios once 4 all !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu pozele si filmuletzul, ati incercat la "educatie prin poze explicite". acolo sigur e responsabilitatea ta daca intri. Bun topicul daca chiar vreti sa trageti invataminte. cine are chef de fapte bune, sa dea un link la respectivul topic celui pe care-l considera "corijabil". Sigur personajul general "ION"* nu a intrat sa vada ce rezulta din impactul neprotejat cu asfaltul.

 

* fiinta mult prea cuuuuul sa se uite in gura la toti prostii care zic, si dau exemplu, ca o casca e bine de purtat chiar si la 40° la umbra si ca mai bine mori de cald decit de asfalt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am aflat si eu acu de incidentu cu titirisca si kawa,Dumnezeu sa-i ierte .

Eu nu vreau sa comentez incidentul si nici nu sunt in masura sa judec pe nimeni dar as vrea sa stiu unde pot vedea si eu filmuletu sau pozele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am aflat si eu acu de incidentu cu titirisca si kawa,Dumnezeu sa-i ierte .

Eu nu vreau sa comentez incidentul si nici nu sunt in masura sa judec pe nimeni dar as vrea sa stiu unde pot vedea si eu filmuletu sau pozele.

 

E sters deja filmu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am aflat si eu acu de incidentu cu titirisca si kawa,Dumnezeu sa-i ierte .

Eu nu vreau sa comentez incidentul si nici nu sunt in masura sa judec pe nimeni dar as vrea sa stiu unde pot vedea si eu filmuletu sau pozele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AVIZ CARDIACILOR!!!! CONTINUT EXPLICIT!!!!

 

http://www.msdesign.ro/soc/socant.html

 

ADMIN EDIT: ATENTIE, filmul din acest link este facut imediat dupa accident si este needitat. Contine secvente brutale. Daca vom primi cereri in acest sens, vom elimina acest link. Politica forumului a fost (dintotdeauna) ca pozele si imaginile brutale (explicite) sa nu fie permise pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai exista si pe alte siteuri filmuletul respectiv.oricum l-am vazut,mi-a deschis ochii larg si m-a pus pe ganduri,chiar cand sunt in pasul de a trece de la comunista la japoneza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca pozele ar trebuii sa ramana :) sa vada toti motoristii la ce pericole se expun daca merg fara echipamen si cu viteza asa mare :) mai ales prin localitate .... R.I.P :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...