Sari la conținut

Ij (izh)


Vizitator moto_comuniste
 Share

Postări Recomandate

se intuneca si nu am vrut sa folosesc blitzul dar nici de 4 nu's.ce nu se intelege in poze? stopurile sunt de ij'56 iar atasul e de ij (scrie pe el :laugh: ) copiat dupa stoye.

o sa mai fac cateva poze cand o sa-l mai prind prin parcare,dar tre sa stau la panda :laugh:

 

Eram sigur ca e replica de Stoye. Nu prea ai cum sa iti dai seam din poze, decat daca ....... suna a aluminiu la fata locului. Rusii au facut copii la atase reusite, dar de asemenea a fost cineva la Brasov care facea replici reusite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

se intuneca si nu am vrut sa folosesc blitzul dar nici de 4 nu's.ce nu se intelege in poze? stopurile sunt de ij'56 iar atasul e de ij (scrie pe el :laugh: ) copiat dupa stoye.

o sa mai fac cateva poze cand o sa-l mai prind prin parcare,dar tre sa stau la panda :laugh:

zici ca barca atasului e de ij ? :laugh: ranforsarea aia de pe centrul barcii e specifica simsonului.........in fine......matale stii mai bine ce ai in "curte"

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine etie un motor 350 T,de vanzare?Sa anunte aici.Se pare ca ,cu acest motor a fost echipat un ATV.ATV-istul,de altfel motociclist de al nostru ,are necazuri cu susnumitil motor.Cine-l poate ajuta sa o faca.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma primiti si pe mine....cu atas cu tot... :)

am si eu o simpla intrebare .la kat te-a ajuns reconditionarea lui? arata super .bafta

Mesaj completat

am si eu o simpla intrebare .la kat te-a ajuns reconditionarea lui? arata super .bafta

app am si eu unul

post-43697-1255028307_thumb.jpg

post-43697-1255028420_thumb.jpg

post-43697-1255028527_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o simpla intrebare .la kat te-a ajuns reconditionarea lui? arata super .bafta

Mesaj completat

 

app am si eu unul

 

 

 

pfoai ce adevarat e ij-ul.......asa ceva mi-ar place si mie (nereconditionat :) ) si nu l-as schimba numa intretinut cat sa mearga.....imi plac astea asa RAT..............da nah nu-i pt. toata lumea, tre sa fi putin tzaca sa umbli cu asa ceva zilnic :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omu' , probabil , e plecat prin tari straine si are motoarele in tara

 

 

Da man...dar 1.000de euroi ptr. 1mz si 1ij 56 cu atas?

Mai bine imi iau masina de banii astia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da man...dar 1.000de euroi ptr. 1mz si 1ij 56 cu atas?

Mai bine imi iau masina de banii astia!

eu , daca as avea banii , as da pe ele 1000 doar daca se aud la fel de bine pe cum arata. chiar daca cu 1000 iti cumperi tot 5 roti .... eu as prefera 2 vehicole in loc de 1 . :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu , daca as avea banii , as da pe ele 1000 doar daca se aud la fel de bine pe cum arata. chiar daca cu 1000 iti cumperi tot 5 roti .... eu as prefera 2 vehicole in loc de 1 . :P

:) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai mai cerut o data acelasi releu, zi macar la ce vine pus , sau ce vei face cu el ,caci releu de 25A pe la moto nu sint.

gata maestre,i-am dat de capat,ce cautam eu e de fapt e un releu de protectie dublu circuit folosit de obicei la lumini.Oricum multumesc la toata lumea care au vrut sa ma ajute!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde IJ Jupiter cu atas an '83, are nr noi, arata chiar bine, are probleme la motor [ii trebuie ambielaje - 130 lei]. O vand pentru ca de anul trecut nu m-am mai atins de ea. Sta afara si e pacat de ea pentru ca se rugineste. As vrea sa ajunga la un pasionat care sa aiba grija de ea. Pretul este de 400 lei. Pozele sunt facute anul trecut... in momentul de fata motorul este dat jos. Daca nu reusesc sa o vand intreaga se vinde pe bucati. Telefon: 0766582636. YM: ady_cseke

post-39712-1256279704_thumb.jpg

post-39712-1256279724_thumb.jpg

post-39712-1256279752_thumb.jpg

post-39712-1256279763_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde IJ Jupiter cu atas an '83, are nr noi, arata chiar bine, are probleme la motor [ii trebuie ambielaje - 130 lei]. O vand pentru ca de anul trecut nu m-am mai atins de ea. Sta afara si e pacat de ea pentru ca se rugineste. As vrea sa ajunga la un pasionat care sa aiba grija de ea. Pretul este de 400 lei. Pozele sunt facute anul trecut... in momentul de fata motorul este dat jos. Daca nu reusesc sa o vand intreaga se vinde pe bucati. Telefon: 0766582636. YM: ady_cseke

poze cu atas? atasul cat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...