Sari la conținut

PETRECERE DE MOTOCICLISTI


Axa cu Scame
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 295
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Count one more pt vineri. Stau la 2 blocuri mai incolo

Fester, este perfect! :lool: Dupa Etrusco, venim si dormim la tine B) Sau, intr-un scenariu mai nasol, daca vine politia iar si face scandal, mutam cheful la tine :what: Vreau sa vad un willie pe scari :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postez din nou, dar voiam sa adaug ca am pregatit si eu cateva CD-uri pt Etrusco. Sper sa va placa, sunt oarecum amestecate, ca gen. Metallica, Red Hot Chilli Peppers, Anouk, Leonard Cohen, ma rog, sunt multe.. Sper sa va placa B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa va placa Metallica, Red Hot Chilli Peppers, Anouk, Leonard Cohen

Bai rockistilor!!! Da' voi va credeti la voi acasa? vrea omu' sa mai asculte si un Ozon, ceva Andre, un pic de Mafia... voi ii dati inainte cu metallica si ac/dc -ul vostru.

Pai n-am inteles... ce.... e numai petrecerea voastra? Si pe urma petrecere cu/fara motoristi nu se poate exista fara Minodora si Adrian Minune!!

 

Parerea mea! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci io vreau MANELE:

 

Pt cine nu stie manele e o insula in HAWAII

 

If the island of Lanaâi had its wayâand the lore of the tiny oasis suggests it may haveâthan the Manele Bay Hotel has prospered because of a reluctance to accommodate any other enterprising purpose.

post-35-1096526504_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E perfect legal in romania sa omori manelari, dar este strict interzis sa folosesti momeala

my friend, scopul scuza mijloacele... legea nescrisa a .... evolutiei :what:

 

Am dat-o in SF-uri... am trecut de la petrecere la omorarea manelistilor si la ocupare de teritorii straine

B)

Editat de Hannibal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

otomane, ori in poza aia a ta nu e nici un hotel, ori manelistii au sosit dupa ce a plecat fotograful si nu au iesit in poza corturile/caii/mertanele...........

ori am eu ecranu' stricat

Pai hotelul e in patrimoniul romanesc acu B):D:D

Romanii mai iau un prosop, un sapun .. alea alea.

 

Manelarii: IA UITE CE CANDELABRU MISTO! SA TRAIASCA COPILASII DE NU AR ARATA BINE LA MINE IN CORT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fester, este perfect!  ;)  Dupa Etrusco, venim si dormim la tine  :laugh:  Sau, intr-un scenariu mai nasol, daca vine politia iar si face scandal, mutam cheful la tine  :laugh:  Vreau sa vad un willie pe scari  :lool:  :lol:

Si veniti sa-l caftiti si pe ala care imi ia locul de parcare! Hihi B) Daca ii taiati cuciucurile pun frigiderul la bataie :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si veniti sa-l caftiti si pe ala care imi ia locul de parcare! Hihi  B)  Daca ii taiati cuciucurile pun frigiderul la bataie  :laugh:

Pai frigidere avem si noi.... da' ceea ce e in el nu dai? :laugh:

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba cum ramane cu bruneta ?

Hai sa vedem.

1.Era o bruneta (satena?) - Andreea pe numele ei - care calarea o Kawa touring.

2.Mai era o bruneta - dar este pretena lui Hellrider - si la cei 2 metri ai lui nu te-as sfatui sa te interesezi nici macar de numele ei B)

3. Nu mai stiu brunete dar era vineri seara prezenta o papusa blonda (insotita din nefericire) si nu ne-a facut nimeni cunostiinta :what:

 

Problema e ca toate au aparut dupa ce ai plecat tu - deci nu de ele intrebai :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e libertatea fiecaruia sa plece dupa ce-a baut.

din pacate asta afecteaza imaginea tuturor.

nici mie nu-mi place da nu poti sa le ai pe toate dobrescule. ramane sa ne pui sa venim la costum si sa vorbim frumos, sa ajutam batranelele sa treaca strada si sa citim bannerele de pe site.

obositule. pensionarule.

 

Sorin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...