Sari la conținut

piese


daxy
 Share

Postări Recomandate

pai eu as avea cam tot de la motorul de jawa 350 model vechi de vanzare mai putin cilindrii , pistoane si segmentzi

si as vrea sa cumpar......  :D nimik... am tot ce imi trebuie  :yikes:

toate cele bune

Bravo tie!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Nu mai alea or scapat.Eu nu am scapat :) .Pe langa alea mai am si carenele din spate si O sa. Cine are nevoie de asa ceva sa zica.Le dau ieftin de tot.(discutam in bere!!! :lol: )

 

 

 

FZR .de cat? am nevoie de carena dreapta sub sa .. pentru un fzr 1000 din 91 :cheers: saua e simpla dfeci nu e din 2 buc ca la 600 uite un tel 0743.333.046

Editat de ogre73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sparte??? :lol: :) :D :D :crack:

 

 

Sa vezi ce o sa rada altii ( nu eu ) :eek: cand o sa ai nevoie de o bucata de carena si nu o gasesti cam asa cum ai facut tu mai sus :eek: Sunt persoane care poate chiar au nevoie de ele si asa sparte sa isi repare si ei cum pot motoretele

PS nu stiu cate carene ai reparat pana acum ........ :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

presupun ca nu sunt singurul care baga in perioada asta motorul la mici reparatii.Asa ca m-am gandit ca ar fi bine sa zicem ce avem de vanzare si ce ne trebe.Salut la toti :moron:

Mie-mi trebuie o caruta de piese pentru VN -ul meu de 750> :lol: Daca are cineva niste axe cu came sau patine, il rog sa ma anunte! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar:

 

 

 

de Szuki DR 600 Dakar:

 

 

 

-piston cu sau fara segmenti

 

-chiulasa cu totul sau:

 

-supape

 

-arcuri supape

 

-semeringuri supape

 

-culbutori

 

-ax cu came cu pinion

 

-lant ax cu came

 

-patine lant

 

-dop capac ax cu came

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza o bucasa(mai exact o articulatie sferica)...aceasta se gaseste la baza amortizoului central(shock) de Suzuki dr 250, 350 s/se si yamaha yz 125. O vreau in stare buna....cine ma poate ajuta?

Nu te mai stresa ,fa una cilindrica,exterior teflon ,cota-n cota;tin mai mult decat una originala. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...