Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

La ce ora ai plecat, la ce ora ai ajuns inapoi, cu ce viteza ai mers si cat de frig ti-a fost?

... ca m-as duce si eu weekendul asta. :)

9.30 plecat pe drumu vechi spre calarasi - ceata maxima 80 - 120 ca nu se vedea mai nimic. renuntat la ideea de trecut cu bacul din cauza cetii si facut stanga prin calarasi pana la autostrada - trecut pe pod. in dobrogea soare si frumos viteza 100 - 170, mai mult spre partea superioara. 1 si ceva in vama. stat nitel acolo, retur, haleala la carciuma in constanta apoi autostrada pana in bucuresti. toata autostrada vizibilitate 50m - viteza intre 100 si 160 - in functie de cate stopuri vedeam in fatza (in ceata ajuta sa vezi ca reprer :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
salut la toata lumea,as incepe si eu sezonul dar nu am ITP,cineva spunea de un service la pod Colentina care facea si ITP la Moto,daca aveti o adresa exacta,v-as fi recunoscator,bafta si asfalt uscat

Este un service care face ITP dupa podul Fundeni (adi star ...cred) si mai este unul pe str. Hortensiei/Moroieni.

Hortensiei este str. din dreapta statiei MOL Colentina, spre Carrefour.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi suntem soricei man... asta e shobolan de-i zice dezu :) :)

 

Ideea era ca nu am mai dat ochii cu voi de ceva vreme dar nu e problema .. vine caldura , am sa mai dau o tura prin vechiul meu cartier sa va scot de la naftalina. :cheers: :)

 

Traim, traim, sobolan sef :) Esti gata de plimbare?

 

Copile ... tu nu ai teme de facut ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea era ca nu am mai dat ochii cu voi de ceva vreme dar nu e problema .. vine caldura , am sa mai dau o tura prin vechiul meu cartier sa va scot de la naftalina. :cheers: :)

 

lasa dezule ca a veni ea si vremea noastra... n-are cum sa mai fie mult... cum iese ghiocelu cum ieshim si noi sa ghiocim :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copile ... tu nu ai teme de facut ?

Haha, is batraan mah, ce teme? Gata tineretea, gata teme, gata distractia :cheers:

 

De curiozitate, ti-ai facut compresia la moto?

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am iesit asa de cateva ori ... e ca frig..da merge, si ture scurte doar asa cat sa aud motoru si sa-mi satisfac placerea :crack:

 

 

loganeeeee ce mai faci coaneeeee :laugh: cand era cald ne vedeam pe strada fara sa vrem, acu` nu te-am mai vazut/auzit de luni de zile :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ne adunam in stilul urmator:

 

cand se strang 1-2-9 si vor sa plece in locatia X, se scrie pe forum, si cine vrea vine.

asa ca salut! si daca urmaresti forumul sper sa te vedem calare :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne adunam in stilul urmator:

 

cand se strang 1-2-9 si vor sa plece in locatia X, se scrie pe forum, si cine vrea vine.

asa ca salut! si daca urmaresti forumul sper sa te vedem calare :rolleyes:

 

Ma primiti si pe mine? :cheers:

Se pune daca am lucrat in colentina? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti, ma bucur sa va cunosc. Stau in Teiul Doamnei si sunt un fericit incepator ce n-a ratat nici o zi cat de cat mai insorita din octombrie si pana acum. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...