Sari la conținut

Accident Grozavesti


RaduKu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 287
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 year later...

pentru zmeii de sezon, tocmai am aniversat 4 ani de la eveniment. uitasem, dar mi-au adus aminte durerile de muschi si oase de cand cu frigul asta. parcati motoretele la adapost pana la primavara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru zmeii de sezon, tocmai am aniversat 4 ani de la eveniment. uitasem, dar mi-au adus aminte durerile de muschi si oase de cand cu frigul asta. parcati motoretele la adapost pana la primavara.

 

 

o intrebare:

 

te mai apuci sa "calaresti"?

 

daca da ... ce? cand? si pe unde?

 

Sanatate la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia te uita ce poza de album :moto:

 

Poza asta am vazut-o acum 4 ani (cand toate planurile mele erau abia la stadiul de vise) pe un site parca la o revista in care se spunea ca motociclistul a murit.

Imi aduc aminte ca mi-a ramas intiparita pe retina, am recunoscut-o acum cand am citit tot topicul si ma bucur ca n-a fost asa. Bafta si la multi ani de la un alt scorpion :drink: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te mai apuci sa "calaresti"?

am inceput sa calaresc din nou cand inca mergeam in carje. de schiat insa abia iarna trecuta am reusit, cu greu. poate iarna asta am mai mult noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am terminat de citit topicul. Impresionant si terifiant in acelasi timp. Felicitari, pentru ca, vorba cuiva de mai sus, ai castigat lupta cu viata! Nu te cunosc personal dar ma bucur ca ai iesit intreg din toata "distractia" asta. Mult noroc la ski :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-l dracu pe indiferentul din poza. nenea care m-a pozat s-a ocupat de toate. a sunat la salvare, m-a intrebat ce am, n-a lasat pe nimeni sa se apropie de mine, unii voiau chiar sa-mi dea casca jos, n-a lasat masinile sa opreasca, s-ar fi uitat romanii ca la urs... cand a venit politia a stat, a declarat etc. cand a venit prima data la mine si m-a intrebat cum ma simt si ce ma doare eu i-am raspuns "taie contactul la motor". cum puii mei sa nu ne considere nebuni civilii astia? :haha:

 

:rock:) fratele meu a cazut toamna trecuta tot din cauza nisipului dintr-o curba si a avut fractura de tibie si peroneu .. iar cand a oprit prima masina si a coborat soferul sa vada ce a patit ia zis acelasi lucru .. :what:) .. acum e bine sanatos, asta iti doresc si tie insanatosire grabnica :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raspunde complet :laugh:

 

scuze ca sunt insistent, dar toate au un rost :lol:

 

merci.

un r6, doar vara, doar cu cauciucuri noi si mai rar ca inainte. nu in oras, iar de la anul sper doar pe circuit. destul de complet?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

tocmai m-am intors din vacanta, de la ski. anul asta am reusit sa schiez o saptamana intreaga, cu dureri moderate. vara asta sper sa-mi fac timp sa scot fierul din mine. am inviat topicul pentru forjatorii amatori de primavara. 5 ani de recuperare pentru o secunda de neatentie. mult succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bata-te norocul sa te bata, mi-ai dat mari emotii. Acum... acasa... vad ca topicul este antic si de demult. Bine ca nu s-a intamplat nimic azi si esti o.k. Am intrat dupa amiaza pe net si am citit primele pagini, la serviciu. Au aparut ceva probleme... si acum acasa am observat, ca este o patanie mai veche. Sa fii sanatos !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bata-te norocul sa te bata, mi-ai dat mari emotii. Acum... acasa... vad ca topicul este antic si de demult. Bine ca nu s-a intamplat nimic azi si esti o.k. Am intrat dupa amiaza pe net si am citit primele pagini, la serviciu. Au aparut ceva probleme... si acum acasa am observat, ca este o patanie mai veche. Sa fii sanatos !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Doream o detaliere, KaÂşule!! :huh: Deci repet intrebarea: câți?

 

Terci, doar la caÂş ti-e gandul...:P

 

Deci repet raspunsul:cativa! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...