Sari la conținut

Harley Modele 2008!


connex
 Share

Postări Recomandate

singurul valabil mi se pare fatbob-ul, rocker-ul este diferit fata de ce a scos h.d-ul pana acum chit ca mie nu imi place dar ma bucur ca incep si ei sa gandeasca ''out of the box'' ca sa zic asa. imi pare rau ca nu se mai face in schimb 883R, aviz celora care au asa ceva, aveti acum motor de colectie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well, spatele e de kko, mai ales varianta cu 2 locuri.

 

Astept ziua cind Company o sa vina cu modele intr-adevar noi, nu doar variatiuni pe teme date. V-Rod a fost o tentativa buna...keep up the good work.

Bineinteles, modelele "clasice" isi au locul lor, asta-i clar, da' ceva nou chiar n-ar avea cum sa strice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai mai kata, zici ca-ti place ca HD mai incepe sa gandeasca outside the box insa nu-ti place deloc V-Rod.

 

E chiar prea outside the box? Inteleg ca revervorul ala de sub sha e chiar flagrant de not-Harley style, insa in rest? Sau e vorba de o chestiune de design mai mult?

 

 

La voi printre Harley owners cum e privit? Ca reactiile sunt impartite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai fratele meu in afara de nume ce are v-rod-ul harley pe el? japonezii faceau asa ceva de cel putin doujdeani se numeste Vmax...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu mai e V-Rod, Harley? Doar pt. ca arata cum arata si are tot felul de features "moderne"? C'mon.

 

Si mie mi-a luat ceva timp, sa ma imprietenesc cu acest nou Harley, la fel si cu Rocker-ul acum. Pe primul il apreciez, intre-timp, pe cel de-al doilea, probabil cu timpul.

 

Mi-as dori, de la Company, ceva mai mult "curaj", mai multe modele, cum ziceam, cu adevarat noi, nu variatiuni pe aceeasi tema. Poate n-ar strica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai fratele meu in afara de nume ce are v-rod-ul harley pe el? japonezii faceau asa ceva de cel putin doujdeani se numeste Vmax...

 

 

Good point.

 

At least they can buy american now :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

* Arata spectaculos, e SF, adica opate sa fie folosit cu succes la Hollywood :hurt:

 

Eu, totusi, merg pe varianta Clasica, chiar daca Fat boy este mai "mestesugit", eu sunt supla, asa ca trebuie sa pastram proportiile :)

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

* Arata spectaculos, e SF, adica opate sa fie folosit cu succes la Hollywood :)

 

Eu, totusi, merg pe varianta Clasica, chiar daca Fat boy este mai "mestesugit", eu sunt supla, asa ca trebuie sa pastram proportiile :scratch:

 

Si eu sunt supla, fata, dar Night Rod, sau parca asa se numea, a fost si la DOBRESCU' S MAEB, mi-a placut cel mai mult. .ca semana cu WArrioru. :what:

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce este rocker intr-o motocicleta, care arata ca un pom de craciun...? :) Street Bob-ul e chiar fain, dar farurile alea merg numai cu Triumph in clasa asta (parerea mea). V-Rod.., nici vorba, raman cu Night Train, cum era si pana acum (in afara de seria Bad Boy, limitata, de acu vreo 15 ani). :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

deci din 2008 apare harley davidson rocker si rocker c. c-ul are mai mult crom si o sa mai smechera cu posibilitatea lungirii pt pasager. mie mi se pare bestiala. arata ca un hard-tail dar de fapt e soft-tail. ei zic ca are ciclistica mult imbunatatita, cica se apleaca pe viraj si chiar vireaza, nu cade. mai zic ei ca au facut comenzile mai usor de actionat si blah blah, motoreta nu stiu ce. lasand asta la o parte (doar nu vreti sa faceti liniute cu vreun r1) uitativa si voi cum poate sa arate!!! este sigur o motocicleta cu care te "arati" si "auzi" :kick:

 

Rocker.jpg

 

Rockerb.jpg

 

pretul... deh, cica o sa fie pe la 20,000 eurooooooo :blink: eu o sa incerc sa fac e dracul in patru (eventual sa renunt la visul meu de a avea o honda s2000 "impanata" pana pe la 400 de caluti) si sa imi iau asa ceva. pe negru. e o investitie la urma urmei. ziceti si voi ca eu nu mai am aer. ma ia cu tremurici cand ma gandesc cum ar fi o tura pi sentru calare pe dansa.

 

:blink:

Editat de bored
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze pentru greseala comisa. nu vazusem topicul asta. frumoasa rau oricum :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...