Sari la conținut

Bikers' Party 2007 - Iasi 3-5 August


Postări Recomandate

Poze Bikers' Party 2007 - Iasi 3-5 August

 

Minireview:

M-am simtit foarte bine (fiind din iasi parerea mea oricum e prea subiectiva) singura chestie care m-a deranjat a fost faptul ca scena nu era in camping dar am trecut peste asta usor.

 

Photo credits:

eu si alex varmiu

post-11474-1186316561_thumb.jpg

post-11474-1186316570_thumb.jpg

Editat de paulcannibal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit bine dupa parerea mea.....au fost avantaje si dezavantaje privind locatia...........

Sa fie si la anul........

Au fost motoare super tari su destul de multe....

Editat de dn3pr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord. Misto fotografiile, aparatul si utilizatorul lui sunt de laudat. Da' sa nu-mi mai faci poze din spate ca nu ma avantajeaza, sunt mai frumusel luat din fata :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam in iasi foarte multe nipre custom...

 

dar nu apare decat una prin poze...(dc oare?)sa nu fii fost? cred k s-a terminat si in iasi cu niprele..mare pacat

 

oricum imi pare rau k nu am reusit sa ajung.... :burnout:

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai: - locatie foarte nasoala. Spatiu putin pt. campat, mult...beton, scena amplasata foarte aiurea, mult praf langa scena si langa mese!

- mancarea la gratar, deloc diversificata. La restaurantul pensiunii...nu aveau mai nimic din meniu! :hurt:

- vesnica problema de sambata noaptea(valabila mai la toate intrunirile): desteptii care forjeaza motoarele dupa ora 3 dimineata, negandindu-se ca poate...pe unii ii asteapta sute de km a 2 a zi! trecem si peste asta! :)

DAR: m-am intalnit cu cativa prieteni ceea ce m-a facut sa ma simt bine! :P de fapt...asa se intampla mereu si uit de micile inconveniente! :burnout:

 

Per ansamblu...a fost frumos, dar...sub celelate intruniri! pacat! locatia a dezavantajat extrem de mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si televiziunea a fost cu noi

 

--- Mesaj completat în 06 Aug 2007 19:24 -------------
scuze, dar din cauza netului, virusilor etc, etc au aparut mesaje multe fara poze

scuze , scuze, scuze

Editat de is75bbc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...